Vodafone

Vodafone Benzersiz Teklif Nedir?

Vodafone Benzersiz Teklif Nedir, Açık arttırma usulü yapılan çekilişler sıkı bir rekabete sebep olmaktadır. Vodafone da eşi benzeri olmayan bir sistem ile beraber kullanıcılarına en düşük teklif vermeleri üzerine çeşitli hediyeler vermektedir. Faturalı veya faturasız olması farketmeden herkes katılabilir. Çekilişe katılmak için Vodafone operatörünün bir müşterisi olmak şartı aranmaz. Türk Telekom, Turkcell hat sahibi kişiler de Vodafone Benzersiz Teklif etkinliğine katılabilmektedir.

Neftlix Paketleri ve Ücretleri Nedir?

Vodafone Benzersiz Teklif Nedir? Ne Kazanılır?

vodafone benzersiz teklif nedir

Vodafone Benzersiz Teklif nedir sorusunun en temel cevabı en düşük teklifi veren üyenin açıklanan ödülü alabildiğin bir sistemdir. Vodafone Benzersiz Teklif sayesinde iPhone 11 Pro kazanmak mümkündür. Etkinliğe katılmak için yapılması gerekenler:

  • Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone hat sahiplerinin telefon numarası ile ilgili sayfaya giriş yapması gerekir.
  • Etkinliğe katılım için istenilen yüm izinler hat sahipleri tarafından verilmelidir.
  • İzin verilmez ise ödül için teklif verme özelliği aktive olmaz.
  • Kampanyaya katılmak için ayda 1 kez başvuru yapılmalıdır.

Tüm bunlar ile beraber her ay düzenli olarak çekiliş yapılmaktadır. Ayda 1 kereden fazla katılım sağlanamaz. Kazanan kişi ay sonunda ilan edilecektir. İlan Vodafone sitesinden kamuya açık bir şekilde yapılmaktadır.

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi

Vodafone Benzersiz Teklif Nedir : Teklif Vermek

vodafone benzersiz teklif nedir

Öncelikle ilk yapılamsı gereken BURADAN ilgili etkinliğin sayfasına erişmenizdir. Sayfaya geldiğinizde sağ üst köşeden “Hemen Teklif Ver” butonuna tıklayarak adımlara geçebilirsiniz. Adımlar:

  • Tıklamanın ardından sizlerden Telefon numarası istenecektir. Bu sayfada yukardaki butonlara dikkat etmek gerekir. Eğer Vodafone müşterisiyseniz ek bir şey yapmadan numaranızı girmeniz yeterli olacaktır. Aksi takdirde “Vodafone müşterisi değilim” sekmesinden numaranızı girmelisiniz.
  • Telefon numaranızı yazdıktan sonra sizlerden bilgi istenecektir. Vodafone kullanıcıları “Hızlı Şifre” girmelidir. Diğer operatör sahipleri ise SMS ile gelen “Onay Kodu” adı altındaki mesajda bulunan şifreyi girmelidir. Girişler için kullanıcıya tanınan süre 180 saniye ile sınırlıdır.
  • Daha sonraki ekranda tarafınızdan ilgili ürün ile alakalı en düşük teklif istenmektedir. Diğer kullanıcılardan farklı olacak şekilde teklif vermeye dikkat etmelisiniz.
  • Teklifi onaylayıp göndermeniz ile beraber katılım aşaması sonuçlanacaktır.

Etkinliği arkadaşlarınız ile Facebook, Twitter gibi sosyal mecralardan da paylaşabilirsiniz. Ödülü kazanmanız halinde 60 gün içerisinde tarafınıza teslim edilecektir.

Vodafone Arayanı Bil Nasıl Öğrenilir?

Vodafone Benzersiz Teklif nedir: Önemli!

“Vodafone Benzersiz Teklif Nedir?” sorusu için detaylı şekilde cevaplar versek de kampanya hakkındaki tüm değişim haklarını Vodafone saklı tutmaktadır. Kampanyanın bitiş tarihi, kazanılması halinde verilecek ürün gibi konularda değişikliklere gidilebilir. Bu konu bir değişiklik olur ise kampanyanın kazananı ile kontak kurulur.

Ödülü kazanmanıza rağmen 10 gün içerisinde Vodafone’a dönüş yapmazsanız veya onlar size ulaşamaz ise hakkınızı kaybedersiniz. İletişime geçmenizin ardından yukarıda da belirttiğimiz gibi size iletilen detaylar çerçevesinde 2 ay süresi ile elinize ulaşacaktır.

 

Vodafone Benzersiz Teklif Nedir? Düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizler ile paylaşabilirsiniz.

 


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizde derlenen bu bilgiler, reklam karşılığında sizlere iletilmektedir. Websitemizden yararlanmak için reklam engelleyici eklentinizi bu site için pasifize etmeniz gerekmektedir. Desteğiniz için teşekkürler.