Bilgi Ve Teknoloji

Yaani Mail Nedir? Yaani Mail Nasıl Açılır?

Yaani Mail Nedir? Yaani Mail Nasıl Açılır? turkcell firması tarafından geliştirilen yaani arama motoru son zamanla adından sıklıkla söz ettirmeye başlamış ve yaani arama motoru ile ilgili sorular da her geçen gün artmaktadır. Türkiye’nin arama motoru olarak adlandırılan yaani arama motoru ile ilgili yani mail nasıl açılır? yaani mail nedir? gibi soruların cevabını sizler için inceledik.
İlk 2017 yılında turkcell tarafından kullanıma açılan yaani arama motoru son zamanlar da kendi mail hizmetini de açarak kullanıcıların onayına sunmuştur. Yani e-posta olarak Android ve İOS olarak telefonunuza indirebileceğiniz gibi geniş bir kullanım alanına sahip olmaktadır. Bir çok kullanıcının merak ettiği konulardan biri olan soru ise yaani mail nasıl açılır? vakit kaybetmeden sorunuzun cevabına geçelim.
Günümüz de hemen hemen bütün mobil cihazlarında bulunan Gmail kullanımı gibi yaani mail de aynı şekilde kullanıcılarına kullanım sunmaktadır. Yaani mail üzerinden bireysel mail açılabildiği gibi kurumsal mail açma ve kullanma şansı bulunmaktadır. Uygulama marketler  App Store ve Google Play üzerinden telefonunuza indirebileceğiniz bir uygulama ve Türkiye’nin arama motoru sloganıyla kullanıcılarına yüksek güvenliği ve kusursuz hizmeti sunacakları turkcell tarafından açıklanmıştır.
Yaani mail açma işlemi oldukça kolay ve hızlı olmakla birlikte Yaani mail silme işlemi de yine hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Peki Yaani Mail Hesap Açma ve Hesap Silme nasıl yapılır? Yaani Mail Ayarları Detayları nelerdir? Hemen Yazımıza Geçelim.

Yaani Mail Android ve iPhone (iOS):

yaani maail nasıl açılır

Yaani Mail Nedir? Yaani Mail Nasıl Açılır?

Yaani Mail Nedir? Yaani Mail Nasıl Açılır? App Store ve Google Play üzerinden telefonunuza rahatlıkla indirebilmektesiniz. Yani Mail indirmek için aşağıda vermiş olduğumuz linkler üzerinden indirme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yani Mail Google Play kullanıcıları tarafından 3.8 puanlamaya sahip olmakla beraber, Apple Store kullanıcıları tarafından 4.5 oranında puanlamaya sahiptir.

Yaani Mail Nedir?Yaani Mail Nasıl Açılır?

Yaani Mail

Yaani Mail Nedir? Yaani Mail Nasıl Açılır?

  • Yaani Mail resmi internet sitesini giriş yapın.
  • Sitenin sağ üst köşesinde Hesap Oluştur kısmını seçin.
  • Karşınıza çıkan formu eksiksiz girin.
  • Mail adresinizi korumak için güvenlik sorunuzu ve cevabınızı girin,
  • Opsiyonel bir seçenek olan cep telefonu onayınızı yapın.
  • Güvenlik kodu girin ve son aşama olarak Devam seçeneğini tıklayın
  • Tebrikler yaani mail hesabınız açılmıştır.

Yukarıda bahşetmiş olduğumuz gibi yaani mail hesabı açmak oldukça kolay ve hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Kurulum sonrasında yaani e-posta adresiniz de herhangi bir değişiklik ve güncelleme yapmak isteyen kullanıcılar mail adreslerine giriş yaptıktan sonra Ayarlar bölümü üzerinden işlemlerini gerçekleştirebilmektedir.

Yaani Mail Android ve iOS Uygulaması Özellikleri Nedir?

Yaani Mail

Yaani Mail Nedir? Yaani Mail Nasıl Açılır?

Yaani Mail özellikleri olarak yetkililerin de bu konuda kullanıcılarına aktarmış oldukları ve en fark sağlayan özellik yaani mail kullanıcılarının mail adresleri ile göndermiş oldukları e-postalarının tamamının çok güvenlikli veri merkezleri ile korunmak da olduğu ve diğer mail hesaplarına kıyasla bilgilerinizin tamamının Türkiye’de kalacağı belirtilmektedir. Yaani Mail ile hiçbir mail bilgiliniz ülke dışında çıkmamakta ve bu kullanıcılar için önemli bir ayrıntı olmaktadır.

Yaani Mail kullanıcılarının mail özelliklerinden bir tanesi ise internet bağlantılarının olmadığı zamanlar da mail gönderebilme özelliğidir. Bu özellik sayesinde hazırlamış olduğunu maili gönderebilmek için otomatik gönderme sistemine kayıt olmakta ve internet bağlantınız olduğunda bekleyen gönderi hiç bir işlem yapılmasına gerek kalmadan alıcıya iletilmektedir.

Turkcell aboneleri için ayrı bir avantaj sağlanmakta olup, turkcell müşterileri yaani mail kullanımları süre boyunca internet kotalarından düşme olmaksızın tamamen ücretsiz kullanabilmektedirler.

Clubhouse Nedir, Nasıl Kullanılır, Nasıl Yüklenir?

Yaani Mail, Gmail ve Diğer Mailler ile Arasında ki Fark Nedir?

Yaani Mail

Yaani Mail Nedir? Yaani Mail Nasıl Açılır?

Popüler olarak kullanılan ve hemen hemen herkesin hesabının olduğu uygulamalardan bazıları Google Gmail, Microsoft Outlook, Yandex Yandex Mail ve Apple iCloud Mail olarak sıralayabiliriz. Bahsetmiş olduğumuz bu mail uygulamaların tamamı global ve yabancı şirketlere ait mail platformlarıdır. Bu uygulamalara kıyasla Yaani Mail uygulaması tamamen yerli ve veri aynı zaman da kullanıcı bilgileri Türkiye’de bulunan veri merkezlerinde saklanmaktadır.

Yeni açılmış bir uygulama olmasının avantajı ile kullanıcılar kolaylıkla özel harfler, isimlerine özel ya tam firma isimleri ile mail adresi oluşturabilmektedirler. Ayrıca turkcell aboneleri yaani mail kullanımlarında internet paketinden düşme yaşamadan yararlanabilmektedirler.

Yaani Mail Neden Kullanalım Yaani Mail

Yaani Mail Nedir? Yaani Mail Nasıl Açılır?

Sıklıkla gündeme gelen ve  kullanıcıların endişe duyduğu kişisel bilgilerin güvenliği konusundaki sıkıntılar bir çok kullanıcıyı tedirgin etmektedir. Yani Mail uygulaması diğer Google, Microsoft ya da Apple uygulamalarının  aksine hem yerli olması hem de tüm verilerin türkiye sınırları içerisin de yüksek güvenlikli veri merkezlerin de barındırması yaani mail uygulamasını tercih edilmesinin yada kullanılmasının en büyük ayrıcalıklarından bir tanesi diyebiliriz.

Aynı zamanda uygulama geliştiricilerinin türkiye sınırları içerisinde olması ulaşılabilirlik açısından ve olumsuz bir konu sonrası öneri şikayet hatta yasal süreçlerin işleme konusunda kolaylık olması tercih edilebilir seçenekler arasında yer almaktadır.

Yaani Mail Nedir? Yaani Mail Nasıl Açılır? başlıklı yazımız ile ilgili düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz.

 

 


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizde derlenen bu bilgiler, reklam karşılığında sizlere iletilmektedir. Websitemizden yararlanmak için reklam engelleyici eklentinizi bu site için pasifize etmeniz gerekmektedir. Desteğiniz için teşekkürler.