Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Dijital 6 GB Bedava İnternet

Vodafone Dijital 6 GB Bedava İnternet; Vodafone’a yeni abone olacak kişileri büyük bir sürpriz bekliyor. İnternet üzerinden Vodafone tarifelerine başvuru yapanlara tam 6 GB internet hediye. Kampanyada herhangi bir kısıtlama bulunmuyor. Vodafone dijital 6 GB bedava internet hakkındaki tüm detaylara bu yazıdan ulaşabilirsiniz.

Kampanyalar bitmek tükenmek bilmiyor. Vodafone’un yeni yürürlüğe koyduğu kampanya ile beraber yeni hat alacak kişilere bedava internet veriliyor. Bu internet paketini kazanmak için internet üzerinden başvuru yapmalısınız. Dijital müşteriler dışında kalan, şubelerden hat alanlar bu kampanyadan yararlanamıyor.

Vodafone Paket İptal Etme Nasıl Yapılır?

Vodafone Dijital 6 GB Bedava İnternet Nasıl Alınır?

Vodafone Dijital 6 GB Bedava İnternet

Vodafone Dijital 6 GB bedava internet için bazı şartları sağlamanız gerekmektedir. Bu başlık altında gereken her şeyi bulabilirsiniz.

Kampanyadan yararlanmak için yeni bireysel, kurumsal faturalı ve faturasız müşterisi olmalısınız. Vodafone Dijital 6 GB bedava internet sahibi olmak için hali hazırda hattınız olmamalı. Yeni müşteri sıfatı ile bu kampanyaya katılabilirsiniz.

İnternet paketinden faydalanmak için hat başvurularının tümünü dijital kanallar üzerinden yapmanız gerekiyor. Katılmanızın ardından hat ile beraber internet de gelecektir. Bilgilendirme SMS’i geldikten sonra interneti kullanabilirsiniz.

Kampanya kapsamında verilen 6 GB 3 ay süre ile kullanılabilir. 6 GB bedava internet, ayda 2 GB olacak şekilde hattınıza tanımlanır. İnternet paketinin bittiği durumlarda standart tarifeniz üzerinden ücretlendirilirsiniz. Kampanya ile kazanılan haklar sadece yurt içerisinde kullanılabilir.

Vodafone dijital 6 GB bedava internet kampanyasından kazanılan hediyeler üçüncü kişilere devredilemez. Sadece hat sahibi interneti kullanabilir. Kampanya sürecinde Vodafone tarafından değişikli, durdurma ve kampanya iptali de söz konusu. Firmanın bunun üzerine hakkı bulunmaktadır.

Vodafone Bedava Dakika Veren Uygulamalar

Vodafone Dijital Başvurular için Bedava İnternet

Vodafone Dijital 6 GB Bedava İnternet

Bu kampanya kapsamında verilecek olan internet ile doyasıya vakit geçirebilirsiniz. Günlük temel ihtiyaçların tamamı paket kapsamında iş görür. Aylık 2 GB şeklinde yansıyacak olan paket ile video izleyebilir, sosyal medyada dolanabilir veya arkadaşlarınız ile internet üzerinden doyasıya iletişim kurabilirsiniz. Eğer hali hazırda internet paketiniz de olacak ise bu paket onun üzerinde olacaktır. İlk veri harcaması bu kampanya üzerinden gelen internet ile olur. 2 GB bitene kadar internet paketinizden eksilme olmaz.

Vodafone Dijital 6 GB Bedava İnternet başlıklı yazımız ile yorum yapan tüm kullanıcılarımıza bedava internet kazanma taktiklerini veriyoruz.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizde derlenen bu bilgiler, reklam karşılığında sizlere iletilmektedir. Websitemizden yararlanmak için reklam engelleyici eklentinizi bu site için pasifize etmeniz gerekmektedir. Desteğiniz için teşekkürler.