Vodafone

Vodafone Bedava Sms Nasıl Kazanılır

Vodafone Bedava Sms Nasıl Kazanılır diye merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Bu yıl da tıpkı diğer yıllarda olduğu gibi yüzlerce ve hatta binlerce hediye Vodafone SMS paketi kazanabilirsiniz. Bu paketlere sahip olmak için faturalı ya da faturasız hat sahibi olmanız da farketmiyor.

Vodafone Bedava Sms Nasıl Kazanılır

Aşağıda sizler için yapabileceklerinizi paylaştık ve bu adımları takip ederek harika SMS paketi hediyeleri kazanabilirsiniz. Vodafone hediye SMS için yapmanız gerekenler oldukça basit. TL yükleme, faturanızı düzenli ödeme, SMS yollama, görev yapma ve Vodafonum Yanımda uygulaması üzerinden paket seçme gibi yöntemlerden size uygun olanı tercih ederek, SMS paketleri kazanabilirsiniz. İşte 2021 Vodafone Bedava Sms Nasıl Kazanılır…

Her Yöne Bedava 100 Vodafone SMS Paketi

Operatörün sunduğu en seçkin kampanyalardan biri Vodafonum Yanımda uygulaması üzerinden kazanacağınız 100 SMS hediyesidir. Vodafone 100 SMS kazanma paketi, haftalık olarak tanımlanacak. Bunun için öncelikli olarak Vodafonum Yanımda uygulamasını yüklemeniz gerekiyor. Eğer halen bu uygulamaya sahip değilseniz lütfen vodafone.com.tr üzerinden veya Google Play üzerinden uygulamayı edinerek cihazınıza yükleyiniz.

Vodafonum Yanımda uygulamasını indirdikten sonra artık her Pazartesi, giriş yaparak hediye 100 SMS paketinizi hattınıza tanımlayabilirsiniz. Eğer, pazartesi giriş yapmazsanız, bir sonraki haftaya aktarılmaz ve hakkınızı kaybedersiniz.

Her Yöne Bedava 250 Vodafone SMS Paketi

Vodafonum Yanımda uygulamasının sunduğu hediyelerden biri de 250 Vodafone ücretsiz SMS paketidir. Bu paketi kazanabilmeniz için haftalık hediye paketlerini seçmeniz gerekiyor. Tabii ki bunun için de uygulamayı düzenli olarak takip etmeniz ve hediyelerin tanımlandığı süreye denk gelmeniz gerekiyor. Bu hediyeyi haftalık olarak kullanabileceğinizi söylemek gerekir. Vodafone Bedava Sms Nasıl Kazanılır

Her Yöne Bedava 500 Vodafone SMS Paketi

Vodafonum Yanımda uygulamasından 500 SMS kazanmaya ne dersiniz? Bol bol mesajlaşma imkanı yakalayabileceğiniz bu harika uygulama sayesinde, tarifenize göre 500 SMS de kazanabilirsiniz. Tabii ki burada sadece SMS kazanamayabilirsiniz ve kimi zaman bu uygulama sayesinde internet veya dakikalar da kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey bu uygulamayı akıllı cihazınıza yüklemek ve haftanın bir gününü seçmek.

Online Self Servisi Kullanın Bedava SMS’lerin Keyfini Çıkarın

2021 Vodafone hediye SMS kazanma yöntemlerinden biri de Online Self servisi kullanmaktır. Bu servis sayesinde harika ödüller kazanabilirsiniz. Sadece SMS değil; aynı zamanda dakika ve hediye internet de kazanabilirsiniz. Hediye Vodafone SMS kazanmak için ne yapmalıyım diye soruyorsanız, size söylemeliyiz ki, hemen siz de Online Self servisi kullanmaya başlayın. Bu sayede 10 SMS de kazanabileceğiniz gibi duruma göre 300 SMS de kazanabileceksiniz.

Peki Online Self Servise nasıl kaydolabileceksiniz? Bunun için vodafone.com.tr üzerinden giriş yaparak sistemine kayır olmanız gerekiyor. Kayıt olduktan sonra Mesajlaşma bölümünü kullanınız. Burada karşınıza 2 farklı sayfa açılacak ve buradan dilediğiniz kişinin cep numarasını girin. Diğer taraftan da kendi numaranızı girin ve mesajınızı yazınız. Daha sonra işlemleriniz bittikten sonra “Gönder” kısmına tıklayınız. Bunu dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz.

VODAFONE BEDAVA İNTERNET KAMPANYALARI;

Vodafone Sürpriz Kampanyası

SURPRIZ Yazın 6666’ya Yollayın

Daha önce Vodafone dakika kazanma kampanyaları kısmında da belirttiğimiz gibi, Vodafone haftalık olarak sürpriz hediyeler sunuyor. Bunlardan biri de SMS paketidir. Bu paket sayesinde artık siz de onlarca ve hatta yüzlerce SMS kazanabilirsiniz. SURPRIZ yazarak 6666’ya gönderin ve çılgın hediyeler kazanın. Vodafone Bedava Sms Nasıl Kazanılır

Onay mesajı geldikten sonra artık onlarca hediye paketinden biri, hattınıza tanımlanacak. Peki istediğim paketi seçebilir miyim? Ne yazık ki sürpriz paketler size yönlendirilecektir ve bunlar arasında seçim yapma imkanınız yok.

Vodafone Bedava Sms Nasıl Kazanılır başlıklı yazımız ile ilgili olarak sizlerde ihtiyacınız olduğundan Bedava Sms ihtiyacınızı nasıl karşıladığınızı yorumlar kısımından bizler ile paylaşabilirsiniz.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizde derlenen bu bilgiler, reklam karşılığında sizlere iletilmektedir. Websitemizden yararlanmak için reklam engelleyici eklentinizi bu site için pasifize etmeniz gerekmektedir. Desteğiniz için teşekkürler.