Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi 3 GB Bedava İnternet

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi 3 GB Bedava İnternet Vodafone seviyorum interneti ile yeni olan  bu güzel kampanya sayesinde  tüm kullanıcı ve aboneler karşılaştıkları eğlenceli anket ile birlikte 3 GB (Gigabyte)  bedava internet kazanabiliyorlar.

Vodafone bedava internet 2021 hediyelerine çok yeni bir kampanya ekleyen Vodafone firması bu sayede kullanıcılarının mutlu etmeyi ve yüzlerini güldürmeyi başardılar. Siz Vodafone aboneleri de (Farklı operatör kullanıcıları olsanız dahi kampanya’ya katılım hakkınız bulunmaktadır.) burada yer alan işlemler sayesinde 3 GB bedava internet kazanabileceksiniz. Seviyorum interneti seslerini şimdiden duymaya başladık, o yüzden sizlere bu kampanya nasıl yapılır ve detayları nelerdir bir bir öğrenelim.

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi 3 GB Bedava İnternet Detayları

Vodafone seviyorum interneti ile 3 GB bedava internet kampanyası ile birlikte aşağıdaki detayları bilmenizde yarar var.

Seviyorum İnterneti Testi 3 GB Bedava internet Nasıl Oynanır;

  • Kampanyadan aboneler hat başına sadece 1 kez katılım sağlayabilirler.
  • Vodafone resmi internet sitesinden yapılan bu test anketi güvenilir ve herhangi bir bilgi paylaşımı yapmamaktadır,
  • Ankete tekrardan giriş yapan  kullanıcılara 3 GB bedava internet hediyesi verilmemektedir.
  • Kazanılan 3 GB bedava internet kampanya paketi sadece 1 (bir) gün geçerlidir.
  • Farklı operatör sahipleri ankete katılıp ve  sonrasında numara taşıma işlemi gerçekleştirmeleri durumunda 1 ay geçerli olan 3 gb bedava internet kazanırlar

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi 3 GB Bedava İnternet 2

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi 3 GB Bedava İnternet

Vodafone Seviyorum interneti Kampanyası Nasıl Yapılır?

Vodafone seviyorum interneti 2021 kampanyası ile birlikte tüm aboneler 3 GB bedava internet kazanmak istemektedir, bunun için aşağıda bulunan bağlantı üzerinden anket sayfasına ulaşabilirler ve bu sayede 3 Gb Bedava internet kazanma aşamasına geçiş yapabilirler.

Vodafone 3 GB bedava internet

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi 3 GB Bedava İnternet

Bu sayfada karşınıza çıkacak olan anket aşamasından (ankete gitmek için tıklayın) devam  ediniz ve karşınıza çıkan sorulara cevap vererek anket bitiriniz sonrasında eğer ankete biraz daha devam etmek istemeniz durumunda  bunun üzerine Vodafone 3 GB bedava internet teklifi sunulmaktadır.

3 Gb interneti kazanmak isteyen aboneler numaralarını girerek SMS ile birlikte doğrulama yapmaları  taktirde ankete devam etmelerı ve sonrasında  bitirirlerse bu durumda mesaj bildirimi ile birlikte operatör firma interneti seviyorum kampanyası dahilinde 3 GB bedava internetinizi hattınıza yüklenmesni gerçekleştiriyor.

*Yarışmanın altında yer alan önemli bir not;

  • 5 yıl geçerli toplam 1 Terabyte internet
  • Testte vermiş olduğunuz cevaplar

Türkiye’nin dijitalleşme haritasının çıkartılabilmesi amacıyla Vodafone tarafından anonim olarak işlenecektir.

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi Kaç Kere Yapılır?

Vodafone firmasının kullanıcıları için sunmuş olduğu seviyorum internet testi kampanyasına aboneler diledikleri kadar katılım sağlayabilmektedir. Fakat vodafone aboneleri seviyorum internet testi 3GB bedava internet kampanyasından sadece tek seferlik 3 GB Bedava İnternet kazanabilmektedir.

Vodafone Bedava internet uygulama ve kampanyalarını takip etmek ve incelemek Vodafone Bedava İnternet konularımızı inceleyebilirsiniz.

Vodafone Seviyorum interneti 3 GB Bedava internet Nasıl iptal Edilir?

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi 3 GB Bedava İnternet hediyesini iptal etmek isteyen aboneler için herhangi bir sms kriteri yer almamaktadır, bunun için Vodafone Müşteri Hizmetleri ile görüşmenizde yarar var.

Vodafone seviyorum interneti kampanyası ile alakalı sorularınız olması durumunda  veya aktarmak istedikleriniz var ise bizlere aşağıda bulunan  yorum bölümünden iletebilirsiniz.  seviyoruz interneti!

Yorum Yap Bedava İnternet Kazan

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi 3 GB Bedava İnternet başlıklı yazımız ile ilgili yorum yapan tüm okurlarımıza bedava internet kazanma yöntemlerini iletiyoruz..


İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. vodafone seviyorum testi yaptım ama sonunda hata veriyor sebebi nedir acaba bilen var mı

    1. telefonunuzu kapatıp açın sorun düzelir bazen böyle hatalar ile karşılaşılmakta

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizde derlenen bu bilgiler, reklam karşılığında sizlere iletilmektedir. Websitemizden yararlanmak için reklam engelleyici eklentinizi bu site için pasifize etmeniz gerekmektedir. Desteğiniz için teşekkürler.