Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Fanta 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone Fanta 1 GB Bedava İnternet Kampanyası;Dünya genelinde milyonlarca kullanıcısı bulunan Vodafone gerçekleştirdiği muhteşem bedava internet kampanyaları sayesinde gün geçtikçe kullanıcı kitlesini genişletmeyi hedefliyor. Kusursuz bir işleyişe sahip olan GSM firması pek çok GSM operatörlerinden farklı olarak maksimum düzeyde memnuniyet sağlamak açısından dünyaca ünlü markalar üzerinden bedava internet kampanyası sunuyor.

Fanta firması ile imzaladığı anlaşma doğrultusunda kullanıcılarına tam 1 GB ücretsiz internet paketi sunacağını belirtti. Bu doğrultuda kullanıcılar Fanta aldıktan sonrasında üründe yer alan açma halkasında yer alan kod üzerinden Fanta’ya kayıt olunması gerekiyor. Bu işlemden itibaren aboneler tam fanta 1 GB ücretsiz internete sahip olabiliyor.

Vodafone Fanta 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone Fanta 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone Fanta 1 GB Bedava İnternet Kampanyası Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Türkiye’de de binlerce aktif kullanıcı kitlesine sahip olan Vodafone bu doğrultuda 81 ilimiz üzerinden de bu ücretsiz internet kampanyasını sunuyor. Kampanya isminden de anlaşılacağı gibi Vodafone ile Fanta arasında imzalanan Fanta 1 GB bedava internet kampanyasından sadece Vodafone aboneleri faydalanabiliyor.

Bu doğrultuda ilk olarak Vodafone firmasından aboneliğinizin bulunması gerekiyor. Kampanyada yer almak isteyen kullanıcılar çekiliş neticesinde kazanmaları durumunda ücretsiz bir şekilde 1 GB bedava internete sahip olabiliyorlar. Kampanyadan faydalanmak için ilk olarak teneke kutusundan 1 adet Fanta içeceği satın almanız gerekiyor. Kutu içerisinde yer alan kod üzerinden Fanta kurumsal web sitesinden barkod tarama işlemi gerçekleştirilmelidir. Fanta kurumsal web sitesine giriş sağlandıktan sonra kampanyaya katılmak gerekiyor. Bu kısımda yer alan halka açma sekmesi üzerinden kampanyaya katılabilirsiniz.

Vodafone Fanta 1 GB Bedava İnternet Kampanyası Detayları

Gerçekleştirilen çekiliş neticesinde kazanan 1000 kullanıcıya Vodafone tarafından 180 günlük zaman dilimi boyunca 1 GB ücretsiz internet sunulacaktır. 1 GB bedava internet her ay 1 GB olacak biçimde toplamda 18 gün boyunca 6 GB Bedava İnternet olarak aktarılacaktır. Her açma halkası bir hak anlamına geliyor. Vodafone Fanta 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Kullanıcılar ne kadar çok kod üzerinden kampanyada yer alırsa o düzeyde yüksek oranlarda vodafone bedava internet kazanma şansı elde edebiliyorlar. Sebebi fark etmeksizin bedava 1 GB internet kazanmayı hak ettiği halde bu kampanyadan faydalanamayan veya faydalanmaktan vazgeçen Vodafone kullanıcıları yerine yedek olarak sunulan Vodafone abonelerine kampanya devri gerçekleştirilebiliyor. Kampanya sadece yurt içinde geçerlidir. Dolaysıyla yurt dışı üzerinden kampanyaya katılım söz konusu değildir.

VODAFONE 2 GB BEDAVA İNTERNET NASIL KAZANILIR 

Vodafone Fanta 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone Fanta 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone Fanta 1 GB Bedava İnternet Nasıl Alınır?

Kampanya kapsamında Fanta kurumsal web sitesine giriş yapılması zorunludur. Kampanyaya katılan ve 1 GB bedava internet kazanan Vodafone kullanıcılarının bu haklarını ayrıca 3.kullanıcılara devretme hakkı bulunmuyor. Kampanyaya katılabilmek için kullanıcıların yasal doğrultuda 18 yaşından büyük olması zorunludur.

Siteden gerçekleştirilen kampanya başvurusu sonrasında alt kısımda yer alan ‘’Kampanya Koşullarını Okudum ve Kabul Ediyorum’’ sekmesinin işaretlenmesi zorunludur. Aksi durumda sistem tarafından kampanya katılımı onaylanmıyor. Kampanya kapsamında kazanılan

Vodafone Fanta 1 GB Bedava İnternet Kampanyası paketi Vodafone tarafından doğrudan kullanıcıların hesabına otomatik olarak aktarılıyor. Bedava internetin yüklenmesinden sonrasında sistem tarafından kullanıcının mobil cihazına otomatik bir şekilde SMS bilgilendirme mesajı gönderiliyor. Vodafone tarafından gerçekleştirilen her çeşit güncel kampanyaları iptal etme, değiştirme veya dondurma hakkına sahiptir.

Pepsi Kapakları İle 2 Gb Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone Fanta 1 GB Bedava İnternet Katılım Şartları

Kampanya sayesinde Vodafone kullanıcıları en az 6 ay boyunca ücretsiz 1 GB internet kullanabilme hakkına sahip olacaktır. Bu doğrultuda mobil cihazlarından uzun süreli olarak internet dünyasında sörf yapabilecek, sosyal paylaşım siteleri üzerinden sevdikleriyle daha uzun süreli olarak iletişim kurabilecektir. Bunun haricinde

Vodafone GSM operatörüne maksimum düzeyde güven duyabilecektir. Kampanya sayesinde internet üzerinden daha uzun saatler geçirebilecek ve günlük online eylemlerini kesintisiz bir şekilde gerçekleştirebilecektir. Vodafone Fanta 1 GB bedava internet paketi kampanyası hakkında merak ettiğiniz ayrıntılar için Vodafone kurumsal web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Siteden ayrıca 2020 sonunda ve 2021 tarihinde de gerçekleştirilmesi söz konusu olan kampanyalar hakkında da ön bilgiler alabilirsiniz.

Yorum Yap Bedava İnternet Kazan

Vodafone Fanta 1 GB Bedava İnternet Kampanyası başlıklı yazımız ile ilgili düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizler ile paylaşan tüm okurlarımıza hediye internet kazanma taktikleri belirttikleri mail adreslerine özel iletilmektedir.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizde derlenen bu bilgiler, reklam karşılığında sizlere iletilmektedir. Websitemizden yararlanmak için reklam engelleyici eklentinizi bu site için pasifize etmeniz gerekmektedir. Desteğiniz için teşekkürler.