Vodafone

Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Bedava İnternet Vodafone yeni girilen yıl içerisinde eski abonelerini hala bünyesinde tutmak ve kendisine yeni aboneler kazandırmak için birçok kampanya yapıyor. Bu kampanyaların içerisinde en çok bedava internet kampanyalarına ağırlık veriyor ve müşterilerine cömert bir şekilde Vodafone bedava internet sunuyor.

Vodafone Bedava İnternet

Vodafone yıllar önce Telsim’i satın almış ve Türk pazarına hızlı bir adım atmıştır. Adımları her geçen gün hızlanıyor ve oldukça hızlı bir müşteri artışı sağlıyor. Şuanda Vodafone’un ortalama 26 Milyon abonesi vardır. Elinde var olan aboneleri tutmayı ve yeni aboneler kazanmayı amaçlar. Bu amaç doğrultusunda da düzenlemiş olduğu Vodafone bedava internet kampanyaları vardır.

Vodafone Yanımda uygulaması bedava bir şekilde dakika, SMS hakkı ve internet kazanmayı sağlar. Bu uygulama mutlaka telefona indirilmelidir. Müşterilerine uygun fiyata çeşitli paketler sunar ve diğer operatörlere kıyasla, bedava internet dağıtma konusunda daha cömerttir.

Bu yazı içerisinde Vodafone’dan nasıl bedava internet kazanılır? Ve Vodafone bedava internet fırsatları nasıl elde edilir? Gibi soruların cevapları vardır. Bunların yanı sıra Vodafone bedava internet kazanma yöntemleri için merak edilen soruların cevapları da bu yazıda yer alır.

Vodafone Bedava İnternet Kazanma

Bedava internet kampanyalarına dahil olmak için telefonun indirme uygulamasından Vodafone Yanımda uygulaması indirilmelidir. App Store ya da Google Play üzerinden yapılan indirmeler ile bu uygulama yüklenebilir. Uygulama içerisinden değişen hediye paketleri ve internet paketleri takip edilebilir.

Vodafone Yanımda Bedava İnternet

Vodafone Bedava İnternet Vodafone Yanımda isimli uygulama kullanılan hat ile ilgili güncel fatura tutarı, geçmiş fatura tutarları ve kalan konuşma haklarını öğrenmeyi sağlar. Ayrıca bu uygulama sayesinde Vodafone bedava internet fırsatları da öğrenilebilir. Telefona yüklenecek olan Vodafone Yanımda uygulaması ile 5 GB’a kadar internet kazanılabilir.

Bu uygulama kullanılırken arkadaş davet edilebilir. Davet ile Vodafone Yanımda uygulaması kullanmaya başlayan her kişi için 9 GB hediye internet verilir. Bir kişi Vodafone abonesi yapılır ise 30 GB bedava internet kazanılabilir.

Uygulama içerisinde bulunan “Bana Ne Var?” çarkının çevrilmesi sonucu ise günlük, haftalık ya da internet paketleri kazanılabilir. Kazanılan internet paketleri 1 GB ile 20 GB arasında değişir. Bu uygulama ile internet kazanmak için ise bazı seçenekler aşağıda belirtilmiştir.

Vodafone Yanımda Arkadaşını Davet Et Bedava İnternet Kazan

Vodafone Yanımda uygulaması kullanmayan bir kişi davet edilerek 9 GB internet hakkı kazanılabilir. Bu hak üç ay boyunca 3 GB olarak hatta yansıtılır. Uygulamanın içerisinde arkadaş davet etme linki bulunur. Bu link sosyal ulaşım araçları ile kişilere gönderilir. Linke tıklayarak uygulamayı kullanmayan başlayan kişi de 9 GB hediye internet kazanmış olur.

Eğer kullanıcı 6 ay süresince bu uygulamayı hiç kullanmamış ise davet gönderilebilir. Kişi, uygulamayı yeniden indirdiği anda hem kendisi hem de davet eden abone 9 GB internet kazanır.

Vodafone Yanımda Bana Ne Var Bedava İnternet

Vodafone yanımda uygulaması ile bedava internet kazanılabilir. Uygulamada “Bana Ne Var?” menüsüne girilir ve çark açılır. Ardından çarka dokunularak çarkın çevrilmesi sağlanır. Çark sonucunda gelen kısım aboneye hediye olarak verilir. Bu çark ile aboneler sadece internet değil, dakika ve mağaza indirimleri de kazanabilirler.

Vodafone E-Fatura Bedava İnternet

Vodafone doğayı korumayı amaçlar ve bunun için kağıt israfını önlemeyi ister. E-Fatura sistemi ile faturalar mail yolu ile abonelere iletilebilir. E-Fatura kullanmaya başlayan abonelere 1 GB hediye internet verir. E-Fatura talebinde bulunarak bu işlem sağlanabilir.

Ardından EFATURA boşluk mail adresi yazılarak 7000’e SMS olarak gönderilir. Bu gönderim sonucunda bedava internet 1 GB hatta tanımlanır.

Vodafone Freezone Bedava İnternet

Vodafone Freezone’a ait bedava interneti kazanmak için kontürlü hat kullanımı gereklidir. Kullanılan hat 26 yaşından küçük herkesi kapsayabilir. Vodafone hatta yapılan tek seferde 30 TL ve üzerinde TL yüklemelerinde, aboneler aylık 2 GB bedava internet kazanırlar.

Vodafone Seviyorum İnterneti 3 GB Bedava İnternet

Bu test abonenin internet alışkanlığını ölçmek için yapılır. Vodafone tarafından yapılan bu teste katılım sağlanarak 3 GB internet kazanılabilir. Öncelikle teste girilir ve sorular cevaplanır. Test sonunda ekrana aboneye ait telefon numarası girilir. Telefona SMS olarak gelen kod ile doğrulama sağlanır ve hatta 3 GB hediye internet yüklenir.

Vodafone İnternet Avcıları Oyunu Bedava İnternet

Vodafone Bedava İnternet internet Avcıları Oyunu ile çevredeki bitler yakalanmaya çalışılır. Kazanılan her bit için ise oyun bedava internet verir. Bunun için yapılması gereken İnternet Avcıları uygulamasını telefona indirmek ve bitleri yakalamaktır. Bitler ile 4 GB’a kadar internet hakkı kazanılabilir.

Vodafone Bedava 8 GB Bedava İnternet

Vodafone bedava internet dahilinde 8 GB internet kazanmak mümkündür. Ancak deneme süresi dahiline verilen bu paket ay sonunda iptal edilmelidir. Aksi takdirde bir sonraki ay paketin ücreti hattan tahsil edilecektir.

Bu işlemi yapmak için hat üzerinden daha önce bu işleme başvurulmamış olması gerekir. SUPER2GB yazılarak 3636’ya kısa mesaj gönderilir. Bu mesajın gönderilmesinin ardından, ilk ay bu paket ücretsiz olarak hatta tanımlanır.

Paketin yenilenmemesi için de, bir gün kala iptal talebinin gönderilmesi gerekir. ABONE SUPER2GB yazılarak 3636’ya mesaj gönderilir ise iptal talep edilmiş olur. İptal talebi hemen işleme alınır ve hat kullanıcısından herhangi bir ücret kesilmez.

Vodafone Bedava 500 MB İnternet

Vodafone bedava 500 MB internet, hat sahipleri internet kullanımına alışsın diye verilir. Bu paketi almak için kişinin NET 500MB yazarak 3636’ya kısa mesaj göndermesi yeterli olacaktır. Ayrıca bu paket acil ihtiyaç anlarında da kullanılabilir.

Vodafone 4.5G Bedava İnternet

Dünya üzerinde yaygın olarak kullanılan 4.5G internet hızına tüm aboneler sahip olabilir. Aboneler hatlarını 4.5G’ye geçirebilirler. Bu geçişin ardından Vodafone, abonelerine bedava internet hizmeti sağlayacaktır. Abonelerin, hattı 4.5G’ye geçirmeleri ücretsiz bir şekilde sağlanabilir.

4.5G’ye geçen hat sahipleri bedava 5 GB bedava internet kazanırlar. Hattını, uyumlu başka bir kart ile değiştiren aboneler 4 GB, kullandığı hattında 4.5G hizmetini açtıranlar ise 1 GB bedava internet kazanırlar. Bu işlemlerden herhangi birisini yaptıran abone “4.5G” yazarak 4545’e kısa mesaj göndererek talepte bulunabilir.

Pazartesi TL Yükle 2 GB Bedava İnternet

Sadece Vodafone faturasız hat aboneleri bu hizmetten yararlanabilirler. 2022 yılında gerçekleşen bu kampanya kapsamında, pazartesi günleri TL yükleyen kişi 2 GB ücretsiz internet kazanırlar. Bu kampanya sadece ayda bir defa geçerli olmak üzere tanımlanır.

Vodafone Yükle Kazan Bedava İnternet

Vodafone bedava internet için yapılan bu kampanya, faturasız hat sahibi aboneleri kapsar. Abone, yükleme yaparak Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapar. Ardından “Bana Ne Var?” menüsünden kendisine özel olarak tanımlanmış hediyeyi alabilir. Uygulama dışında BANANEVAR yazılarak 44455’e kısa mesaj gönderilebilir. Kısa mesaj sonucu hatta bedava internet kampanyası sağlanır.

Vodafone hatta yüklenilen TL, Vodafone Yanımda uygulaması ile yüklenirse hatta 1 GB bedava internet tanımlanır.

Vodafone Bedava İnternet Nasıl Yapılır

Vodafone bedava internet yapmak için düzenli olarak internet kazanma yöntemleri takip edilmelidir. Ayrıca değişen kampanyaların takibi sağlanarak da internet elde edilebilir. Vodafone’un kendi internet sitesi web üzerinden ziyaret edilerek de bedava internet kazanılabilir.

Vodafone Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Vodafone hat sahiplerine en çok bedava internet veren uygulamalar Vodafone Yanımda uygulamasıdır. Bu uygulamanın içerisinde çark çevrilebilir ve çark sonucu gelen internet kullanılabilir. Ayrıca İnternet Avcıları isimli uygulama aracılığı ile de bedava internet kazanılabilir.

Vodafone Anneler Günü Hediyesi

Vodafone aboneleri anneler günü sebebi ile bedava internet hakkı elde ederler. Özel günün bulunduğu hafta içinde Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapılmalıdır. Uygulamaya giriş yapıldığı zaman, kişinin hattına hediye 5 GB internet tanımlanır. Uygulama içerisinden “Bana Ne Var?” menüsüne giriş yapılması ve hediye kısmına tıklanması gerekilir. Bu şartlar sağlandığı zaman hediye internet hatta en kısa sürede bir mesaj ile gelecektir. 5 GB internet ise 2 gün boyunca geçerli olacaktır. İki günün sonunda kullanılmayan bedava internet silinir.

Vodafone Özel Günler İçin Hediye Kampanyaları

Vodafone 1 Mayıs gibi resmi bayramlar için hediye internet kampanyaları düzenler. Bu kampanya dahilinde bazı aboneler hediye internetten yararlanabilirler. Hat sahipleri 1 Mayıs günü Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yaparak bedava internet kazanabilirler. 23 Nisan, 19 Mayıs ve 29 Ekim gibi resmi tatil ve bayramlarda da bedava internet kampanyaları bulunur. Uygulamaya giriş yapıldığı an kullanıcının hattına hediye interneti tanımlanır. 10 GB olarak tanımlanan internet paketi gelen kısa mesajın ardından kullanılabilir.

Vodafone Evde Kal Bedava İnternet

Vodafone evde kal bedava internet için evde kal kampanyalarından yararlanılabilir. Vodafone hat sahiplerine karantina süreci içerisinde çeşitli hediye internet fırsatları tanımlanmıştır. Vodafone Yanımda uygulamasına girilerek hediye 5 GB  internet kazanılabilir. Ayrıca 5 GB internetine ek olarak 1 GB ve 2 GB hediye internet de hatta tanımlanabilir. Farklı internet paketlerine sahip olabilecek aboneler uygulama ile değişen GB’lara sahip olabilirler.

Vodafone Ramazan Ayına Özel Bedava İnternet

Vodafone Ramazan Ayı’nda da hat sahiplerine bedava internet vermeyi ihmal etmez. Bu Ramazan Ayı içerisinde hat sahipleri 1 GB internet hakkı kazanabilirler. 1 GB internet paketi 30 gün boyunca kullanılabilir. Abonelerin bu servise dahil olması için 3G veya 4.5G servisine dahil olması gereklidir. Faturalı ve faturasız tüm aboneler bu kampanyadan yararlanabilir.  Vodafone yanımda uygulamasına girilerek bedava internet hakkı hatta tanımlanabilir.

Yeni Vodafone Abonelerine Bedava İnternet

Vodafone numarasını taşıyan abonelere bazı şartlar ile 60 GB hediye internet verir. Abonenin bedava internet kampanyasından yararlanması için Red veya Red’li Genç tarifelerinden herhangi birisine geçmesi gerekir. Ayrıca faturalı olması şartı da aranır.

Bu şartların içerisinde olan tüm aboneler bir sene boyunca 60 GB hediyesinden yararlanır. Her ay 5 GB olmak üzere toplamda 60 GB hediye hatta tanımlanır. Abonenin paketi hattına tanımlaması için Vodafone Yanımda uygulamasını indirmesi gereklidir. Uygulama içerisinde yer alan Ek Paketler menüsünden 5 GB internet seçilerek hatta yüklenebilir.

Vodafone Uygulama Alışverişlerinde Bedava İnternet

Vodafone aboneleri hatları üzerinden Google Play Store veya App Store’dan alışveriş yaparak bedava internet kazanabilirler. Alışveriş yapan abonelerin hatlarına 1 GB hediye internet paketi tanımlanır. 1 GB bedava internet paketinin bir hafta kullanım süresi vardır.

Vodaafone Hediye Çarkı 100 GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone bedava internet zor zamanlar geçirdiğimiz şu dönemler de ve insanların bir çoğu evde daha çok vakit geçirmesi ile internet kullanımı oldukça artmış durumdadır. Durum böyle olunca vodafone bu konuda bir sosyal destek niteliğinde hazırladığı bedava internet kampanyası ile kullanıcıların gönlünü kazanmıştır.

Vodafone hediye çarkı bedava internet kampanyası ile hem her pazartesi yenilenen çark ile kazanacağınız hediye internet hem de her hafta hediye çark oyununu çeviren tam 1000 kişiye 100 GB Bedava İnternet kazandırmaktadır. 100GB Ücretsiz İnternet tam 1 yıl geçerli olacak olup, aylık 10GB olarak kazanan abonelerin hatlarına yüklenecektir.

Hemen sende yanımda uygulamasını indir, çarkı çevir hem bedava internet hem de büyük 100GB Bedava internet ödülünü kazanma şansı yakala.

Vodafone Bedava İnternet Hilesi

Vodafone hat sahibi kullanıcıların internette en çok sorduğu soru ise bedava internet hilesidir. Vodafone üzerinden bedava internet hilesine sahip değildir. Ancak bazı kampanyaların takibi ve paketlerin takibi ile bedava internet elde edilebilir.

Bu yazı içerisinde Vodafone hat sahiplerine vodafone bedava internetle ilgili bilgiler verilmiştir. Bu bilgiler dahilinde bedava internet kullanımı sağlanabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu