Vodafone

Vodafone Hızla Kazan 1 GB Bedava İnternet

HIZLA KAZAN BEDAVA İNTERNET

Vodafone Hızla Kazan 1 GB Bedava İnternet : Vodafone Hızla Kazan; hediye internet paketi kazandıran bir bilgi yarışması servisidir. Kullanıcıların birbirinden eğlenceli sorular yanıtlayarak kolayca 1 GB ücretiz internet kazanacakları bu servis, hafta boyunca doğru yanıtlanan sorulara hediye puanlar vermektedir. İşte bu puanlar ise kolayca GB’a dönüştürülebilmektedir.

Vodafone Hızla Kazan 1 GB Bedava İnternet 

Vodafone Hızla Kazan 1 GB Bedava İnternet

  1. Yarışma boyunca, yarışmacılara 6 adet soru sorulmaktadır.
  2. Yarışmada sorulan 6 soru için yarışmacıların toplam cevaplama süresi 60 saniyedir.
  3. Doğru yanıtlanan her soru, soru başına yarışmacılara 10 puan kazandırmaktadır.
  4. Yarışma süresi olan 60 saniyeden artan tüm saniyeler de, yarışmacıların hanesine hediye puan bakiyesi olarak yüklenmektedir.
  5. Her 500 puan, 1 GB internete karşılık gelmektedir.
  6. Biten her yarışma sonrası kazanılan puan, toplam puan ve liderlik tablosu yarışmacılara özet olarak sunulur.
  7. Yarışmadan kazanılan 1 GB hediye internet, 1 hafta süre ile yarışmacıların kullanımına sunulmaktadır.
  8. Abonelik yenileme işlemleri de 500 puan kazanımı sağlamaktadır. Kazanılan bu 500 puan da yine 1 GB bedava internet paketine dönüştürülebilmektedir.

Vodafone Hızla Kazan Servisine Nasıl Üye Olunur?

Hızla Kazan servisi üyeliği; hem kısa mesajla hem de Hızla Kazan servisinin web sayfası üzerinden yapılabilmektedir. Aşağıda, iki yöntemin aşamaları da detaylı olarak paylaşılmıştır.

  1. Sms ile Hızla Kazan servis aboneliği oluşturmak isteyen Vodafone kullanıcıları, HIZLA yazıp 5109’a kısa mesaj gönderebilir.
  2. İnternet üzerinden Hızla Kazan servis aboneliği oluşturmak isteyen Vodafone kullanıcıları, http://hizlakazan.com adresine girerek abonelik başlatabilir.

Vodafone Bedava İnternet Kazanma Yolları

Vodafone Hızla Kazan Bedava İnternet Servisi Ücretli Midir?

Hızla Kazan servisi; abonelikli ve aylık ücreti olan bir servistir. Servisin vergiler dahil aylık toplam ücreti; 36 TL olarak belirlenmiştir. Ayrıca servis iptal edilmediği sürece, her ay ücretli olarak otomatik yenilenmektedir. Kullanıcılar iptal işleminden sonra,  aboneliklerinin iptal edildiğine dair bilgilendirme mesajı gelene kadar servisi kullanmaya devam edebilmektedir.

Vodafone Hızla Kazan Servisi İptal Edilebilir Mi?

Vodafone Hızla Kazan 1 GB Bedava İnternet

Evet, Hızla Kazan servisini iptal etmek mümkündür. Aboneliğin iptali için; IPTAL HIZLA yazıp 5109’a kısa mesaj gönderebilir. İptal talebinin yapıldığı dönem için ücret iadesi yapılmamaktadır.

İptal Edilen Hızla Kazan Servisine Tekrar Abonelik Olunabilir Mi?

Evet, iptal edilen Vodafone Hızla Kazan servisine tekrar abone olmak mümkündür. Servise tekrar abone olmak için; yeni abonelikteki iki işlemden birinin yapılması yeterlidir. Bunlardan birincisi;  HIZLA yazıp 5109’a sms göndermek, diğeri ise; http://hizlakazan.com adresine girerek tekrar abonelik yönergesini uygulamaktadır.

Hızla Kazan Servisi Yurtdışında Kullanılabilir Mi?

Hızla Kazan servisi, yurtdışında kullanılmayan sadece yurt içinde kullanım imkanı olan bir servistir. Paketin yurtdışı kullanımlarında ise, Standart Roaming tarifeleri geçerlidir.

Vodafone Hızla Kazan 1 GB Bedava İnternet Kampanyasından Kimler Yararlanabilir?

Hayır. Vodafone Hızla Kazan bedava internet servisi,  hem Vodafone faturalı hat sahibi müşterilerin, hem de Vodafone faturasız hat kullanıcılarının kullanımı için uygundur.

Vodafone Hızla Kazan 1 GB Bedava İnternet başlıklı yazımız ile ilgili sürpriz bedava internet kazanmak için yorum yapmanız yeterlidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu