Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Süpermarket 10 GB Kampanyası

Vodafone Süpermarket 10 GB Kampanyası, Vodafone’un yeni girişimi olan Süpermarket uygulaması ile beraber hediye ve kampanya duyurmaya devam ediyor. Bu kampanya ile beraber Vodafone 10 GB hediye internet vermekte. Vodafone, piyasaya yeni sunmuş olduğu bu özellik ile beraber Pandemi sürecinde ihtiyaç duyulan bir uygulamayı kullanıcıları ile buluşturdu.

Kampanya hakkında Facebook, Twitter ve Instagram resmi sayfaları ile beraber TV ekranlarından da reklam yayınlandı. Reklamlarda, Vodafone’un kampanya yüzü Aras Bulut İynemli boy gösterdi. Kampanyada dikkat çekici detaylardan biri alışveriş başına hediye internet kazanmak. İşte karşınızda Vodafone Süpermarket 10 GB Kampanyası hakkındaki tüm detaylar.

Vodafone Faturasız 3lü Paket ve Tarifeleri

Vodafone Süpermarket 10 GB Kampanyası Nedir?

Vodafone Süpermarket 10 GB Kampanyası

Vodafone Yanımda uygulamasına ek olarak gelen Vodafone Yanımda Süpermarket özelliği ile cepten market alışverişi vodafone kullanıcılarına sunulmuştur. Vodafone kullanıcıları market ihtiyaçlarını telefonlarında bulunan Vodafone Yanımda uygulaması ile bir tık ile halledebilmekte. Uygulamanın tanıtımı için ilk alışverişe özel bazı hediyeler de mevcut.

Bimcell Yeni Hat Kampanyaları

Vodafone Yanımda Süpermarket ile verilecek ilk hediye için uygulama içerisinde 100 TL ve üzeri alışveriş yapmanız gerekmekte. Yaptığınız bu alışverişe ek olarak sepette 20 TL indirim sizleri bekliyor. Bu indirimin yanı sıra yazımızında ana konusu olan 10 GB internet de hattınıza tanımlanmakta. Sadece ilk alışverişi için geçerli olan bu kampanya burada da bitmiyor. İlk alışverişten sonra yapacağınız her 100 TL üstü alışveriş için 2 GB hediye internet hattınıza tanımlanmakta.

Uygulama sayesinde katılabileceğiniz Vodafone Süpermarket 10 GB Kampanyası, sadece internet paketi hediyesi değil uzun süreçte çok yararlı olacak bir hizmetin reklamı. Yapılan bu reklam ile beraber özellikle pandemi sürecinde oldukça zor olan market alışverişleriniz kapınıza kadar geliyor. Ayrıca uygulama içerisinde devasa bir çeşitlilik de mevcut. Market raflarından eksiği yok fazlası var der isek yanlış olmaz.

Vodafone Paket İptal Etme Nasıl Yapılır?

Vodafone Süpermarket Detayları

Vodafone Süpermarket 10 GB Kampanyası

Süpermarket yanımdayı kullanabilmek için Vodafone Yanımda’ya üye olmanız yeterli. Daha sonra alışverişi yapmak için sisteme Masterpass’e kayıtlı bir kredi kartı tanımlamalısınız. Kartı alışveriş öncesi veya alışverişin ödeme adımında yapabilirsiniz. Tek seferlik kart girişleri için Masterpass altyapısı veya kredi kartı şartı da aranmamaktadır.

Sipariş vermeniz için sepetinizde en az 60 TL değerinde ürün olmalıdır. Ürünler 150 TL ‘ye kadar 5,90 TL teslimat ücreti ile adresinize gönderilir. 150 TL ve üzeri alışverişlerde ise teslimat ücretsizdir.

Vodafone Süpermarket 10 GB Kampanyası dolayısı ile Vodafone Yanımda Süpermarket uygulamasından yararlanmak için İstanbul, İzmit, Ankara illerinden veya Muğla’nın Bodrum ilçesinden işlem yapabilirsiniz. Hizmet şu an için sadece bu konumlarda kullanılabilir durumda. Yakında daha fazla ilde sizlerle olacak.

Vodafone Süpermarket 10 GB Kampanyası yazımız hakkındaki düşünce ve önerilerinizi yorumlarda iletebilirsiniz.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizde derlenen bu bilgiler, reklam karşılığında sizlere iletilmektedir. Websitemizden yararlanmak için reklam engelleyici eklentinizi bu site için pasifize etmeniz gerekmektedir. Desteğiniz için teşekkürler.