Vodafone

Vodafone Faturasız SMS Paketleri

Vodafone Faturasız SMS Paketleri. 20 yılı aşkın süredir telefon ile konuşmaya SMS göndermek eşlik etmekte. Son 10 yıl dışında SMS kullanmak oldukça popülerdi. Operatörler 10.000 SMS bulunan paketleri kullanıcılarına sunmaktaydı. Tabi ki bu olay internetin yaygınlaşması ile beraber ortadan kayboldu. SMS bugün dahi kullanılmakta olsa da eskisi kadar rağbet görmüyor. Fakat internet erişiminin olmadığı durumlarda hayat kurtarıcı da olabiliyor. Bu yazıda Vodafone Faturasız SMS Paketleri nelerdir, ücretleri nedir gibi sorulara detaylı şekilde cevap vereceğiz.

Vodafone Faturasız SMS Paketleri 2021 Güncel

Hat üzerinden mesaj atmak için SMS paketlerine ihtiyaç duyarsınız. Özellikle karşı taraf internet kullanımı ile içli dışlı değil ise bu biraz zorunluluk haline geliyor. Bu durumun dışında internet erişiminin düşük olduğu birçok mevki bulunmakta. Hat çekse de GPRS veya 3G gibi bağlantılara erişmek mümkün olmuyor. Bu gibi durumda iletişime geçmenin yegane yolu Vodafone SMS paketiniz ile beraber SMS göndermek. Vodafone Faturasız SMS paketleri belirli ücretler ile kullanıcılarına sunulmakta. Bu paketler ile ilgili detayları bir sonraki başlıktan öğrenebilirsiniz.

Vodafone Faturalı Hatta Kredi Çekme Nasıl Yapılır?

Vodafone Faturasız SMS Paketleri Ücretleri

Kontratsız olarak sunulan 4 farklı SMS paketi bulunmakta. Vodafone resmi sitesi üzerinden yayınlanan listeye göre bu paketler; Her Yöne Mini+, Her Yöne Midi, Vodafone’lularla Maksi ve Her Yöne Maksi paketleri. Paketlerin detayları aşağıda

Her Yöne Mini+ paketi ile beraber her yöne 100 SMS satın alabilirsiniz. Paket acil durumlar için tasarlanmış olup pek fazla SMS kullanmayan kişilere yöneliktir. Vodafone Faturasız SMS Paketleri arasında en uygun fiyatlısıdır. Ayda 5,9 TL ücret ile sahip olabilirsiniz.

Her Yöne Midi paketi ile beraber her yöne 500 SMS satın alabilirsiniz. Paket orta ölçekte SMS kullananlara yönelik tasarlanmış olup ara sıra SMS kullanan kişilere yöneliktir. Vodafone Faturasız SMS Paketleri arasında fiyat performans odaklı bir tarifedir. Ayda 7,9 TL ücret ile sahip olabilirsiniz.

Vodafone’lularla Maksi paketi içerisinde Vodafone abonelerine atabileceğiniz 5000 SMS sunulmaktadır. Paket ile sadece hat içi SMS atabilirsiniz. SMS Paketleri arasında bu özelliği ile tektir. Ayda 7,9 TL ücret ile sahip olabilirsiniz.

Her Yöne Maksi  paketi ile beraber her yöne 2000 SMS ve Vodafone’lular ile 10.000 SMS sahibi olursunuz. Paket sürekli olarak SMS kullanan kişilere yöneliktir. Vodafone Faturasız SMS Paketleri içeriği en zengin pakettir. Ayda 9,9 TL ücret ile sahip olabilirsiniz.

Paketlerin tümünü 7000 sesli yanıt sistemi veya Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden yapabilirsiniz.

Vodafone Taahhüt Cayma Bedeli Sorgulama Ve Öğrenme

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu