Vodafone

Vodafone Bedava Sosyal Medya Paketleri

Vodafone Sosyal Medya Paketleri Vodafone, kullanıcılarına Facebook, İnstagram ve Twitter gibi sosyal mecralarda geçerli olan ve tamamen bedava internet paketleri hediye ediyor. Hem de bu paketlere dilerseniz ücreti karşılığında tarifenize ek olarak alabilirsiniz.

Vodafone Bedava Sosyal Medya Paketleri

Vodafone Bedava Sosyal Medya Paketleri
                                                  Vodafone Bedava Sosyal Medya Paketleri
Vodafone, başarılı faaliyetlerini tüm dünyada ve ülkemizde son hızla sürdürmektedir. Kullanıcılarına oldukça bonkör davranan Vodafone, günden güne kullanıcılarına avantajlı hediyeler ve fırsatlar sunmaktadır. Teknoloji devi Vodafone, yaptığı bu fırsatlarla tüm dikkatleri üzerine çekmektedir.

Türiye de internet kullanan ve internet kullanımına değer veren insan sayısı oldukça fazladır. Oldukça başarılı girişimler yapan Vodafone, böylece hem yeni aboneler topluyor hem de abonelerini mutlu ediyor.

Vodafone Sosyal Ek Paket Fırsatları

Vodafone firması, yaptığı araştırılmalar sonucunda kullanıcılarının en çok internet kullandığını öğrenmiştir. Bu bilgiye dayanarak kullanıcılarına özel ek paketler hazırlıyor ve kullanıcılarının huzuruna sunuyor.

Yapılan araştırmalar sonucu vodefonu kullanıcılarının çoğu sosyal platformlarda zaman geçirmektedir. En çok İnstagram, Twitter ve Facebook gibi sosyal ağlar tercih edilmekte. Vodafone bu durumu göz önünde bulundurarak Sosyal ağ paketlerini kullanıcılarına sunmuş durumdadır. Sosyal Medya paketleri sayesinde kullanıcıları sadece sosyal ağlarda kullanabilecekleri bol GB’lara sahip oluyorlar.

Bütçenize uygun olan Sosyal Medya paketini hemen seçip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Faydalı olabilecek bazı makalelerimiz;

Sosyal Medya Paketine Nasıl Katılabilirim?

Sosyal Medya Paketine Nasıl Katılabilirim?

Vodafone Bedava Sosyal Medya Paketleri

 

Sosyal Medya1 paketine katılmak için yapmanız gereken tek şey 7000’E “ABONE SOSYAL 1 GB” veya “ABONE SOSYAL 2GB” Yazarak kısa mesaj göndermektir. Bu işlemi yaptıktan sonra eğer hattınızda yeterli TL varsa paket hattınıza tanımlanacak ve size kısa mesaj ile bilgilendirme yapılacaktır.

Vodafone Bedava Sosyal Medya Paketine Katılım Şartları Nelerdir?

Bu kampanyaya sahip olmak için her hangi bir şart gerekmemektedir. Mobil hat kullanıcısı olmanız yeterlidir.

Vodafone Bedava Sosyal Medya Paketini Nasıl İptal Edebilirim?

Paketinizi iptal etmenizin iki yolu vardır. Birincisi vodafone müşteri hizmetlerini arayarak iptal edebilirsiniz. İkinci yol ise vodafone Yanımda uygulamasına giriş yaptıktan sonra ilgili bölümden paketinizi iptal edebilirsiniz.

Vodafone Bedava Sosyal Medya Kampanya İçeriği Nedir?

  • 1 GB Bir ay boyunca geçerli olacak 1GB paket için aylık 6 TL ödemeniz gerekmektedir.
  • 2 GB Bir ay boyunca geçerli olacak 2GB paket için aylık 10 TL ödemeniz gerekmektedir.
Vodafone Bedava Sosyal Medya Paketleri Detayları

Anlattığımız paketler siz iptal etmedikçe her ay kendini yenileyecektir. Eğer artık bu paketi kullanmak istemiyorsanız ilgili birimlere başvurarak paketinizi iptal etmeyi unutmayınız. kalan paket detayınızı öğrenmek için 7000’e “OZET” yazıp göndermeniz yeterlidir. Vodafone tarafından tarafınıza gönderilen bir kısa mesajla kalan paket kullanımlarınız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu