Vodafone

Vodafone Kalan Kullanım Detayları Nasıl Sorgulanır

Vodafone Kalan Kullanım Detayları Nasıl Sorgulanır Her operatör sahibi kalan kullanım hakkını öğrenmek ister. Vodafone, kalan kullanız haklarınızı hızlı ve basit yolla gerçekleştirmek için çeşitli yöntemler gerçekleştirdiği Yapmanız gereken işlemler ise gerçekten çok kolay.

Eğer bir vodafone hattı kullanıcısı iseniz, herkes gibi siz de ne kadar kullanım hakkınız kaldığını merak etmektesinizdir. Vodafone’un kullanıcılarına sağladığı avantajlar sayesinde vodafone kullanıcıları çeşitli kanallar kullanarak kalan bakiyelerini kolayca öğrenebiliyorlar.

Vodafone Bedava İnternet Yazımıza Göz Atın

Vodafone Kalan Kullanım Detayları Nasıl Sorgulanır? SMS İle Sorgulama

Vodafone Kalan Kullanım Detayları Nasıl Sorgulanır

Vodafone Kalan Kullanım Detayları Nasıl Sorgulanır

Vodefone kullanıcıları kalan kullanım haklarını cep telefonlarına gelen tek bir sms ile kolayca öğrenebiliyorlar. Yapmaları gereken tek şey OZET yazıp 7000’e kısa mesaj göndermek. Vodafone firması size geri dönüş sağlayacaktır ve size attığı mesajda tüm kalan kullanım detaylarınızı görüntüleyebilirsiniz.

7000’e kısa mesaj göndererek öğrenebilecekleriniz;

• TL yazıp gönderirseniz, hattınızda kalan TL’yi görüntüleyebilirsiniz.
• DK yazıp gönderirseniz hattınızda kalan dakikaları görüntüleyebilirsiniz.
• SMS yazıp gönderirseniz hattınızda kalan sms’leri görüntüleyebilirsiniz.
• INTERNET SORGU yazıp gönderirseniz hattınızda kalan internet kullanımınızı görüntüleyebilirsiniz.
• MMS yazıp gönderirseniz hattınızda kalan MMS kullanımlarınızı görüntüleyebilirsiniz.

Tuşlama ile kalan kullanımları nasıl öğrenebilirim?

Vodafone Kalan Kullanım Detayları Nasıl Sorgulanır

Kalan kullanımlarınızı öğrenmenin bir başka yolu daha var, o da tuşlama yaparak kalan kullanımlarınızı öğrenmektir. Bu işlemi gerçekleştirmek için tek yapmanız gereken şey telefonunuzun tuş bölümüne girip *7000# yazarak tuşladıktan sonra çıkan ekranda Güncel faturam seçeneğinizi tıklamanız gerekmektedir. Anlatılan işlemi yaptıktan sonra kalan kullanımlarınızı kolayca öğrenebilirsiniz.

Bu menüye giriş yaparak kolayca kalan kullanım haklarınızı sorgulayabilir ve merakınızı giderebilirsiniz.

Vodafone Arayarak kalan kullanım detaylarımı öğrenebilir miyim?

Kalan kullanımlarınızı öğrenmenin bir diğer yolu da müşteri hizmetleriyle iletişime geçerek kalan kullanımlarınızı öğrenmektir. Mobil cihazınızdan 0542 7001 000 numarasını arayarak vodafone müşteri temsilcileriyle iletişime geçebilir ve kalan kullanımlarınızı öğrenebilirsiniz.

İnternet üzerinden kalan kullanımlarımı sorgulayabilir miyim?

Cep telefonunuza Online Self servis uygulamasını indirerek bu ve bu uygulamayı ziyaret edip kalan kullanımlarınızı kolayca görüntüleyebilirsiniz. Hem de bu işlem Vodafone kullanıcılarına tamamen ücretsizdir.

Vodafone Kalan Kullanım Detayları Nasıl Sorgulanır başlıklı yazımız ile ilgili düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu