Bedava İnternet

Vodafone Bedava Sms Kampanyaları

02.04.2020
788
Vodafone Bedava Sms Kampanyaları

Vodafone Bedava SMS Kampanyaları 2020 yılı için harika fırsatlar ile sizleri bekliyor. 2020 yılı Vodafone hediye SMS kampanyaları için yapmanız gerekenler, sadece servis numaralarına mesaj göndermek ve mesajlara Evet yazmak. Şimdi sizlere diğer yapacaklarınız ile birlikte ücretsiz Vodafone SMS kazanma yöntemleri adı altında birçok kampanyadan ve detaylarından bahsedeceğiz.

Vodafone Bedava Sms Kampanyaları

Bu yöntemleri uyguladığınızda harika SMS ödülleri kazanacak ve dilerseniz diğer yöntemleri de kullanarak dakika ve internet paketlerini de kazanabilirsiniz. Eğer hazırsanız Vodafone Bedava SMS Kampanyaları 2020 için yapılacaklara başlayabiliriz.

Vodafone Her Yöne 100 Bedava SMS Kampanyası

Vodafonum Yanımda uygulamasından 100 bedava SMS kazanmaya ne dersiniz? Eğer siz de Vodafone kullanıcısı iseniz yapmanız gereken tek şey Pazartesi günleri düzenli olarak Vodafonum Yanımda uygulamasına giriş yapın ve ödülünüzü kapın. Peki Vodafonum Yanımda uygulamasına sahip değilseniz bu durumda ne yapmanız gerekiyor?

vodafone bedava sms

Vodafone Bedava Sms Kampanyaları

Vodafonum Yanımda uygulamasını yüklemek için öncelikle Android cihazlar için Google Play uygulaması üzerinden bu uygulamanın adını giriniz ve uygulamayı yükleyiniz. Eğer iOs destekli akıllı cihazlarınız var ise bu durumda Apple Store üzerinden uygulamayı indirebilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra artık dilediğiniz zaman bu uygulamayı takip edebilir. Ve dilediğiniz hediyeleri anında hattınıza tanımlayabilirsiniz. Aynı zamanda bu uygulama tıpkı Turkcell’in Turkcell Dijital Operatörüm uygulaması gibi harika hediyeler de dağıttığını söyleyebiliriz. Turk Telekom kullanıcıları için de bu iki uygulamaya benzer olan Turk Telekom Mobil Uygulamayı kullanabilirsiniz.

VODAFONE BEDAVA İNTERNET KAZANMA NASIL YAPILIR

Vodafone 250 SMS Kampanyası

Yine aynı şekilde Vodafonum Yanımda uygulamasını kullanarak tam 250 SMS kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekenler oldukça basit. Sadece her hafta uygulamayı düzenli olarak takip etmek ve karşılığında 250 SMS kazanmak. Her hafta belirli günlerde bu uygulamaya tanımlı olarak 250 SMS kazanmak mümkün.

Her Yöne 500 SMS Kazanma Kampanyası

Her yöne 500 SMS kazanma için yapmanız gerekenler oldukça basit. Bu hediyeyi de almak için sürekli olarak Vodefonum Yanımda uygulamasını takip etmeniz gerekir. 500 SMS alabileceğiniz teklifi muhakkak ayda bir kez göreceksiniz ve bunun için de tıpkı sosyal medya gibi her gün 1 kez de olsa bu uygulamayı açmanızı öneririz. Bu harika tekliften yararlanmak için siz de Vodafonum Yanımda uygulamasını en yakın zamanda yükleyiniz.

vodafone self servis

Vodafone Bedava Sms Kampanyaları

Online Self Servis İle SMS Kazanma

Online self servis ile SMS kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekenler oldukça basit. Günde 10 SMS için bu tarifelerden birine üye olmanız gerekir. Bu sayede sadece bu online servisi kullanarak dilediğiniz yurt içi ve yurt dışı operatörlere SMS gönderebilirsiniz. Yalnız tekrar belirtmek gerekir ki sınır 10 SMS’tir ve bir sonraki 10 SMS hakkınızı kullanmak için ertesi günü beklemeniz gerekecektir.

Bedava SMS Nasıl Kazanılır?

Bunların yanı sıra dilediğiniz zaman kullanabileceğiniz bir servis sayesinde harika ödüller kazanabilirsiniz. Kazandığınız bu ödüller arasında sadece SMS olmayabileceğini de eklemek gerekir. Bunlarla birlikte internet ve dakika hediyelerinin de gelebileceğini göz önünde bulundurunuz ve buna göre en uygun zamanda servisi kullanmaya çalışın. Peki bu servisten nasıl faydalanabilirsiniz?

Bu servisten yararlanabilmek için SURPRİZ yazıp 6666’ya göndermeniz gerekir. Çeşitli hediyeleri almak için aylık olarak bu servisten yararlanabilirsiniz.

Bedava 1000 Dakika Kazanın

Bedava 1000 dakika Vodafone kazanma 2020 için yapmanız gerekenler oldukça basit. Peki bu hediyeyi kazanmak için neler yapmanız gerekecek? Bunun için yapmanız gerekenler oldukça basit EVET yazarak 4000’e göndermeniz gerekir. Aylık olarak bunu değerlendirerek siz de bu harika hediyenin tadını çıkarabilirsiniz. Tüm yurt içi ve yurt dışı kullanımlar için her yöne kullanabilirsiniz.

bedava sms kampanyaları

Vodafone Bedava Sms Kampanyaları

FreeZone Bedava Sms Hediyeleri

Freezone’dan SMS kazanma için yapmanız gerekenler oldukça basit. Harika hediyelere ek olarak siz de SMS’ler kazanabilir ve hattınıza yüzlerce SMS ekleyebilirsiniz. Peki 250 SMS hediyeye ne dersiniz? Bunun için Gel 5000SMS yazmanız yeterli. Bu sayede artık siz de 250 SMS keyfini çıkarabilirsiniz.

Her Yöne 5000 SMS Kazanma

Her yöne 5000 SMS kazanabilirsiniz? Bunun için 25 yaş ve altında olmanız gerekiyor. Eğer siz de Vodafone ön ödemeli tariflerdeki her hangi bir pakete üye iseniz, bu durumda  5000 SMS kazanmak için siz de en yakın zamanda ön ödemeli tarifelerden birine geçin ve anında hediyelerinizi hattınıza yönlendirin.

Tam 12.000 SMS’e Ne Dersiniz?

Tam 12.000 Vodafone SMS için yapmanız gereken sadece 16.99 TL ödemek. Bu sayede sadece 12 bin SMS kazanmayacak aynı zamanda 4 bin dakika sınırsız internete de sahip olabilirsiniz. Vodafone Bedava Sms Kampanyaları

7000 SMS Kazanma

Başka bir Vodafone hediye SMS kazanma servisi ise SURPRİZSMS yazarak 7000’e göndermektir. Bu servisten onlarca, yüzlerce ve hatta binlerce hediye SMS kazanabilirsiniz. Haftalık olarak bunu deneyebilir ve sürpriz hediyeleri cebinize yükleyebilirsiniz.

Bu yazımızda sizler için Vodafone hediye SMS kazanma yollarından bahsettik. Siz de yukarıda sizler için sunduğumuz bu metotları kullanarak yüklemelerinizi hatlarınıza tanımlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Turkcell Vodafone Türk Telekom Bedava Sms Nasıl Yapılır başlıklı makalemizde internet hakkında bilgiler verilmektedir.BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.


Vodafone, Türk Telekom, Turkcell Bedava İnternet © Copyright 2019