Vodafone

Vodafone Para Ödüllü Bilgi Yarışması Oyna Kazan

Vodafone Para Ödüllü Bilgi Yarışması Oyna Kazan: “Dijitalleşmede öncü operatör olan Vodafone ” yine  vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone’un Türkiye’deki dijital girişimcilik  iş birliği platformu olan Vodafone Vitrin programı sayesin de, yeni firmaların katılmasıyla  büyümeye her geçen gün devam ediyor. Vodafone Vitrin’in son üyesi, Türkiye’nin en fazla kazandıran canlı bilgi yarışması olarak her gün binlerce TL dağıtımı yapan Oyna Kazan oldu.

Vodafone Para Ödüllü Bilgi Yarışması Oyna Kazan Nasıl Oynanır?

Vodafone Para Ödüllü Bilgi Yarışması Oyna Kazan

Vodafone Para Ödüllü Bilgi Yarışması Oyna Kazan

Vodafone Vitrin’in yeni üyesi “Oyna Kazan”ı değerlendiren Vodafone Türkiye Strateji ve İş Geliştirme Direktörü Levent Gemici, şunları belirtti:

“Vodafone Vitrin programıyla, Türkiye’de bulunan  yerli dijital firmalarını desteklemekte ve onları 23 milyonu aşkın müşterimizle buluşturmak için iş ortaklığı yapmaktayız. Vodafone Vitrin ailesinin yeni üyesi ‘Oyna Kazan’, Türkiye’nin en etkili ve en çok kazandıran canlı bilgi yarışması olarak geçtiğimiz günlerde insanların hizmetini sunarak yayın hayatına başladı. Oyna Kazan ile yaptığımız işbirliğiyle, yarışmaya katılan kullanıcılarımıza farklı avantajlar sunacağız. Tüm Vodafone’luları 1 MartCuma günü düzenlenecek Vodafone özel gününe katılarak bu keyifli yarışmanın heyecanına ortak olmaya herkesi davet ediyoruz.”Vodafone Para Ödüllü Bilgi Yarışması Oyna Kazan ile herkes kazanıyor.

vodafone oyna kazan

Vodafone Para Ödüllü Bilgi Yarışması Oyna Kazan

Vodafone Oyna Kazan Joker Kodu Nasıl Alınır

Oyna Kazan ile ortaklığa giden Vodafone, yarışmaya katılan kullanıcılara ek joker hediye edecek. Buna göre, belirtilen fiyatı 6,99 TL olan ve toplam 6 joker verilmekte olan  fırsat paketinde Vodafone’lulara toplam olarak 3’er joker daha hediye edilerek toplamda 9 joker hakkı tanınmış olacak. Vodafone ve Oyna Kazan iş birliği kapsamında, 1 Mart Cuma günü düzenlenecek Vodafone özel gününde birinci gelen yarışmacıya  25 bin TL verilirken, toplamda ise 75 bin TL’lik ödül dağıtılacak. Yarışmaya katılım tamamen ücretsiz olacak

Vodafone Oyna Kazan

Onedio’nun canlı mobil bilgi yarışması olan Vodafone Para Ödüllü Bilgi Yarışması Oyna Kazan’da belirli bir soru sayısı bulunmaktadır. Yarışmacılar elendikçe sona kalan bin yarışmacıdan itibaren “Kazandıran Sorular” başlıyor. Bu andan itibaren ödül aşamasında ilerlenen her basamakta kazanılan para ödül miktarı da artıyor. Böylece katılımcılar, bilgi birikimi ve genel kültürünün karşılığında yüksek miktarda para kazanma şansını elde ediyor. Yarışmacılar, “Kazandıran Sorular”a geçilene kadar jokerlerini kullanma şanslarını kullanabiliyor.

Buna göre, Ekstra Can Jokeri, yanlış cevap verildiğinde Joker  kullanarak yarışmaya devam etme imkânı veriyor. Cevap Eleme Jokeri kullanıldığında, sistem yanlış cevaplardan birini eliyor. Çift Cevap Jokeri ise tam emin olamadığınız sorularda iki cevabı birden işaretlemenize olanak sunuyor. Ünlü oyuncu İbrahim Selim’in sunduğu Oyna Kazan, her gün olmak üzere  öğle ve akşam saatlerinde değerli yarışmacılara iki defa düzenleyerek ödül dağıtmaya devam ediyor. Oyna Kazan uygulaması, App Store ve Google Play Store uygulama mağazalarından indirilebiliyor.

Günde En Az 2.000 TL Ödül Dağıtan Canlı Bilgi Yarışması: Hadi

Turk Telekom Bilgi Yarışması Eleg Para Kazandıran Yarışma

Vodafone Oyna Kazan Bilgi Yarışması Ücretlimi

Vodafone Para Ödüllü Bilgi Yarışması Oyna Kazan

Vodafone Para Ödüllü Bilgi Yarışması Oyna Kazan

Yılda 2 milyon TL’ye varan destek Vodafone GSM şirketi Türkiye’nin, bir mobil uygulama üzerinden dijital servis satışıve hizmetini sağlayan şirketlerle işbirliği yapmak üzere geliştirdiği yeni iş modeli olan Vodafone Vitrin ile hem yerli girişimcilere değer katılması, hem de bireysel ve kurumsal Vodafone kullanıcılara inovatif ürün ve servis hizmetleri sunulması hedefleniyor.

6 aylık ortaklık sözleşmesi süresince 250 bin TL ile 1 milyon TL arasında değişmekte olan  satış ve pazarlama desteği hizmeti sunan  Vodafone Vitrin üyelerine bunların dışın da, mentor desteği, tanıtım desteği, eğitim desteği, teknoloji desteği ve operasyonel desteklerde sunmaktadır. Vodafone Vitrin üyeleri, Türkiye pazarında kendilerini kanıtladıkları takdirde dünyaya da açılarak dijital ürün ve servislerini Vodafone’un aktih olduğu ve hizmet verdiği  coğrafyalarda 700 milyona yakın kullanıcısına sunma fırsatı yakalayabiliyor.

Vodafone Vitrin bünyesinde, Vodafone Para Ödüllü Bilgi Yarışması Oyna Kazan’ın dışında Sosyopix, Ailem Güvende, Sinemia, Scotty ve Storytel gibi şirketler bulunuyor. Vodafone Vitrin programına dahil olmak isteyen kurumlar, bir birleştirici kurum (aggregator) vasıtasıyla ya da Vodafone Vitrin web sitesi (www.vodafone.com.tr/Vitrin) üzerinden Vodafone ile iletişime geçebiliyor.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizde derlenen bu bilgiler, reklam karşılığında sizlere iletilmektedir. Websitemizden yararlanmak için reklam engelleyici eklentinizi bu site için pasifize etmeniz gerekmektedir. Desteğiniz için teşekkürler.