Vodafone

Vodafone Doldur 3GB Nasıl Yapılır

Vodafone Doldur 3GB Nasıl Yapılır Vodafone kullanıcılarına özel sunulan Vodafone doldur 3 GB kampanyası, kullanıcılarına istedikleri gibi kullanabilecekleri 3 GB kazanma şansı veriyor.

Vodafone’un doldur tarifesi, kullanıcılar tarafından en çok kullanılan ve en memnun kaldıkları tarifelerden birini oluşturmakta. Tarifenizdeki internet 3GB değilse, 4 GB ve 5 GB doldur tarifelerine göz atabilirsiniz.

Hali hazırda kullandığınız internet paketiniz 3 GB ise, Vodafone doldur 3 GB tarifelerini nasıl yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Vodafone Doldur 3GB Nasıl Yapılır

Vodafone Doldur 3GB Nasıl

Vodafone Doldur 3GB Nasıl Yapılır internet paketinizin bitmesine yakın yapmanız, verimli internet kullanabilmeniz için yapabileceğiniz en mantıklı harekettir. Vodafone doldur 3 GB paketini alabilmek için Vodafone yanımda uygulamasına giriş yapabilir ve internet paketleri sekmesinden işlem gerçekleştirebilirsiniz.

Diğer doldur 3GB yöntemi:

DOLGUR 3GB boşluk 3636 numarasına kısa mesaj göndererek yapabilirsiniz. Sonuncu yöntem ise, Vodafone resmi web sitesine giriş yapmaktır.

VODAFONE DOLDUR 4GB PAKETİ NASIL YAPILIR

Vodafone Doldur 3 GB Ek İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

Vodafone Dodur 3GB ek internet paketi hakkında bilmeniz gereken bilgileri aşağıda sizler için paylaştık, 3 gb doldur paketini doğru bir şekilde yapmanız için vermiş olduğumuz bilgiler dışında Esnet tarife sahibi kullanıcıların 3 gb ek doldur paketini alabilmeleri için sms olarak mesaj atmaları gerekmektedir. Gönderilen sms bilinen Doldur 3GB şeklinde göndermek yerine ESNET 3GB YAZARAK 7000’e sms olarak gönderilmesi gerekmektedir.

Vodafone Doldur EK 3GB Paketi

Vodafone Doldur Ek 3GB Paket Detayları;

  • Kullanılmayan Doldur 3GB Paketi kapsamında kullanılmayan haklar bir sonra ki devretmez.
  • Doldur 3GB paketinden sadece faturasız 3GB tarifelerine sahip aboneler kullanabilmektedir.
  • Başka paket kullanıcıları vodafone 3GB ek paketini alabilmeleri için satın almaları gerekmekte olup, bunun için DOLDUR 3GB yazıp 7000 e mesaj gönderilmesi gerekmektedir.

VODAFONE DOLDUR 5GB PAKETİ NASIL YAPILIR

Vodafone Doldur 3 GB Nasıl İptal Edilir?

Vodafone doldur 3GB Paketi her ay yenilenen bir paket olması sebebi ile kullanıcının bakiyesinin olması durumun da yenilenmektedir. Yani hattınız da yeterli bakiye olmadığı durumun da doldur 3GB paketi iptal olmaktadır. Paketi tekrar almak istemeniz durumun da tekrar Sms olarak satın almanız gerekmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu