Vodafone

Vodafone Faturasız 3lü Paket ve Tarifeleri

Vodafone faturasız 3lü paket ve tarifeleri, Vodafone firmasının kullanıcılarına sağlamış olduğu paket ve tarifeler ile birlikte tüm ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Özellikle faturalı hat kullanmaktan çekinenler, taahhütlü hat kullanımı istemeyenler ve düzensiz olarak hat kullanan kişiler için bu yazımızda Vodafone faturasız 3lü paket ve tarifeleri hakkında tüm detayları ileteceğiz.

Faturasız hatlar fiyat olarak faturalı hatlardan daha pahalı olabilmektedir. Bunun başlıca sebebi uzun süre kullanım olmayacağı için firmanın daha yüksek fiyatlandırma yoluna gitmesidir. Faturasız hatları kullanmakta olan öğrenci ve genç kesim için ise bu durum daha farklıdır.  Vodafone faturasız 3lü paket ve tarifeleri birçoğu gençlere özel olarak geliştirilmiş olup onların ihtiyaçlarına makul fiyatlarda cevap verir niteliktedir.

Vodafone Faturasız 3lü Paket ve Tarifeleri Çeşitleri Nelerdir?

Vodafone’un sunmuş olduğu fatura tarifelerini üç grup altında incelemek mümkün. Bunlar; gençlere özel, yeni abonelere özel ve yenilenen paketler olarak ayrılabilir. Her grup da farklı içeriklere sahip olup farklı şekilde fiyatlandırılmaktadır. Bu paketlerin tamamının özelliği en uygun fiyatlarda en iyi içerikleri sunmaları diyebiliriz.

Bimcell Yeni Hat Kampanyaları

Faturasız Yenilenen Paketler

Vodafone Faturasız 3lü Paket ve Tarifeleri

Bu paketlerin temel özelliği kullanıcılarına 30 gün bekleme zorunluluğu getirmemesi diyebiliriz. Paketlerin her biri ihityacınız olduğunda satın alabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. İhtiyacınıza yönelik olarak seçebileceğiniz paketleri aynı ay içerisinden birden fazla satın alabilir, birbileri ile tamamlayabilirsiniz. Paketlerin detayları:

 • Yenilenen 3 GB paketi için YENILENEN3GB yazıp 7000 numarasına SMS göndermeniz yeterli olacaktır.
 • Yenilenen 4 GB paketi için YENILENEN4GB yazıp 7000 numarasına SMS göndermeniz yeterli olacaktır.
 • Yenilenen 6 GB paketi için YENILENEN6GB yazıp 7000 numarasına SMS göndermeniz yeterli olacaktır.
 • Tüm paketleri yenilemek için YENILE yazıp 7000‘e SMS göndermeniz yeterli olacaktır. Faturayı satın alıdığınız ücret üzerinden yenileme yapılması ile beraber ek ücret istenmez.

KYK Wifi Girişi Yapma ve Kota Sorgulama Nasıl Yapılır?

Yeni Abonelere Süper Kolay Faturasız Paketler

 

Vodafone Faturasız 3lü Paket ve Tarifeleri

Vodafone, yeni kullanıcılarına sunmuş olduğu Süper Kolay paketler ile beraber herkese hitap edebilecek paketleri sunmakta. Paketler kendi içerisinde farklı amaçlara yönelik olarak tasarlanmış. Konuşma isteyene özel faturasız tarife bulunduğu gibi internette çokça zaman geçirenlere özel paketler de Süper Kolay Paketler arasında yer alıyor. İşte süper kolay paket detayları:

 • Paketleri SMS numarası üzerinden almak mümkün değildir. Almak için hat taşımalı veya yeni abonelik açtırmalısınız.
 • Süper Kolay Paket 25 kampanyasından yararlanabilmek için Yeni faturasız hat almış statüde bulunmanız gerekir. Şartı sağlamanız halinde ilk ay ücretsiz şekilde hattınızı kullanabilirsiniz.
 • Tüm paketler için 6 ay boyunca sabit fiyat garantisi verilir. Hattınızı aldığınız günden itibaren 6 ay boyunca zam olmaz.
 • Fiyatlar 28 gün için verilmiştir. Bir tarife ücreti 28 gün baz alınarak verilmiştir. Aylık olarak hesap edilemez.

Vodafone Paket İptal Etme Nasıl Yapılır?

Gençler Özel Genç Kolay Paketler

Vodafone Faturasız 3lü Paket ve Tarifeleri

Faturasız paketlerde en fazla kullanıcıya sahip olan tarifeler Gençlere özel olanlar. Bu tarifelerin ortak özelliği sosyal medya platformlarına özel olarak farklı internet paketleri sunmasıdır. Veri kullanım sınırlandırması internet kullanımınıza göre değişir. İşte paketlerin detayları:

 • Genç Kolay Paket 6 kendi içerisinde bulunan 6 GB internetin 2 GB’ı Youtube, Instagram, Facebook, Twitter, Spotify ve Youtube Müzik için kullanılabilirken kalan 4 GB diğer veri alışverişlerine özel olarak tanımlanmıştır.
 • Genç Kolay Paket 8 kendi içerisinde bulunan 8 GB internetin 3 GB’ı Youtube, Instagram, Facebook, Twitter, Spotify ve Youtube Müzik için kullanılabilirken kalan 5 GB diğer veri alışverişlerine özel olarak tanımlanmıştır.
 • Genç Kolay Paket 12 kendi içerisinde bulunan 12 GB internetin 5 GB’ı Youtube, Instagram, Facebook, Twitter, Spotify ve Youtube Müzik için kullanılabilirken kalan 7 GB diğer veri alışverişlerine özel olarak tanımlanmıştır.
 • Genç Kolay Paket 30 paketi yeni hat alan abonelere özel olarak sunulmaktadır. İlk ay ücretsizdir. Kendi içerisinde bulunan 30 GB internetin 5 GB’ı Youtube, Instagram, Facebook, Twitter, Spotify ve Youtube Müzik için kullanılabilirken kalan 25 GB diğer veri alışverişlerine özel olarak tanımlanmıştır.
 • Genç Kolay Paket Oyun kendi içerisinde bulunan 16 GB internetin 5 GB’ı Youtube, Instagram, Facebook, Twitter, Spotify ve Youtube Müzik için kullanılabilirken kalan 4 GB diğer veri alışverişlerine özel olarak tanımlanmıştır. Bunun yanı sıra Discord, Twitch, PUBG Mobile, Zula Mobile ve Team Fight Tactics uygulamalarında gerçekleşen veri alışverişleri kotanızdan düşmez.
 • Tüm paketlerde Whatsapp kullanımı sınırsızdır. Whatsap üzerinden gerçekleştrirdiğiniz işlemler kotanızdan eksilmez.
 • Tüm paketler 28 gün üzerinden tanımlanmıştır.
 • Tüm Paketlerde 6 ay fiyat garantisi verilmektedir. Bu süre boyunca zam olmaz.
 • Tüm paketler için en temel başvuru şartı 26 yaş altında olmaktır.

 

Vodafone faturasız 3lü paket ve tarifeleri yazımız hakkındaki düşünce ve önerilerinizi yorumlarda iletebilirsiniz.

 


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizde derlenen bu bilgiler, reklam karşılığında sizlere iletilmektedir. Websitemizden yararlanmak için reklam engelleyici eklentinizi bu site için pasifize etmeniz gerekmektedir. Desteğiniz için teşekkürler.