Vodafone

Vodafone Bedava Sms Kazanma

Vodafone Bedava Sms Kazanma Vodafone kullanıcılarına birçok hediye verir. Bu hediyeler arasında bedava SMS, dakika ve internet gibi haklar bulunur. Vodafone kullanıcıları bu yöntemleri araştırarak kendileri için hediye haklar kazanabilirler. Bu yazının içerisinde hediye hakların nasıl kazanılacağına dair bilgiler vardır.

Vodafone Bedava SMS Kazanma Yanımda Uygulaması

Vodafone Bedava SMS Kazanma Yanımda Uygulaması

Vodafone Yanımda uygulaması aracılığı ile bedava SMS hakkı elde edilebilir. Google Play ya da App Store’dan bu uygulama indirelerek kullanılmaya başlayabilir. Uygulamaya ilk girişte şifre ister. Bu şifre S yazılarak 7000’e gönderilerek elde edilebilir. Beni hatırlat kısmına basılarak uygulamanın telefonda açık kalması sağlanır.

Vodafone Yanımda uygulamasının sağ tarafında Bana Ne Var? Menüsü vardır. Abone bu menüye tıklar ve çarkı çevirir. Çark döndüğü zaman kullanıcıya bedava internet, SMS ve dakika gibi haklar verecektir. Çark, her hafta pazartesi günü sıfırlanır ve yeniden çevrilme hakkı kazanılır. Ayrıca kullanılmayan haklar haftanın sonunda iptal olur. Çark sonucu kazanılan SMS hakkı günlük, aylık ya da haftalık şeklinde olabilir. Vodafone Bedava Sms Kazanma hakkını elde edebilirsiniz.

VODAFONE 2021 BEDAVA SMS KAZANDIRAN UYGULAMALAR

Vodafone Hediye SMS Kazanma

Kısa mesaj aracılığı ile vodafone bedava SMS kazanma hakkı kazanmak mümkündür. Vodafone içerisinde “Bana Ne Var?” hakları bulunur. Abone bu hakkından yararlanmak için kısa mesaj atabilir. BANANEVAR yazılarak 4545’e kısa mesaj gönderilir ve gelecek onay mesajı beklenilir.

Onay mesajının ardından gelecek olan hediye aktif olacaktır. Ancak bu mesaj karşılığı hediye internet ve dakika da gelebilir. Kullanıcı SMS hakkının azaldığı zaman bu mesajı atmalıdır. 100 ile 500 tane arasında kısa mesaj hakkı elde edilir. Her hafta bu hak tekrarlanabilir. Kalan kullanım ise KALAN yazılıp 4545’e kısa mesaj gönderilerek öğrenilebilir.

Vodafone Freezone Hediye SMS Kampanyası

Vodafone Freezone Hediye SMS Kampanyası

Vodafone Freezone sadece 25 yaşını geçmemiş abonelerin faydalanabileceği bir pakettir. Bu paket içerisinde yer alan bütün aboneler, bu haklardan yararlanabilir. Freezone kullanıcıları OZGUR yazarak 4545’e mesaj gönderebilirler. Mesaj gönderiminden sonra kullanıcının hattına 100 bedava SMS hakkı tanımlanır. Kullanıcı bu haktan ayda ancak bir kez yararlanabilir. SMS kullanımlarını takip etmek için kullanıcı Vodafone Yanımda uygulamasını kullanabilir. Her ay bu kampanya tekrar edebilir.

Ayrıca Freezone kullanıcıları TL yüklemelerinde de çeşitli hediyeler kazanabilirler. Faturasız hat sahipleri, 25 TL yükledikleri zaman hatlarına 250 vodafone bedava SMS kazanma hakkı tanımlanır. Bu hak bir sonraki aya devretmez. Ancak Vodafone içerisinde diğer ücret ile alınan SMS paketleri bir sonraki aya devrederek ilerler. Bu yüzden ücretli SMS seçimleri çok sayıda yapılabilir.

TURKCELL SÜPRİZ NOKTA TAKTİKLERİ VE HİLESİ

Güncel Vodafone Bedava SMS Kampanyası

Bu kampanya sadece yeni Vodafone hat alan ve Vodafone’a hattını taşıyan kullanıcılar için geçerlidir. Aboneler Vodafone’lu olduktan sonra hemen bu kampanyadan yararlanmaya başlayabilirler. HOSGELDİN yazarak 7000’e gönderen kullanıcıların hattına 250 SMS hakkı tanımlanır.

Kullanıcıların bu hakkı bir sonraki aya devretmez ve ay sonu silinir. Bir yıl boyunca bu kampanya her ay tekrarlanabilir. Kampanyadan yararlanmak için yeni abone olmak yeterlidir. Faturalı ve faturasız tüm Vodafone aboneleri bu kampanyadan yararlanabilir.

Vodafone Sürpriz SMS Kampanyası

Vodafone Sürpriz SMS Kampanyası

Bu kampanya dahilinde kullanıcı kendisine gelecek olan sürpriz vodafone bedava SMS kazanma hakkından yararlanır. Her pazartesi güncellenen bu hak, pazar günü sonunda biter. Abone SURPRIZSMS yazarak 4545’e gönderir ve gelecek olan onay mesajını bekler.

Onay mesajı sonucu aboneye 50 adet ile 100 adet arasında değişen SMS hakkı tanımlanır. Bu haklar devretmez ancak her hafta yenilenebilir. Her hafta farklı bir SMS hakkı aboneye tanımlanır. Gelen hediye SMS hakları her yöne olarak kullanılabilir. Kullanıcı bir hafta içerisinde ancak bir kez bu haktan yararlanabilir.

Vodafone Online Self Servis ile Bedava SMS Kampanyası

Vodafone abonelerinin ücretsiz sms kazanması çok kolay vodafone operatör firmasının sunmuş olduğu bu bedava sms kazanma yöntemi ile aylık bedava 300 sms kazanmanız mümkün, üstelik bunun için yapmanız gereken işlem oldukça kolay olmaktadır.

Vodafone abonesi olup, Online Self Servis’e üye olan kullanıcılar bedava sms kazanmaktadır. Self servis üyeliğiniz için  vodafone resmi internet sitesi üzerinden kayıt işleminizi yapmış olmanız gerekmektedir.www.vodafone.com.tr

Kayıt işlemini tamamladıktan sonra servis bölümü üzerinden mesaj yollayarak mesajınızı göndermeniz ardından işleminizi tamamlamış olacaksınız.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu