Vodafone

Vodafone Freezone Sınırsız İnternet Nedir, Nasıl Kullanılır?

Vodafone Freezone Sınırsız İnternet Nedir, Nasıl Kullanılır?; Vodafone, 25 yaş altı gençler için sunduğu tarifeler ile diğer operatörlerin önüne geçiyor. Vodafone bedava internet, SMS ve konuşma paketleri dışında verdiği hediyeler ile bunu sağlamakta. Son olarak ortaya çıkardığı Vodafone Freezone Sınırsız İnternet kampanyası ile beraber de bu alışkanlığı devam ettirdi. Bu yazımızda Vodafone Freezone Sınırsız İnternet kampanyası ile ilgili tüm detayları sizlere ileteceğiz.

Vodafone Freezone kampanyaları internet paketi açısından oldukça zengin tarifelerdir. Oyun, sosyal medya için özel paketler sunan firma bu kampanyalar ile gençlerin ilgisini kolayca çekmekte. Siz de Vodafone Freezone kampanylarından yararlanmak istiyorsanız detaylı şekilde bu içeriğe göz gezdirin. Vodafone Freezone sınırsız internet kampanyası nasıl yapılır, nedir gibi soruların cevaplarını bulacaksınız.

Vodafone Freezone Sınırsız İnternet Nedir?

Vodafone Freezone Sınırsız İnternet Nedir, Nasıl Kullanılır? Standart Vodafone tarifelerinden sıkılan, kendinize uygun tarife bulamayan biriyseniz Freezone tariflerine göz gezdirebilirsiniz. Son yapılan kampanya ile beraber Vodafone Freezone Sınırsız İnternet özelliği sağlamakta. Faturalı veya faturasız hat kullanmanız da fark etmiyor. 25 yaş altı olup herhangi bir Freezone kampanyasına abone olmanız yeterli.

Vodafone Freezone Sınırsız İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone Freezone Sınırsız İnternet kampanyasından faydalanmak için 2 farklı yöntem bulunmakta. Faturalı Freezone müşterileri ilk olarak Vodafone Yanımda uygulamasındaki Ek Paketler bölümüne girmelidir. Ardından Freezone kısmından hediyenizi alabilirsiniz. Faturasız müşteriler ise yine Vodafone Yanımda uygulamasından hediyelerini temin edebilirler. Uygulamadaki Sana Özel Kolay Paketler kısmında Freezone Sınırsız İnternet hediyesini bulabilirsin.

Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları

Vodafone Freezone Sınırsız İnternet TarifeleriVodafone Freezone Sınırsız İnternet Nedir, Nasıl Kullanılır?

Vodafone Freezone Sınırsız İnternet Nedir, Nasıl Kullanılır?

Vodafone Freezone Sınırsız internet veren 3 farklı tarife bulunmakta. Bu tarifeler Uyumlu Devreden 3 Genç, Red 20 Genç ve Uyumlu Devreden 6 Genç paketleridir. İşte paket detaylar:

Uyumlu Devreden 3 Genç: Paket içerisinde 3 GB internet, 1000 Dakika konuşma ve 250 SMS verilmekte. Paket ile beraber her ay seçtiğiniz 1 gün sınırsız internet hediyesi kazanırsınız. Aylık olarak 23 TL olan paket ile beraber ilk ay 10 GB internet de hediye verilmektedir.

Red 20 Genç: Sınırsız internet paketleri arasında en üst segment olan pakettir. 20 GB internet, 1000 dakika konuşma ve her yöne 250 SMS verilmektedir. Paket dahilinde sınırsız olarak WhatsApp ve Facebook messenger kullanabilirsiniz. Aylık 45 TL olan paket ile beraber ilk ay için 20 GB internet verilmektedir. Sınırsız internet paketini istediğiniz bir gün için alabilirsiniz.

Uyumlu Devreden 6 Genç: Orta segment olan pakett ile beraber 6 GB internet, 750 dakika konuşma ve 250 SMS verilmekte. Aylık 28 TL olan paket ile beraber ilk ay için 10 GB bedava internet verilmektedir. Seçtiğiniz bir gün sınırsız internet kullanabilirsiniz.

VODAFONE MOBİL ÖDEME BEDAVA GB KAMPANYASI

Freezone Sınırsız Bedava İnternet Detayları Nedir?

Tüm tarifeler dahilinde 12 ay boyunca her ay seçtiğiniz bir gün sınırsız internet kullanabilirsiniz. Kampanyadan sadece 7-26 yaş arası Vodafone müşterileri yararlanabilir. Kampanyadan yararlanmak için Vodafone Freezone abonesi olup belirtilen tarifelerden birine tabii olması gerekmektedir. Uygulama üzerinden ilgili hediyeyi de alabilirler.

Vodafone Freezone Sınırsız İnternet Nedir, Nasıl Kullanılır? başlıklı yazımız ile ilgili düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu