Bilgi

Vodafone Faturalı Hatta Kredi Çekme Nasıl Yapılır?

Vodafone Faturalı Hatta Kredi Çekme Nasıl Yapılır? Akıllı telefonların oldukça değerli hale gelmesi ile beraber fatura üzerinden kredi çekme işlemi de oldukça yaygınlaşmıştır. İhtiyaç kredisi benzeri miktarlar için yapılan bu işlemler cihazın aylık taksidi ödenerek önemli miktarlarda paraya sahip olmak mümkündür. Bu yazımızda “Vodafone Faturalı Hatta Kredi Çekme Nasıl Yapılır?” sorusunun cevabını vereceğiz.

Faturalı Hatta Kredi Çekme Nedir?

Abonesi olduğunuz telekomünikasyon firması üzerinden cihaz almanız ve bu cihazı anında nakit paraya çevirmenize verilen isimdir. Kredi miktarını alacağınız cihazın değeri, sözleşme koşulları ve Vodafone cihaz puanı gibi değişkenler belirler. Hattınıza tanımlı cihaz sözleşmesi sayesinde telefon faturası öder gibi kredi taksidini ödersiniz. Tek yapmanız gereken cihazınızı satın alabilecek bir adres bulmak olacaktır.

Vodafone Faturalı Hatta Kredi Çekme

Yukarıda kabaca bahsetsek de iş Vodafone tarafına geçtiğinde bazı durumlar ortaya çıkmaktadır. Örnek olarak bazı cihazlar yeni müşterilere kontrat ile sunulmamakta. Bu cihazlara erişebilmek için hali hazırda 6 ay geçmişe sahip bir faturalı hatta sahip olmanız beklenir. Vodafone cihaz puan için ise bu faturanızı düzenli ödemiş olmalısınız. Kullandığını tarife tipine göre puanınız da artış gösterebilir. iPhone 12 gibi yüksek klasman telefonlar için ise kesinlikle iyi bir puana sahip olmalısınız. Bu konuda en avantajlı olanlar ise uzun süreli Vodafone müşterisi olan kişiler. İstedikleri cihazı alara Vodafone Faturalı Hatta Kredi Çekme işlemini kolayca yapabilirler.

Vodafone Cihaz Kampanyaları Puan Sorgulama İşlemini Buradan Yapabilirsiniz.

Vodafone Faturalı Hatta Kredi Çekme Nasıl Yapılır?

Vodafone Faturalı Hatta Kredi Çekme

Herşeyden önce aranan ilk şart hat sahibi olacak veya kredi için cihaz alacak kişinin 18 yaşından büyük olmasıdır. Aksi senaryolarda veli veya hattı üzerine alacak kişi ile beraber işlem yapmak da mümkündür. Eğer daha önceden Vodafone müşterisi iseniz fatura ödeme düzeniniz alacağınız cihazın kalitesini belirleyecektir.

Vodafone resmi satış mağazasına giderek veya internet sitesinden cihazı satın alabilirsiniz. Cihazı satın almadan önce finans kuruluşlarından araştırma yaparak alabileceğiniz nakit miktarının saptamasını yapmalısınız. Cihazı almanın ardından telefoncudan telefoncuya gezerek fiyat sormak oldukça yorucu olabilir. Finans kuruluşları size alabileceğiniz miktarları tüm cihaz senaryoları için aktaracaktır. Bu firmalara internet üzerinden de ulaşabilirsiniz. Bu sektöre yönelik çalışan birçok firma bulunmaktadır.

 

Şartlarınıza uygun olan cihazı alıp finans firmasına teslim etmeniz krediyi almanız için yeterli olacaktır. Kredi ödemeleri için ek olarak bir sözleşme veya senet imzalamanıza gerek kalmaz. Tek yapmanız gereken aylık olarak size yansıtılacak faturayı düzenli ödemek. Bu ödemeler bir sonraki Vodafone Faturalı Hatta Kredi Çekme işlemi için de elinizi kuvvetlendirecektir. Anlaşmış olduğunuz finans firmasından nakit para almanın dışında bir işlem yapmazsınız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu