Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Freezone Bedava İnternet Paketleri

Vodafone Freezone Bedava İnternet Paketleri: Birbirinden farklı kampanyalar düzenleyerek gerek kendi abonelerine gerekse geçiş yapmayı düşünen kullanıcılar büyük avantajlar sağlayan Vodafone, SMS ve uygulamalar yoluyla bedava internet paketleri dağıtmaya devam ediyor.

Vodafone Freezone Bedava İnternet Paketleri

Bu yazımızda Vodafone Frezone 4GB internet kazanma kampanyası, Red paketleriyle bedava internet ve 6GB bedava internet nasıl kazanılır  Vodafone Freezone Bedava İnternet Paketleri konusun da detaylı olarak anlatacağız. Faturalı hat kullanmayı tercih eden müşterilere yönelik olarak düzenlenen Vodafone Red tarifeleri, her yıl birkaç kez 4GB ve 6GB internet hediye paketleri vererek abonelerine ayrıcalıklı hizmet sunuyor.

Vodafon, abonelerinin büyük çoğunluğu sözleşme süreleri içerisinde her hangi bir değişikliğe uğramadan istikrarlı bir şekilde verilen hizmetler sebebiyle tercih ediliyor. Her bütçeye ve yaş guruplarına yönelik olarak hazırlanan tarifeler, kullanıcıların gerçek ihtiyaçları analiz edilerek hazırlanıyor. Öyle ki Vodafon kullanıcıları belli dönemlerde telefonlarına gelen bedava 6GB internet tanımlamalarıyla karşılaşabiliyor.

Vodafone Freezone Bedava İnternet Paketleri

Vodafone Freezone Bedava İnternet Paketleri

Peki, Vodafone sadece Red tarife kullanıcılarına mı bedava internet paketi hediye ediyor. Tabi ki hayır, kullanım dönemleri içerisinde mevcut abonelere 3GB bedava internet paketleri hediye edilerek abonelerin internette keyifli zaman geçirmesi sağlanıyor.

Vodafon aboneleri verilen bu hediye limitlerini ‘’vodafone yanımda’’ uygulamasından takip ederek kolayca kalan internet limitlerini sorgulayabiliyor. Hesabınızda kendi internetinizin mevcut olması durumunda ise, öncelikle Vodafon tarafından verilen hediye internet sarf ediliyor. Sonrasında ise aboneler tarifesinden kalan internetini kullanmaya devam ediyor.

Freezone Kulüp 4 GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone Freezone Bedava İnternet Paketleri Vodafon tarafından düzenlenen en iddialı kampanyalardan biri olan Vodafone Freezone Bedava İnternet Paketleri  26 yaş altında bulunan ve freezone’li olmayan abonelere yönelik olarak düzenlenmiş bulunuyor. Gençlere özgürce internet kullanım olanağı sağlayan bu tarife, kampanyaya katılan gençlere 4GB cepten bedava internet hediyesi veriyor. Vodafon abonelerine veya hattını taşıyarak Vodafon’lu olmak isteyen gençlere farklı uygulamalar yoluyla hediye internet paketleri dağıtıyor.

Daha önce Vodafon Freezone abonesi olanlar emsallerinden daha uygun fiyat avantajlarından faydalanırken, kampanyaya yeni katılım sağlayan abonelere sunulan 4GB bedava internet paketleri sayesinde kampanyaya katılım her geçen gün artıyor.

26 yaşından küçük gençlere yönelik olarak düzenlenen 4 GB bedava internet kampanyasına hattı anne, baba veya büyükleri adına kayıtlı olanlar da katılabiliyor. Kendilerini Freezone kullanıcısı olarak tanımlatan gençlere hoş geldin hediyesi olarak 1 gün geçerli 4GB bedava hediye paketi sunan Vodafone, gençlere internetin sunduğu geniş dünyayı daha yakından tanıma fırsatı veriyor.

TURCELL BEDAVA SMS KAMPANYASI

Vodafone Freezone Bedava İnternet Paketleri

Freezone Kulüp 4GB Bedava İnternet Kampanyası Nasıl İşler?

Freezone kulüp 4GB bedava internet kampanyası, Facebook üzerinden yönlendirilmiş bulunan veya Freezone web sitesi kullanıcı tanımlama talebinde bulunmuş olan 26 yaş altı gençlere yönelik olarak uygulanıyor. Bu şartları taşıyan tüm 26 yaş altı faturalı veya faturasız Vodafone müşterileri bu kampanyaya katılarak 4 GB bedava internet paketine sahip olabiliyor.

Kampanya şartlarına uygun olan tüm kullanıcıların tanımlama işlemi Vodafon tarafından alındıktan sonraki 15 iş gününde hediye internet kullanıcı hattına yüklenmekte ve kullanıma sunulmaktadır. Vodafon tarafından aboneye gönderilen SMS mesajları kampanya ile ilgili tüm detayları iletmekte, tanımlama sonrası abone internette bedava olarak keyifli zaman geçirebilmektedir. Vodafone, hatlı veya hatsız tüm abonelerine farklı uygulamaları kullanmaları halinde de bedava internet paketi hediyesi sunmaktadır.

Vodafone Freezone Bedava İnternet

Freezone ile bedava internet kazanabileceğiniz bir başka yöntem ise TL yükle bedava internet kazan yöntemidir. 26 yaş altı genç aboneler için uygun olan freezone tarifesi ile kullanıcılar her şekilde ve her koşulda farklı farklı hediyeler aynı zaman da bedava internet kazanabilmektedirler. Bu bağlam da 26 yaş ve altı freezone abonesi aylık hatlarına 30TL ve üstü yükleme yapmalarının ardından yine aylık kullanım için 2GB Bedava İnternet kazanabilmektedirler.

 

 

 


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizde derlenen bu bilgiler, reklam karşılığında sizlere iletilmektedir. Websitemizden yararlanmak için reklam engelleyici eklentinizi bu site için pasifize etmeniz gerekmektedir. Desteğiniz için teşekkürler.