Vodafone

Vodafone Cihaz Kampanyaları Puan Sorgulama

Vodafone Cihaz Kampanyaları Puan Sorgulama  Vodafone Telefon kampanyaları ve Vodafone puan sorgulama ve öğrenme nasıl yapılır? Akıllı telefon alacaklar için puan yükseltme öneri ve taktikleri

Vodafone Cihaz Kampanyaları Puan Sorgulama 1

Vodafone Cihaz Kampanyaları Puan Sorgulama

Tüm  operatörlerde olduğu gibi Vodafone’da da istenilen telefonlar kullanıcı puan durumuna göre fatura üzerine satın alınabiliyor.  Son gerçekleştirilen  yasal düzenlemeler ile teknoloji mağazalarında 6 ay taksitle Akıllı telefon alınabilir.  Daha öncesinde bub konudaki hizmetler ve taksitli telefon satışları sadece GSM operatörü cep merkezlerinden yapılmaktaydı.

Yine  bu işlemi ve hizmetten  yapabilmek için de hattınızın da yeterli puanın olup olmaması  kontrol edip size bilgi aktarılmaktaydı.  Eğer hattınızın yeterli puanın olması ile sizlere istediğiniz cihazı fatura üzerinden 12-24 veya 36 ay taksitle satın alma şansınız bulunmaktadır. Bu durum neticesinde aboneler  Vodafone puan sorgulaması nasıl yapılır Vodafone puan nasıl yükselir ve buna benzer birçok soru sormakla beraber  bilgi arayışına girmektedir.

İlk olarak bilinmesi gerekir ki Vodafone puan sorgulama işlemi sadece merkezlerinden  yapılmakta ya telefonunuza indireceğiniz Yanımda Uygulaması İle Puan Sorgulama Yapmadan Alabileceğiniz Telefonları Görebilmektesiniz.Bunun Dışında Müşteri hizmetlerini arayarak veya internetten bu bilgiye ulaşmanız mümkün değildir. puan durumunuz hakkında bilgi almak için müşteri hizmetlerini aramanız durumunda dahi sizi cep merkezine yönlendirecektir.

Vodafone cep merkezine gitmeden nasıl telefon cihaz kampanya puan sorgulaması nasıl yapılır diye sorduğunuzu duyar gibiyiz açıkçası bu işlem mümkün değil. Fakat Yukarıda da bahsetmiş olduğumuz gibi Vodafone yanımda uygulamasını indirerek puan sorgulama işlemi olmaksızın alabileceğiniz telefonlar sıralanmaktadır.

Vodafone Taahhüt Cayma Bedeli Sorgulama Ve Öğrenme

Vodafone Puan Sorgulaması Nereden Nasıl Yapılır?

Vodafone Cihaz Kampanyaları Puan Sorgulama

Vodafone Cihaz Kampanyaları Puan Sorgulama

Üst kısımda belirttiğimiz gibi sadece cep merkezlerinden bu işlemi gerçekleştirmeniz mümkündür.  Vodafone.com.tr üzerinden de satın alabileceğiniz cihazları kontrol edebilirsiniz. 2020 yılında tercih edilen cihazlar genelde iPhone Oppo Huawei Samsung LG gibi cihazlar oldu.

Vodafone puan sisteminde bulunan puanlarınız hattınızı nasıl kullandığınıza göre hesaplanmaktadır. Adınıza kayıtlı tüm hatlar sistemde sorgulanır. Bu kayıtlı hatlar için mevcut faturanızı düzenli ödemenize ya da düzenli yükleme yapmanıza bağlı olarak daha öncesinde birikmiş olan Vodafone puanları bulunmaktadır.

Vodafone Puan Nasıl Yükselir?

Vodafone Cihaz Kampanyaları Puan Sorgulama  kampanyalı cihaz alabilmeniz  için gereken puanı nasıl yükseltilir diye merak ediyorsanız alt kısımda sizler için  maddeler ile sıralandı.

  • Faturalarınızı zamanında ödeyin.
  • Herhangi bir resmi kuruma borçlu olmayın.
  • Yukarıda belirtilen  özelliklere sahip olmanız durumun da  zaten bir akıllı cihaz satın alabilirsiniz.

Kara Gri Listeden Nasıl Çıkılır?

Vodafone Cihaz Kampanyaları Puan Sorgulama  kara listeden çıkmak için yapmanız gereken öncelikle mevcut borcunuzu ödemelisiniz.  Daha sonrasında borçlu olduğunu kuruma başvurarak kara listeden çıkmak istediğinizi belirttin ve Belirli bir süre aralığının geçmesinden sonra kara listeden çıkmış olacaksınız.

VODAFONE FANTA 1 GB BEDAVA İNTERNET

Vodafone’dan Telefon Nasıl Alınır?

Vodafone’dan telefon alabilmeniz  için gerek  faturalı bir  hatta geçiş yapmanız gerekmekte olup,  herhangi bir aksama olmadan yaklaşık 6 ile 8 aylık bir faturanın gecikmeye girmeden ödenmesi sonucunda yeterli puana sahip olacaksınız.  Yeterli puana ulaştığınız ise, Vodafone cep merkezine gidip dilediğiniz cihazı faturanızın üzerine taksitli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Kampanyalı cihazlardan alabilmek için operatörde ve herhangi bir bankada borcunuz bulunmaması gerekmektedir.   Operatör ya da banka sistemlerinde Kara gri liste de olanlara cihaz satışı gerçekleşmez. Vodafone Cihaz Kampanyaları Puan Sorgulama

Vodafone Cihaz Kampanyası Taahhütlü Nasıl Katılırım?

Yukarıda belirtildiği üzere yeterli puanınızın olması gerekir. Daha sonrasında ise cep merkezlerinden cihaz alabilirsin.  Cihaz kampanyalarından sadece hattın yasal sahibi faydalanabilir. Kullanıcılar fatura üzerine akıllı telefon satın alamazlar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu