Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Bedava İnternet Paketleri

Dünya çapında bir marka olan ve GSM operatörü konusunda milyonlarca abonesi bulunan Vodafone, abonelerine ve müşterilerine sürekli olarak çeşitli kampanyalarla bedava internet vermektedir. Sadece internet ile ilgili değil başka alanlarla da kampanyalar yapan GSM operatörü ile ilgili olarak bu yazımızda mevcut abonelerine ya da yeni abonelerine sunmuş olduğu internet paketleri ile bu paketlerden nasıl yararlanacağınız konusuna değineceğiz.

Vodafone Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

GSM operatörlerinde sunulan kampanyalar az çok aynı doğrultuda seyretmekte olup her operatörün kendi içerisinde belirlediği farklı olan birkaç küçük kural dışında hepsi aynıdır. Vodafone müşterilerinin mevcut aboneleri ile yeni abonelerine sunmuş olduğu onlarca bedava internet paket kampanyası bulunmaktadır. Bu kampanyaları incelediğimizde;

Vodafone Bedava İnternet 2021

Türkiye’nin en büyük 3 GSM operatöründen biri olan ve Dünya çapında birçok ülkede müşterisi bulunan Vodafone, ülkemizdeki abonelerine özel çeşitli bedava internet paketleri kampanyası yaparak internet dağıtmaktadır. 2021 yılında karşılaşacağımız bedava internet paketlerine baktığımız zaman; İlk olarak internet üzerinden Vodafone için dijital başvuru da bulunursanız 3 ay boyunca geçerli toplamda 6 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Bunun için tarifenizi seçip Vodafone abonesi olmanız yeterli olacaktır. Ayrıca hattını yüklemeli hattan faturalı hatta geçiren veya diğer operatörlerden Vodafone geçen yeni abonelere toplamda 12 ay boyunca 60 GB bedava internet verilmektedir. Her ay 5 GB bedava internetiniz olacak. Vodafone’nin müşterilerine sunmuş olduğu Yanımda uygulamasını indiren tüm aboneler 1 hafta boyunca geçerli olan 5 GB internet paketinden yararlanabilirler.

Diğer operatörlerde olmayan ilginç bir kampanya ile karşınızdayız. Vodafone, belirlemiş olduğu bazı şehirlerde hattını Vodafone faturalı hatta çeviren veya yeni abone olan tüm herkese aylık 2 GB hediye internet vermektedir. Bu kampanya 12 ay boyunca sürmekte ve toplamda 24 GB bedava internet kazanmış olursunuz. Akıllı cep telefonlarında bulunan ve ödemelerinizi faturanızın üzerine yansıtabildiğiniz mobil ödeme yöntemini store markette ve belirlenmiş uygulamalarda kullanan aboneler 1 GB hediye internet kazanmaktadır. Son olarak Seviyorum İnterneti kampanyası ile Vodafone resmi internet sitesinde gelen bilgi formunu dolduran Vodafone aboneleri internet hediyesi kazanmaktadır.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizde derlenen bu bilgiler, reklam karşılığında sizlere iletilmektedir. Websitemizden yararlanmak için reklam engelleyici eklentinizi bu site için pasifize etmeniz gerekmektedir. Desteğiniz için teşekkürler.