Vodafone

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi 3 GB Bedava İnternet

Vodafone seviyorum interneti testi sayesinde hediye internetinizle tanışıp, özgürce kullanabilirsiniz. Vodafone bedava internet kazanma yöntemleri arasında en popüler kampanyaların başında gelen Vodafone seviyorum interneti, GSM Operatörünün kullanıcılarını hediye GB’lara boğuyor!

Vodafone firması, mevcut kullanıcılarını faturalı ya da faturasız hat ayırt etmeksizin mutlu etmeye devam ediyor. İnternetin çağımıza tamamen yer etmesi ve sosyal medyanın en sık başvurulan mecrası olmasının da etkisiyle, mevcut internet paketleri oldukça hızlı bir şekilde tükenmektedir.

Yetmeyen internet paketlerinin etkisi ve ek paketlere ücret ödemek istemeyen kullanıcıların çokluğu, onları yeni arayışlara itiyor. GSM Firmaları da üyelerini farklı operatörlere kaçırmamak için ardı sıra kampanyalar düzenliyor. Bu kapsamda Vodafone’un en son girişimi de Vodafone seviyorum interneti testi oldu.

Vodafone interneti seviyorum testi nasıl yapılır?

Vodafone interneti seviyorum testi sayesinde dakikalar içinde 3 GB internet paketine sahip olabilirsiniz. Bu işlem için yalnızca 5 dakikanızı ayırmanız yeterli. Kazandığınız paket anında aktif ediliyor ve sizler de internet paketinizi hemen kullanmaya başlıyorsunuz. Vodafone seviyorum interneti testi sayesinde hediye internet kazanmak için yapmanız gerekenleri adım adım sizler için derledik.

 1. Adım: Vodafone seviyorum interneti testini web sitesinden bilgisayar başında ya da indireceğiniz uygulama sayesinde çözebilirsiniz. Eğer bilgisayardan giriş yapacaksanız vodafone web sitesine giriş yapın. Telefon uzdan Aplikasyon üzerinden testi çözmek istiyorsanız da telefonunuzda bulunan yazılıma göre değişkenlik gösteren uygulama marketinize ( IOS Store ya da Android Market) giriş yaparak arama bölümüne “Vodafone yanımda”  yazın ve indirerek cihazınıza kurun.
 • Adım: Sisteme giriş yaptıktan sonra Vodafone, sizleri direkt olarak test ekranına yönlendirmektedir. Bu test, çözümlendikten sonra hediye GB kazanabileceğimiz alan. Bu yüzden de “Teste başla” bölümüne tıklayarak, giriş yapıyoruz.
 • Adım: Başlamış olduğunuz testteki tüm sorulara kendinize özgü tarzınızla yanıt verin. Sorulara düzenli okuyun ve kendinize en yakın hissettiğiniz opsiyona yönelin. İki bölümden oluşuyor. Vodafone’un “Seviyorum İnterneti” testini iki aşamalı şekilde düzenlemektedir. Birinci aşamasında Vodafone kullanıcıları internet kullanım şekilleri ve sıklıklarına yönelik sorularla karşılaşıyorlar. 4 sorunun sonunda yapay zekâ, internet bağımlılıklarını ve ona olan düşkünlüklerini hesaplamaktadır. Bu aşamadan sonra da sizleri “İkinci bölüme” yönlendiriyor.
 • Adım: İkinci bölümün başlangıcında da “Teste devam etmek istiyor musunuz” sorusuyla karşılaşacaksınız. Evet diyoruz ve testi çözmeye devam ediyoruz. İkinci etap toplam olarak 14 sorudan oluşuyor.

Adım: Son soruyu görene kadar, Vodafone interneti seviyorum testini yanıtlamaya devam edin. Son sorudan sonra test sizden bir telefon numarası isteyecek. Bu alana güncel telefon numaranızı giriş yapın. Telefon numaranıza gelen kodu, sisteme giriş yaptıktan sonra da 3 GB bedava internet paketiniz kısa süre içerisinde tanımlanacaktır. Tanımlama yapıldıktan sonra kısa mesajla bilgilendirileceksiniz.

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi 3 GB Bedava İnternet Detayları

Vodafone seviyorum interneti ile 3 GB bedava internet kampanyası ile birlikte aşağıdaki detayları bilmenizde yarar var.

 • Kampanyadan aboneler hat başına sadece 1 kez katılım sağlayabilirler.
 • Vodafone resmi internet sitesinden yapılan bu test anketi güvenilir ve herhangi bir bilgi paylaşımı yapmamaktadır,
 • Ankete tekrardan giriş yapan  kullanıcılara 3 GB bedava internet hediyesi verilmemektedir.
 • Kazanılan 3 GB bedava internet kampanya paketi sadece 1 (bir) gün geçerlidir.
 • Farklı operatör sahipleri ankete katılıp ve sonrasında numara taşıma işlemi gerçekleştirmeleri durumunda 1 ay geçerli olan 3gb bedava internet kazanırlar.

Vodafone Seviyorum interneti Kampanyası Nasıl Yapılır

Vodafone seviyorum interneti kampanyasının katılım detayları Vodafone tarafınca şu şekilde şekillendirilmiştir.

 • Kampanya Vodafone firması tarafınca düzenlenmiştir.
 • Kampanyaya Vodafone kullanıcıları katılabildiği gibi, farklı Gsm operatörlerdeki kullanıcılar da katılım sağlayabilirler. Fakat test sonunda Vodafone kullanıcılarına hediye edilen 3 GB internet paketinden fayda sağlayamazlar. Fakat Vodafone abonesi olmayan GSM kullanıcıları anketi tamamen tamamladıkları tarihten sonra, en geç 1 ay içerisinde kayıt aşmasında girmiş oldukları telefon numarasını Vodafone’un taşırlarsa hediye internet taşıdıkları anda onlarında kullanımlarına sunulacaktır.
 • Test 14 sorudan oluşmakta ve testin tüm sorularını doğru bir şekilde yanıtlayan kullanıcılara 3 GB internet paketi tanımlanmaktadır.
 • Testin sonuna kadar gitmeyen, 1 soruyu bile atlayan ya da yanıtlamayan kişi hediye internet hakkından feragat etmiş sayılır.
 • Tanımlaması yapılan 3 GB hediye internet yurt dışı kullanımı kapsamayıp, yalnızca ülke sınırları çerçevesinde geçerli kılınmıştır.
 • Hediye 3 GB internet paket 24 Saat süreyle tanımlanmaktadır. 1 gün sonunda eğer internet paketi tamamen tüketilmemiş ise, paket silinir ve kullanıcı mevcut internet paketinden erişim sağlamaya devam eder.

Bu sayfada karşınıza çıkacak olan anket aşamasından (ankete gitmek için tıklayın) devam  ediniz ve karşınıza çıkan sorulara cevap vererek anket bitiriniz sonrasında eğer ankete biraz daha devam etmek istemeniz durumunda  bunun üzerine Vodafone 3 GB bedava internet teklifi sunulmaktadır.

3 Gb interneti kazanmak isteyen aboneler numaralarını girerek SMS ile birlikte doğrulama yapmaları  taktirde ankete devam etmelerı ve sonrasında  bitirirlerse bu durumda mesaj bildirimi ile birlikte operatör firma interneti seviyorum kampanyası dahilinde 3 GB bedava internetinizi hattınıza yüklenmesni gerçekleştiriyor.

*Yarışmanın altında yer alan önemli bir not;

 • 5 yıl geçerli toplam 1 Terabyte internet
 • Testte vermiş olduğunuz cevaplar

Türkiye’nin dijitalleşme haritasının çıkartılabilmesi amacıyla Vodafone tarafından anonim olarak işlenecektir.

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi Kaç Kere Yapılır?

 Vodafone Seviyorum interneti anketi sonunda Vodafone kullanıcılarına gönderilen 24 Saat geçerli 3 GB internet paketi hizmetinden yalnızca 1 kez faydalanabilirsiniz. Tekrar bir anket doldurmanız mümkün kılınmıştır. Girip dilediğinizce anket doldurabilirsiniz.

Fakat anket sonucunda ilk doldurmanız hariç hiçbir sefer hediye internet paketi tanımlanması yapılmayacaktır.

Vodafone Seviyorum interneti 3 GB Bedava internet Nasıl iptal Edilir?

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi 3 GB Bedava İnternet hediyesini iptal etmek isteyen aboneler için herhangi bir sms kriteri yer almamaktadır, bunun için Vodafone Müşteri Hizmetleri ile görüşmenizde yarar var.

Vodafone seviyorum interneti kampanyası ile alakalı sorularınız olması durumunda  veya aktarmak istedikleriniz var ise bizlere aşağıda bulunan  yorum bölümünden iletebilirsiniz.  seviyoruz interneti!

Vodafone Seviyorum İnterneti Gelmedi

Vodafone seviyorum interneti gelmedi diyorsanız yapacağınız tek işlem anketi tekrar çözmek. Zaman zaman sistemsel arıza nedeniyle istisnai bir durum da olsa internet paketlerinin hatta tanımlanmadığına şahit olabiliyoruz.

Bu durumda öncelikle sisteme tekrar giriş yaparak anketi tekrar doldurun. Hatta giriş yaptığınız cihazları değiştirmeniz, çerezler açısından faydalı olacaktır. Bilgisayardan girmişseniz telefondan ya da telefondan testi doldurmuşsanız bu kez de bilgisayardan giriş yaparak testi tekrar yanıtlayın.

Zaten toplam 14 sorudan oluşan ve total de en fazla 5 dakika süren kısa ve basit bir test. Test tamamlandıktan sonra tekrar 3 GB internetiniz tanımlamamışsa bu durumda Vodafone müşteri hizmetlilerini arayarak bilgi verin.

Vodafone Seviyorum İnterneti kampanyasının hilesi var mı

Vodafone seviyorum interneti kampanyasının hilesini hemen herkes araştırıyor. Buradaki amaç, sistemin her hangi bir açığından faydalanarak sürekli bir şekilde hediye olarak 3 GB internet kazanmak.

Fakat şunu net bir şekilde söylemek gerekir ki sistemde her hangi bir BUG ya da açık bulunmuyor. Her bir kullanıcı her ne yaparsa yapsın 3 GB internet paketinden yalnızca 1 kez faydalanabilmektedir. Bunlar dışında yapacağınız bütün girişimler sonuçsuz kalacak ve zaman kaybı yaşamanıza neden olacak.

Bu nedenle sağda solda dolaşan farklı şehir efsanelerini çok da ciddiye almayın, zamanınızı ve emeğinizi boşa harcamayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu