Vodafone

Vodafone Bedava SMS Mesajlaşma Paketi 2021

Vodafone Bedava SMS Mesajlaşma Paketi 2021 Kampanyanızdaki her hangi durum hakkında anında bilgi almak istiyorsanız ve bu kampanyalardan da yararlanmak istiyorsanız Vodafone sizin yanınızda. Vodafone 2019’da ücretsiz SMS kampanyası getirdi ve eminiz ki siz de bu etkinlikten yararlanmak istersiniz. Vodafone her zaman abonelerininin isteklerini dikkate alır ve bu da abonelerini çok mutlu ediyor.

İster internet ister dakika olsun; bunlar mümkün olan en kısa sürede tüketilen kampanyalardır. Ancak kısa mesajlar söz konusu olduğunda, Vodafone için iş yükünün daha fazla olduğunu görebiliriz. Çünkü sms kampanyası yapmak daha zordur. Vodafone Yanımda Uygulaması kullanıcılarına çeşitli faydalar ve avantajlar sağlar. Vodafone’un Vodafone bedava mesaj paketi 2021 kampanyası aboneleri tarafından çok sevildi. Gelin birlikte ücretsiz mesaj paketlerine bir göz atalım.

Vodafone Bedava Mesajlaşma Paketi 2021 

Vodafone Bedava SMS Mesajlaşma Paketi 2021

Vodafone Bedava SMS Mesajlaşma Paketi 2021

Vodafone kullanıcılarına her yönüyle birçok fayda sağlar. Faaliyetlerden uygulamalara kadar, bize her yönüyle ve her açıdan birçok fayda sağlayabilecek bir sistem oluşturmuş durumda. Sadece ücretsiz mesaj kampanyası açısından değil, aynı zamanda ücretsiz internet paketi ve ücretsiz konuşma paketi açısından da kullanıcılarına fayda sağlıyor.

Bir kullanıcı olarak; bu durumda bir avantajımız olduğunu ve duyurulardan ve etkinliklerden yararlanma fırsatımız olduğunu biliyoruz. Bu yöne baktığımızda, aslında, operatörlerin ne kadar faydalı ve yararlı olduğunu görebiliriz. Bu kampanyalardan yararlanmak istiyorsanız, ancak farklı bir operatördeyseniz, tek yapmanız gereken Vodafone’a geçiş yapmaktır.

Vodafone Bedava Sms Kazanma Yolları

Vodafone Her Yöne 100 Bedava SMS Paketi

Vodafone Yanımda uygulaması Vodafone kullanıcıları için önemli bir uygulamadır. Uygulamaya her Pazartesi giriş yaparsanız 100 SMS sahibi olabilir ve bedava sms paketinizden yararlanabilirsiniz.

Vodafone Her Yöne 250 SMS Paketi

Her hafta başvuru yaparak güzel bir kampanyaya katılabilir ve bu kampanyadan  yararlanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken uygulamaya haftada bir girmek ve 250 SMS kazanmak.

Her Yöne Bedava 500 SMS Paketi

Vodafone Bedava SMS

Vodafone Bedava SMS Mesajlaşma Paketi 2021

Vodafone operatörünün Yanımda uygulamasını kullanmak son zamanlarda sms kazanmak için en sık kullanılan yöntemlerden biri ve en iyi uygulamadır. Bunun için tek yapmanız gereken Vodafone Yanımda uygulamasını uygulama pazarından indirmektir. Bu şekilde, haftada sadece 100 ve 250 değil; 500 mesajı da kolayca kazanabilirsiniz.

Online Self Servis

Paketiniz bitti veya telefonunuzda TL yok, ancak hemen bir mesaj göndermeniz gerekiyor. Bunun için size çok basit bir yöntem anlatacağız. Self servis uygulamasına girin ve seçtiğiniz numaraya 10 mesaj gönderin. Günde 10 adetlik bir sınır olduğunu lütfen unutmayın.

Vodafone Süpermarket 10 GB Kampanyası

Bedava SMS, Dakika veya İnternet Paketi

Sadece mesaj değil, aynı anda birden fazla hediye alabilir veya farklı bir kampanya veya tek bir kampanya aracılığıyla birçok hediye alabilirsiniz. Bunun için SURPRIZ yazıp 6666’ya kısa mesaj göndermek yeterlidir

Sadece SMS değil; aynı zamanda tek bir kampanya ile de birçok hediyeyi aynı anda veya farklı ama tek bir kampanya şeklinde ulaşabilirsiniz. SURPRİZ yazarak 6666’ya kısa mesaj atmanız sadece bu durum için yeterli olacaktır.

Vodafone Bedava SMS Mesajlaşma Paketi 2021 başlıklı yazımız ile ilgili düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizler ile paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu