Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Mobil Ödeme Bedava Gb Kampanyası

Vodafone Mobil Ödeme Bedava Gb Kampanyası : Vodafone 1 GB Kazanma Kampanyası tüm hızı ile devam ediyor. Bu kampanyaya tüm yeni ve eski Vodafone kullanıcıları başvurabilir ve faydalanabilir.

Bununla birlikte eğer halen Vodafone’lu değilseniz, siz de hemen bu operatöre geçerek söz konusu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Peki nedir Vodafone 1 GB Kazanma Kampanyası ve nasıl yararlanılır? Mobil ödeme mi yapmak gerekir? İşte Vodafone mobil ödeme ve Vodafone 1 GB Kazanma Kampanyası hakkında…

Vodafone 1 GB Kazanma Kampanyası Nedir?

Vodafone Mobil Ödeme Bedava Gb Kampanyası, Vodafone’nin kullanıcılarına sunduğu bir kampanya teklifi. Bu teklife göre dileyenler Mobil ödeme ile 1 GB kazanabilir. Bununla birlikte kampanyanın bazı detaylarını da sizlerle paylaşmak isteriz.

Öncelikle Vodafone hattınızın tanımlı olduğu bir akıllı cihaz üzerinden Google Play veya Apple Store resmi ödeme platformlarına girmeniz gerekiyor. Bu platformlarda hesabınızın olduğunu ve bu hesaba yükleme yaptığınızı varsayıyoruz. Artık bundan sonra çok kolay.

VODAFONE BEDAVA İNTERNET KAZANMA NASIL YAPILIR TIKLAYINIZ..

Vodafone 1 GB Kazanma Kampanyası Nasıl Başvurulur?

Belirtmek gerekir ki Vodafone 1 GB Kazanma Kampanyasına katılmak için App Store veya Google Play Store üzerinden girişlerinizi yapabilmeniz için buralarda tanımlı hesaplarınızın olması gerekiyor.

App Store üzerinde tanımlı olan Apple Hesabım kısmına girerek “Ödeme ve Teslimat” alanı içerisinde yer alan Vodafone Mobil Ödeme’yi seçiniz veya Google Play Store kullanıyorsanız, yani bir Android cihaz kullanıcısı iseniz bu durumda sol menüde yer alan “Ödeme Yöntemi” kısmına giriniz ve burada yer alan Vodafone Mobil Ödeme kısmını seçiniz. Artık bu noktadan sonra Vodafone Mobil Ödeme tanımı yapabilirsiniz.

Kampanyaya katılan kişiler, 24 Mart – 31 Mayıs tarihlerinde, Google Play Store veya Apple App Store üzerinden ilk seferinde en az 10 TL tutarında işlem gerçekleştirmesi gerekecektir. Aksi takdirde işlemleriniz boşa gidebilir. Kampanyaya daha önce tanımla yapan ve son 1 yıl içerisinde Google Play Store veya Apple App Store aracılığı ile Vodafone Mobil Ödeme ile işlem yapmış olanlar, bu kampanyadan yararlanamazlar.

Vodafone Mobil Ödeme Bedava Gb Kampanyası

Vodafone Mobil Ödeme Bedava Gb Kampanyası

 

Vodafone Mobil Ödeme Bedava Gb Kampanyası

Eğer ilk defa bunu kullanmış ancak işleminizi tamamlamadan çıkmışsanız, bu durumda hangi aşamada olursanız olun kesinlikle kampanyadan yararlanmanız söz konusu olmayacaktır. Bu yüzden lütfen en son aşamaya kadar ilerleyiniz ve buradaki işlemlerinizi tamamladığınızdan emin olunuz. Her Vodafone kullanıcısı söz konusu kampanyadan belirtilen süreç içerisinde sadece bir defa ödül kazanabilir. Vodafone Mobil Ödeme Bedava Gb Kampanyası

Kazanılan ödüller başkalarına devredilemez. Aynı zamanda ödüllerin nakit karşılığı da istenemez. Kampanyadan herkes yararlanabilir bu yüzden herhangi bir sınırlama ya da yaralanabilecek abonman sayısı söz konusu değildir.

24 Mart  – 27 Nisan tarihleri arasında minimum 10 TL tutarında işlem gerçekleştiren Vodafone kullanıcılarının 1 GB hediyeleri, yüklemesinin ardından 28 Nisan tarihinde hatlarına tanımlanacaktır.

BİMCELL YENİ HAT KAMPANYASI İÇİN TIKLAYINIZ…

Vodafone Hediye 1 GB Kampanyası

Hediye 1 GB kampanyasından elde edilen hediyeler, yalnızca yurt içi aboneleri tarafından Türkiye sınırları içerisinde kullanılabilir. Mobil Ödeme yönteminin kullanılabilmesi için telefonunuzun ayarlarını doğru bir şekilde yaptığınızdan emin olunuz.

Vodafone mobil ödeme ayarları için lütfen sitemizdeki diğer yazılarımıza göz atınız. Vodafone Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. söz konusu kampanya ile ilgili şartları ve detayları değiştirebilme haklarını saklı tutmakta ve müşteriye öncede bildirim yapmaksızın kampanyayı iptal etme veya değiştirme hakkına da sahiptir.

Vodafone Mobil Ödeme Ayarları Nasıl Yapılır?

Sadece Vodafone Mobil Ödeme Bedava Gb Kampanyası fırsatından yararlanmak için değil, aynı zamanda diğer tüm mobil işlemleriniz için; Google Play Store aracılığıyla sol menüden “Ödeme Yöntemi” sayfasına girerek Vodafone Mobil Ödeme kısmını tıklayarak birkaç adımda Vodafone Mobil Ödeme tanımı yapabilirsiniz. Eğer iOs destekli cihazlarınız ile tanımlama yapacaksanız bu durumda; App Store Apple Hesabım sayfasına giriniz ve burada “Ödeme ve Teslimat” alanında yer alan Vodafone Mobil Ödeme kısmını seçerek aktif hale getiriniz.

Yapacağınız ilk 10 TL’lik hesap girişinde Vodafone Kampanyasından yararlanabilirsiniz. Her hangi bir sorun yaşamanız durumunda lütfen 542 müşteri temsilcilerine ulaşınız.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizde derlenen bu bilgiler, reklam karşılığında sizlere iletilmektedir. Websitemizden yararlanmak için reklam engelleyici eklentinizi bu site için pasifize etmeniz gerekmektedir. Desteğiniz için teşekkürler.