Vodafone

Vodafone Toplan Gel Grup Kampanyası

Vodafone Toplan Gel Nedir? Toplan Gel Grup Kampanyası , Vodafone Toplan Gel Grup Kampanyası Nasıl Yapılır?

Vodafone Toplan Gel Grup Kampanyası. Operatörlerin kampanyalarının ana amacı müşteri olmak olsa da müşteriler bundan oldukça kazançlı çıkabiliyor. Vodafone Toplan Gel Grup Kampanyası da bu kampanyalardan biri. Hem sizin hem de çevrenizin kazanabileceği bir kampanya. Bu yazımızda Toplan Gel kampanyası ile alakalı tüm detaylara değineceğiz.

Vodafone Toplan Gel Grup Kampanyası Nedir?

Vodafone Toplan Gel Grup Kampanyası

Kampanya kapsamında Grup ile birlikte kazanma mantığı yatmakta. Vodafone Toplan Gel Grup Kampanyası kapsamında grup halinde numara taşıma ya da yeni bir hat alımı işlemlerinde hediyeler kazanmak vaat ediliyor. Hediyeler arasında sınırsız Whatsap, bedava internet gibi uzun süreli hediyeler mevcut. Bu hediyeler ile internet deneyiminizi arttırabilir, ekstra paket almadan uzun süre internet kullanımı yapabilirsiniz.

Vodafone Faturalı Hatta Kredi Çekme Nasıl Yapılır?

Vodafone Toplan Gel Grup Kampanyası Hediyeleri

Grup olarak birçok hediyeyi kazanabilmektesiniz. Bu hediyelerin başında ise 1 yıl süre ile sınırsız WhatsApp kullanımı geliyor. Sevdikleriniz ile doyasıya mesajlaşabilmek kampanyanın en önemli hediyelerinden der isek yanlış olmaz. Bir diğer hediye ise 1 yıl ücretsiz Spotify kullanımı. Bunun içerisine abonelik dahil değil. Sadece Spotify üzerinde kullanılacak mobil veri için bu tanım yapılmakta. 1 yıl boyunca Spotify üzerinden dilediğiniz kadar müzik dinleyebilirsiniz.

Aylık 5 GB Instagram, Facebook ve Twitter da diğer bir hediye. Günümüzün en fazla etkileşimini yaratan bu uygulamalarda saatler geçiren biri iseniz bu hediye tam sizlik. Hediye ile beraber 1 yıl boyunca uygulama üzerinden 5 GB’a kadar hediye kullanım yapabilirsiniz.

Son hediye ise aylık 2 GB bedava internet. Her ne kadar sosyal medya için internet kullansak da mail, araştırma, dosya indirimi gibi konularda ek olarak bir internet paketinizin olması gerekiyor. Vodafone Toplan Gel Grup Kampanyası dahilinde ise bu da sunulmakta. Aylık 2 GB internetin yanında olan diğer hediyeler ile beraber internet paketine ihtiyaç duymazsınız der isek yanlış olmaz.

Vodafone Bedava İnternet Kazandıran Uygulamalar (Dev Liste)

Vodafone Toplan Gel Grup Kampanyası Hediye Tablosu

Kampanya ile beraber kazanabileceğiniz hediyeler aşağıda verilmiştir. Hediyeler 12 ay boyunca dağıtılacak olup hat sayısına göre çeşitlenmektedir.

  • Grupta 2 hat bulunuyor ise Grup üyeleri aylık 1 GB bedava internet kazanırlar.
  • Grupta 3 hat bulunuyor ise Grup üyeleri aylık 1 GB bedava internet, Sınırsız Whatsapp, Sınırsız Facebook Messenger kazanırlar.
  • Grupta 4 hat bulunuyor ise Grup üyeleri aylık 2 GB bedava internet, Sınırsız Whatsapp, Sınırsız Facebook Messenger, Sınırsız Spotify kazanırlar.
  • Grupta 5 hat bulunuyor ise Grup üyeleri aylık 2 GB bedava interne, Sınırsız Whatsapp, Sınırsız Facebook Messenger, Sınırsız Spotify, 5 GB kotalı Instagram, Facebook ve Twitter Kullanım hakkı kazanırlar.


İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizde derlenen bu bilgiler, reklam karşılığında sizlere iletilmektedir. Websitemizden yararlanmak için reklam engelleyici eklentinizi bu site için pasifize etmeniz gerekmektedir. Desteğiniz için teşekkürler.