Müşteri Hizmetleri

Vodafone Redbox Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Vodafone Redbox Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma; Günümüzde internet anlayışı değişime uğramakta. Vodafone evden internet müşterilerinin artması için yeni hizmetler de piyasaya sürülüyor. Bunlardan biri Vodafone Redbox. Firma tarafından sunulana hizmet ile beraber altyapının olmadığı yerlerde bile internete erişmek mümkün.

Bu yazımızda Vodafone Redbox müşterileri veya müşterisi olmak isteyenlere yönelik Vodafone Redbox Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma yöntemlerinden bahsedeceğiz. Yöntemleri takip ederek direkt olarak müşteri temsilciniz ile iletişim kurabilirsiniz.

Vodafone Redbox Nedir?

Vodafone Redbox Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Vodafone Redbox, Vodafone tarafından sunulan “Yeni nesil ev interneti” sloganı ile sunulan bir hizmettir. Hizmet ev içerisinde internet erişimini sağlamaktadır. Altyapının yetersiz olduğu, port sıkıntısı yaşanan bölgelerde oldukça güçlü bir alternatif yaratmaktadır. 4.5G altyapısını kullanarak internete girmenizi sağlar.

4.5G teknolojisinin en büyük avantajı, fiber olmayan yerlerde bile fiber tecrübesini yaşatabilmesidir. 4.5G ağının sunduğu hız ile beraber normal bir ev interneti hizmetinden farklı olmayan hizmete sahip olursunuz. Data download ve upload hızları telefon servisilerindeki gibi sınırlı değil aksine birçok ADSL internet hizmetinden hızlıdır.

Vodafone Redbox satın alma sonrası herhangi bir data kablosu döşeme veya altyapı işlemine gerek duyulmadan direkt olarak internete erişim sağlayabilirisiniz. İnternet için tek yapmanız gereken cihazınızın prizini takmaktır. Bunu yapmanın ardındna Vodafone internet keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.

Hizmetin müşterilere sağladığı bir diğer avantaj ise ilk ay için cayma bedeli olmaması. Tarifeniz ne olur ise olsun ilk ay kullanımın ardından memnun kalmaz iseniz sadece kullanım ücreti ile beraber hizmetten cayabilirsiniz. Bu hizmeti sağlayan diğer operatörlerde bu tarz bir fırsat sunulmamakta.

Vodafone Redbox sizinle beraber istediğiniz yere de gelmekte. Redbox Her Yerde paketini faturanıza ek ayda 30 TL’ye satın alabilirsiniz. Bu hizmet kapsamında cihazınızı yanınızda götürerek istediğiniz yerden internete erişim sağlayabilirsiniz. Yazın veya uzun süreli seyahatlerde bu tip bir hizmet oldukça faydalıdır.

Vodafone Redbox Müşteri hizmetlerine direk bağlanma konusunda da oldukça faydalı bir hizmet. Redbox müşterileri normal Vodafone müşterilerine göre daha hızlı şekilde müşteri hizmetlerine bağlanabiliyor. Redbox müşterileri, öncelikli müşteri klasmanında der isek yanlış olmaz.

Vodafone Bedava İnternet Kazanma Yolları

Vodafone Redbox Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma Yöntemleri

Eğer internetinizde bir problem yaşıyor veya internet hakkında bilgi almak istiyorsanız müşteri hizmetleri ile görüşmeniz gerekir. Vodafone Redbox müşteri hizmetlerine direk bağlanma yöntemi de bu noktada önemli bir hal alır. Bu kısımda vereceğimiz yolları takip ederek hızlıca müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Bağlanmanın ardından sorularınızı temsilci ile paylaşır ve en doğru cevapları elde edersiniz.

Vodafone Redbox Müşteri hizmetlerine direk bağlanma için ilk yapacağınız çağrı merkezini aramaktır. Çağrı merkezine 0850 542 95 42 numarasından ulaşabilirsiniz. Aramanın ardından ilk gelen sinyalden sonra 7, sonraki sinyalden sonra yine 7 numarasını tuşlayın. Ardından gelen ekranlarda yine bekleyerek 1, 1, 2 ve ardından tekrar direkt olarak 2’yi tuşlayın. Bu tuşlamalar ile beraber direkt olarak müşteri hizmetlerine bağlanma gerçekleşecektir. Bu numaradan erişim sağlayamadığınız durumlarda 542 numarası üzerinden de ulaşabilirsiniz.

Vodafone Redbox Müşteri Hizmetlerinde Neler Yapılır?

Vodafone Redbox Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

İlk bağlanmanın ardından sizden kimlik bilgileri istenecektir. T.C kimlik numarası ve telefon numarasını tuşlamanın ardından 1 ve 2 numaralarını tuşlayıp temsilci ile konuşacaksınız. Temsilci sizden aboneliğe dair bazı bilgiler isteyecektir. Bu bilgiler arama amacınıza göre farklılık gösterebilir.

Müşteri hizmetlerine bağlanma sonrası arıza bildirimi, teknik destek gibi konularda görüşme yapabilirsiniz. Probleme göre sizlere bir yol haritası çıkartılacaktır. Bazı problemler sizin müdahaleleriniz ile beraber çözülebilirken bazı problemlerde de ekiplerin desteğine ihtiyaç duyulur.

Bir diğer bağlanma sebebi ise bilgi almaktır. Bu amaç ile mevcut tarifeniz, geçiş yapmak istediğiniz tarife veya satın almak istediğiniz tarife hakkında bilgi alabilirsiniz. Müşteri temsilcisi tüm sorularınıza en anlaşılır cevabı verecektir. Hizmet başvurularını da yine müşteri temsilcisi aracılığı ile yapabilirsiniz.

Vodafone Redbox Mail ile Destek

Telefon hattı üzerinde kimi zaman yoğunluk olabilmektedir. Bu noktada alternatif yollardan çözüm aramak gerekir. Alternatif çözüm aramalardan biri de mail ile destek istemek. Mail adresleri üzerinden sorunlarınızı açık bir şekilde ifade ederek çözüm isteyebilirsiniz. Mailinizin incelenmesinin ardından tarafınıza telefon veya mail yolu ile dönüş sağlanacaktır. Telefonda uzun süre konuşmak istemeyenler için güçlü bir alternatif diyebiliriz.

Belge gönderme, fatura ibrazı gibi durumlarda da mail ve faks adresleri işinizi görebilir. Vodafone Redbox müşteri hizmetlerine direk bağlanma yerine faks gönderme için 0850 542 5000 numarasını kullanabilirsiniz. Mail üzerinden iletişime geçmek için ise netyardim@vodafone.com.tr adresine e-posta gönderebilirsiniz.

TARİFELERE BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu