Vodafone

Vodafone Saçma Güzel 8 Tarifesi Nedir?

Vodafone Saçma Güzel 8 Tarifesi Nedir? Vodafone firması hem yeni aboneler kazanmak hem de mevcut kullanıcılarını korumak adına uygun ve avantajlı fiyatlar ile sürekli yeni paketler, kampanyalar oluşturmakta bunun yanın da ise abonelerine Bedava İnternet dağıtmaktadır. Peki Vodafone Saçma Güzel 8 Tarifesi Nedir? diye soracak olursanız vodafone firmasının kullanıcıları için birden fazla tarife ile birbirinden farklı kampanya internet seçenekleri ile yine farklı farklı sunduğu bedava internet miktarları ile oldukça başarılı bir tarife olarak karşımıza çıkmaktadır.

Vodafone Saçma Güzel 8 Tarifesi vodafone firması tarafından abonelerinin kullanımına sunduğu en yeni kampanyalardan biri olmakla beraber sunulan bu tarife sayesin de sizlere tanına internet hakkından hiçbir düşüş yaşamadan sınırsın şekilde Whatsapp kullanabildiğiniz gibi Saçma güzel 8 ile kullanıcılar 8 GB Bedava İnternet sahibi olabilmektedirler. Vodafone kullanıcılarına verdiği bu hediye interneti iki bölüm halinde kullanılmakta olup, bunlardan ilk olan 4 gb bedava interneti  tamamen size bağlı olarak dilediğiniz gibi kullanabilmektesiniz. Geriye kalan 4 gb ücretsiz internet hakkınızı ise sizlere sunulan uygulamalar arasından seçeceğiniz 3 uygulama için kullanabilmektesiniz. Vodafone Saçma Güzel 8 Tarifesi Nedir?

 

Vodafone Saçma Güzel 8 Tarifesi Nedir?

Vodafone Saçma Güzel 8 Tarifesi

Vodafone Saçma Güzel 8 Tarifesi Nedir?

Vodafone Saçma Güzel 8 Tarifesi sahip olabilmek vodafone firmasına hattınızı taşımanız gerekmekte yada yeni hat alımı gerçekleştiren kullanıcılar yararlanabilmektedir. Bunların dışın da mevcut vodafone abonelerinden 26 yaş altı genç aboneler tarifeden yararlanabilmektedirler. 35 TL karşılığın da sahit olabileceğiniz vodafone saçma güzel tarifesi içeriği ise her yöne 250 sms hakkı 750 dakika konuşma süresi olmakla birlikte 4 GB internet kullanım hakları bu paket içerisindedir. Belirtmiş olduğumuz ücret karşılığın da sahip olduğunuz bu tarife hakları yanı sıra sınırsız Whatshapp, Facebook ve vodafone messenger ve vodafone call center gibi uygulamaların da kullanım hakkı  bu tarife kullanıcılarına sunulan ve internet kotalarından düşüş yaşamadan kullanabilecekleri başka bir avantaj olarak karşımıza çıkmaktadır.

VODAFONE 8 GB BEDAVA İNTERNET KAZANMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Vodafone Saçma Güzel 8 Nasıl Yapılır?

Peki Vodafone Saçma Güzel 8 Nasıl Yapılır? bu tarifeye sahip olmak isteyen hem mevcut hem de yeni abonelik yaparak sahip olmak isteyen kullanıcılar mevcut paket içeriklerinin yanın sıra sahip olabilecekleri avantajlar ise şu şekildedir.

  • Instagram Paketi (Instagram)
  • Müzik Paketi (Spotify, Karanaval, Power App, Fenomen)
  • Gamer Video Paketi (Youtube, İzlesene, Playz)

 

Vodafone Saçma Güzel 8 tarifesine sahip olabilmeniz için yapmanız gereken işlemler oldukça kolay ve fazla zaman harcamadan gerçekleştirebileceğiniz bir süreç olarak karşınıza çıkmaktadır. Tarife geçişi için herhangi bir vodafone bayi işletmesinden yada vodafone müşteri hizmetlerinden kolaylıkla işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Vodafone müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için TIKLAYINIZ..

 

Vodafone Saçma Güzel 8 Nasıl İptal Edilir?

Vodafone Saçma Güzel 8 Tarifesi Nedir?

Vodafone Saçma Güzel 8 Tarifesi Nedir?

Vodafone Saçma Güzel 8  Nasıl İptal Edilir? almış olduğunuz saçma güzel tarifelerinden birini iptal ettirmeyi düşünmek istiyorsanız bu konuda da fazla zorlanmadan işlemini gerçekleştirebileceğinizi belirtmek isteriz. Bu tarifelerden birinden abone olmak için bir kaç basit işlem ile olduğu gibi iptal etmek için de basit bir kaç işlem yapmanız yeterli olacaktır. Sahip olduğunuz paketinizi iptal etmek için Vodafone Yanımda uygulaması aracılığı ile iptal etme olanağınız bulunmaktadır. Bu seçeneğinizin dışında iptal işleminizi Online Self Servis, Vodafone Müşteri Hizmetleri aracılığı ile 7000 Sesli Yanıt Servisini kullanarak kullanmış olduğunuz tarifenizi kolaylıkla iptal ettirebilirsiniz.

Vodafone Saçma Güzel 8 Cayma Bedeli 2020

Vodafone Saçma Güzel 8 Cayma Bedeli kampanyalarından her hangi bir tarifesine sahip olup da bu aboneliklerini iptal etmek isteyen kullanıcıların merak konusu olan cayma bedeli ne kadar sorusunu cevaplamamız gerekir ise kampanya kapsamında verilen 12 aylık taahhüt süreniz bitmeden iptali söz konusu olduğun da katılım sağladığınız da sizlere aylık ödemeniz gereken tutar üzerinden ekstra olarak 10 TL indirim elde etmektedirler.

Eğer tarife abonelinizi çok kısa sürede yani ilk fatura kesim tarihinden önce ayrılmak istemeniz durumunda vodafone saçma güzel 8 cayma bedeli olmadan kolaylıkla tarifenizi iptal edebilirsiniz. Eğer ki ilk fatura kesim tarifinde taahhütlünüzün herhangi bir zaman dilimin de iptal etmek istemeniz durumun da ise tarife, hat taşıma gibi işlem sebebi ile tarifenizi iptal etmek istemeniz sonrasın da tüm haklarınızı kaybederek adınıza kesilecek bir sonraki fatura bedeli vodafone cayma bedeli olarak sizlere yansıtılır. 

VODAFONE TAAHHÜT CAYMA BEDELİ SORGULAMA VE ÖĞRENME

Vodafone Saçma Güzel 8 Instagram Nasıl Seçilir?

Vodafone Saçma Güzel 8 Tarifesi Nedir? 1

Vodafone Saçma Güzel 8 Tarifesi Nedir?

Vodafone Saçma Güzel 8 tüm operatör firmalarının kullanıcıları düzenlediği kampanyalar ile firmalar kullanıcılarının internet kotalarından düşmeden sosyal medya kullanımlarını gerçekleştirmektedir. Vodafone saçma güzel 8 tarifesi ile İnstagram, Facebook ve Twitter gibi sosyal medya uygulama kullanımız internet kotanızdan düşmeden kullanımızı yapabilirsiniz. Saçma güzel 8 tarifesi bünyesinde 4 GB Sosyal Paketi seçerek ücretsiz sosyal medya kullanımızı yapabilirsiniz. Bahsetmiş olduğumuz kampanya ile belirlenen sosyal medya paketleri dışında kullanacağınız internet harcamaları internet kotanızdan düşmektedir.

 

Vodafone Saçma Güzel 8 Sosyal Paketi Nasıl Yapılır?

Vodafone Saçma Güzel 8 Sosyal Paketi Nasıl Yapılır? yukarıda da bahsettiğimiz sosyal medya başlığı ile ilgili olarak bu paketi nasıl yapacağınız konusu ise oldukça basittir. Sosyal medya kullanımlarınız internet kotanızdan düşmesin rahatlıkla vakit geçireyim diyorsanız sizler de Vodafone Saçma Güzel 8 tarifesine sahip olduktan sonra telefonunuza yüklü olan Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yaparak size sunulan Gamer Video, Müzik Paketleri veya Instagram paketlerinden dilediğiniz bir tanesini seçerek internetiniz bitmeden gönül rahatlığı ile kullanmaya başlayabilirsiniz.

VODAFONE HIZLA KAZAN 1 GB BEDAVA İNTERNET

Vodafone Saçma Güzel 8 Faturasız Tarifeler 2020

vodafone-sacma-guzel-faturasiz-tarifeler

 

 

Vodafone Saçma Güzel 8 Tarifesi Nedir?

Vodafone Saçma Güzel 8 faturasız tarifeler  arasından seçebileceğiniz birden fazla seçenek bulunmakla beraber vodafone resmi internet sitesi üzerinden de vodafone saçma güzel 8 tarifelerini inceleme şansınız bulunmaktadır. Aşağıda sizler için saçma güzel 8 faturasız tarifeler yer almaktadır. Vodafone resmi internet sitesi için TIKLAYINIZ…

Vodafone Freezone Saçma Güzel +4 Tarifesi

Freezone Saçma Güzel 4 Tarifesi detayları olarak olarak aboneler bu tarifeyi seçmeleri durumun da hattınıza 4 GB internet 750 dakika konuşma hakkı ve 250 adet sms kullanımıza sunulmaktadır. Sahip olduğunuz 4 GB internet hakkınızın 2 GB’lık kısmını Youtobe, İnstagram veya Spotify uygulamaların da kullanabilme de olup, tüm bu olanakların yanın da bu tarifeye geçiş yapan vodafone aboneleri Whatshapp kullanımlarını ücretsiz olarak gerçekleştirmektedir.

Vodafone Freezone Saçma Güzel 10 Tarifesi

Freezone Saçma Güzel 10 Tarifesi detayları olarak olarak aboneler bu tarifeyi seçmeleri durumun da hattınıza 10 GB internet 750 dakika konuşma hakkı ve 250 adet sms kullanımıza sunulmaktadır. Sahip olduğunuz 10 GB internet hakkınızın 5 GB’lık kısmını Sosyal Paket, Müzik Paketlerinden birini veya Spotify uygulamaların da kullanabilme de olup, tüm bu olanakların yanın da bu tarifeye geçiş yapan vodafone aboneleri Whatshapp kullanımlarını ücretsiz olarak gerçekleştirmektedir.

Vodafone Freezone Saçma Güzel 14 Tarifesi

Freezone Saçma Güzel 14 Tarifesi detayları olarak olarak aboneler bu tarifeyi seçmeleri durumun da hattınıza 14 GB internet  sahip olduğunuz 14 GB internet hakkınızın 7 GB’lık kısmını Youtobe, İnstagram veya Spotify uygulamaların da kullanabilme de olup, tüm bu olanakların yanın da bu tarifeye geçiş yapan vodafone aboneleri Whatshapp kullanımlarını sınırsız ve tamamen ücretsiz olarak gerçekleştirmektedir.

 

Vodafone Freezone Saçma Güzel +8 Tarifesi

Vodafone Freezone Saçma Güzel 8 Tarifesi  abonelerine sunmuş olduğu bu tarifede ise hattınıza 8 GB internet yüklenmektedir. Bu paketi seçen kullanıcılar yine whatshapp kullanımları ücretsiz olmakla beraber 8 GB’lık internet hakkınızın 4 GB’lık olan kısmını Video, Müzik ya da Sosyal Gramer paketlerinden bir tanesini seçerek kullanabilmektedir.

Vodafone Saçma Güzel 8 Faturalı Tarifeler 2020

bedava-internet-vodafone

Vodafone Saçma Güzel 8 Tarifesi Nedir?

Vodafone Saçma Güzel 8 faturalı tarifeler 2020 arasından seçebileceğiniz birden fazla seçenek bulunmakla beraber vodafone resmi internet sitesi üzerinden de vodafone saçma güzel 8 tarifelerini inceleme şansınız bulunmaktadır. Aşağıda sizler için saçma güzel 8 faturasız tarifeler yer almaktadır. Vodafone resmi internet sitesi için TIKLAYINIZ…

Vodafone Saçma Güzel Online S

Vodafone Saçma Güzel Online S  Bu pakete sahip olmak isteyen kullanıcılar hem bedava internet kazanmakta hem de faturalarına verilen internet ile sıkıntısız bir şekilde kullanımlarını gerçekleştirebilmektedir. Tarife seçimi sonrası hattınıza 10 GB İnternet 750 Dakika konuşma hakkı tanınmakta olup, Taahhüt süreniz yani 12 ay boyunca ve her olmak üzere aylık 2 gb hediye internet sahibi olabilmektedir. Tüm bu avantajların yanı sıra Saçma Güzel Online S tarifesine geçiş yapan kullanıcılar youtube, instagram yada müzik paketlerinden bir tanesi hediye olarak verilmektedir. Vodafone Saçma Güzel 8 Tarifesi Nedir?

 

Vodafone Saçma Güzel Online M

Vodafone Saçma Güzel Online M  Bu pakete sahip olmak isteyen kullanıcılar hem Ücretsiz internet kazanmakta hem de faturalarına verilen internet ile sıkıntısız bir şekilde kullanımlarını gerçekleştirebilmektedir. Tarife seçimi sonrası hattınıza 14 GB İnternet 1000 Dakika konuşma hakkı tanınmakta olup, Taahhüt süreniz yani 12 ay boyunca ve her olmak üzere aylık 2 gb hediye internet sahibi olabilmektedir. Tüm bu avantajların yanı sıra Saçma Güzel Online M  kullanıcıları internet keyfini doya doya yaşayacaktır.

Vodafone Saçma Güzel Online L

Saçma Güzel Online L internetinizin hiç bitmeyeceği bu tarife ile tüm ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılayabilir diğer paketler de olduğu gibi de hediye internet bu paket için de geçerli olmaktadır. Saçma Güzel Online L tarifesi ile aylık tam 20 GB İnternet hakkınız olmakla birlik te yine 12 ay boyunca ve her ay vodafone 2 gb hediye internet abonelerine sunmaktadır.

Vodafone Saçma Güzel 8 Faturalı Tarifeler 2020

Vodafone Saçma Güzel 6 Tarifesi

Vodafone kullanıcılarının seçebileceği  tarifelerinden bir tanesi olan saçma güzel 6 paketi ile aylık olarak 6 GB internet ile beraber 500 Dakikalık konuşma hakkı elde edebilirsiniz. Bu tarifeyi tek seferlik alabileceğiniz gibi taahhütlü olarak da sahip olabilmektesiniz. Saçma güzel 6 tarifenizi 12 ay taahhütlü olarak almanız durumun da sözleşme süreniz bitene kadar her ay 2 gb ücretsiz internet sahibi olabilmekte ücretsiz whatshapp kullanımı ve seçeceğiniz başta instagram yada müzik paketlerinden seçiminizi yaparak internet kotanızdan düşmeden kullanımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Vodafone Saçma Güzel 8 Faturalı Tarifeler 2020

 

Vodafone Saçma Güzel 8 Tarifesi Nedir?

Vodafone Saçma Güzel 10

Vodafone Saçma Güzel 10 Vodafone kullanıcılarının seçebileceği  tarifelerinden ikincisi  olan saçma güzel 10 paketi ile aylık olarak 8 GB internet ile beraber 750 Dakikalık konuşma hakkı ve 100 SMS hakkı elde edebilirsiniz. Bu tarifeyi tek seferlik alabileceğiniz gibi taahhütlü olarak da sahip olabilmektesiniz. Saçma güzel 10 tarifenizi 12 ay taahhütlü olarak almanız durumun da sözleşme süreniz bitene kadar her ay 2 gb ücretsiz internet sahibi olabilmekte, bu paket sayesin de birden fazla seçenekle yani whatshapp, Youtube, İnstagram yada müzik paketlerinden dilediğiniz seçimi yaparak  internet kotanızdan düşmeden kullanımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Vodafone Saçma Güzel 16

Vodafone Saçma Güzel 16 Vodafone kullanıcılarının seçebileceği  tarifelerinden sonuncusu  olan saçma güzel 16 paketi  doya doya internet kullanabilecek kesinti yaşamadan sevdikleriniz ile konuşabileceksiniz. Bu paket ile aylık olarak 16 GB internet ile beraber 1000 Dakikalık konuşma hakkı ve 100 SMS hakkı elde edebilirsiniz. Bu tarifeyi tek seferlik alabileceğiniz gibi taahhütlü olarak da sahip olabilmektesiniz. Saçma güzel 16 tarifenizi 12 ay taahhütlü olarak almanız durumun da sözleşme süreniz bitene kadar her ay 2 gb ücretsiz internet sahibi olabilmekte, bu paket sayesin de birden fazla seçenekle yani whatshapp, Youtube, İnstagram  paketlerinden dilediğiniz seçimi yaparak  internet kotanızdan düşmeden kullanımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

 

Vodafone Saçma Güzel 8 Tarifesi Nedir? başlıklı yazımız ile ilgili düşüncelerinizi yorumlar Kısımından bizler ile paylaşabilirsiniz.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizde derlenen bu bilgiler, reklam karşılığında sizlere iletilmektedir. Websitemizden yararlanmak için reklam engelleyici eklentinizi bu site için pasifize etmeniz gerekmektedir. Desteğiniz için teşekkürler.