Bedava İnternet

Vodafone Bedava İnternet Paketi Yapma Hilesi Faturali Faturasiz

12.02.2020
1.456
Vodafone Bedava İnternet Paketi Yapma Hilesi Faturali Faturasiz

vodafone-bedava-internet-paketi-yapma-hilesi-faturalifaturasiz

Vodafone Firmasından Bedava internet paketi almanın bir kaç yolu vardır. Yeni yıla girerken internetsiz kalmayalım. Vodafone internet paketleri, vodafone bedava internet ve vodafone kampanyaları, vodafone tarifeleri, vodafone fırsatlarıyla vodafone bedava internet nasıl yapılır? sorularınızın cevabı bu yazımızda. İşte, Vodafone bedava internet paketleri 2020

Vodafone bedava internet 2019 ve Vodafone ücretsiz internet 2019 kampanyaları, Vodafone bedava internet paketi nasıl yapılır? Vodafone faturalı ve faturasız hediye internet sorularınıza da bu yazımızda yanıt arayabilirsiniz. Vodafone bedava internet sınırsız 2019 yılı, Aralık ve Ocak ayı Vodafone bedava internet ayarları 2019 konuları da ayrıca eklenecektir. Vodafone Hediye Ücretsiz İnternet paketleri takip edilerek konularımıza eklenmektedir.

VODAFONE TARİFESİ

Mobil internet kullanımındaki artışlar firmalar arasındaki rekabeti oldukça fazla  geliştirdi. Birçok firmada olduğu gibi teknoloji devi Vodafone operatörü de  kullanıcılarına “bedava internet paketleri 2019″sunmaya başladı. Peki, “vodafone bedava internet paketleri 2019” arasında hangi “vodafone tarifeleri” yer almaktadır

Hazırlmış olduğumuz bu yazımızda  “Güncel Vodafone bedava internet paketleri 2019 nasıl kullanılır?” ve “Vodafone bedava internet nasıl yapılır?” sorularınız cevap bulacak.

İşte, sizlere oldukça faydasının olacağını düşündüğümüz “Vodafone bedava internet paketleri” içeriğinin tüm detaylarını “Vodafone bedava internet hilesi 2019” konusunu bu yöntemler sayesinde öğrenebilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet 2020 Paketi

Bir çok bedava internet paketlerini sizler için derledik. Kampanyalara güncelleme geldikçe  bizde konumuzu güncel tutmaya çalışıyoruz her hangi bir sorunda yorum bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Öncelikle belirtmeliyim ki Bedavainternetin.com  olarak  sizlere Vodafone firmasının sunduğu ayrıcalıkların sadece tanıtımını ve bilgilendirmelerini  yapmaktayız. Herhangi bir olumsuzlukta sitemiz sorumlu kabul edilemez. Kullacağınız paketlerin özelliklerini ayrıntılı olarak öğrenerek, iptal etmeniz gereken paketleri gününde iptal etmeniz durumunda herhangi  bir sorunla karşılaşmazsınız. Bir çok bilgiyi Vodafone sitesinde bulabilirsiniz. Yazımız sürekli güncellenmektedir. Evet Paketlerin tanıtımına geçelim;

1. Play Store’da Vodafone Self Servis Bedava internet

uygulamasını indirerek anında hediye internetiniz hattınıza yüklenecektir.

2. Vodafone Yasal E-Fatura Hediye internet

E-fatura’ya veya SMS faturaya geçiş yapan tüm faturalı Vodafone kullanıcıları 15 gün geçerli 1 GB hediye internet paketine sahip olacaklardır.

Kampanyaya dahil olmak için:

EFATURA bosluk EPOSTA adreslerini yazıp 7000’e kısa mesaj göndermeniz durumun da Elektronik posta olarak veya SMSFATURA yazıp 7000’e kısa mesaj ile göndererek SMS olarak faturalarını alıp kampanyadan yararlanabilirsiniz.

3. Vodafone Yanımda Uygulamasını ile Bedava 2 GB İnternet
Vodafone Yanımda uygulamasından internet paketleri bölümüne girerek “Hediye Haftalık İnternet” paketini al diyerek kampanyaya katılabilirsiniz.

Vodafone Yanımda Bedava internet paketi Uygulamasını İndirmek İçin :

Apple iPhone için: https://itunes.apple.com/tr/app/vodafone-self-servis/id489845659?mt=8

Android telefonlar için: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.vodafone.selfservis

Windows telefonlar için: https://www.microsoft.com/en-us/store/p/self-servis/9nblggh09l61

 

4. Vodafone Bedava Dakika Paketi

EVET yazıp 3785’ye gönder 100 Dakika hediye anında verilmekte. Bu pakete kayıt olarak vodafone bedava dakika paketi sahibi olabilirsiniz. (Bu paket bittiğinde iptal etmenize gerek yoktur sistem tarafından otomatik olarak iptal edilir.)

5. Vodafone Bedava 8 GB İnternet Paketi

Super2GB > 3636’e sms atarak 8 GB(2 GB olarak güncellendi) interneti hattınıza tanımlayabilirsiniz. (Paketin bitim süresine az bir süre kala paketi iptal etmeniz gerekmektedir.. İptal işlemi yapmazsanız hattınızdan TL kesilerek paket yenilenecektir. Daha önce bu paketi kullanmış olan kullanıcılar tekrar aynı işlemi yapmasınlar paket için ücret kesilecektir.)

Bu paket ile Vodafone bedava 2 GB internet sahibi olabilirsiniz.

6. Vodafone Bedava İnternet Paketi

500 MB Bedava internet için NET 500MB yazarak 3636’a gönderebilirsiniz.

7. Vodafone Bedava İnternet Paketi

Surpriz > 6666’a yazarak hattınıza özel hediye tanımlayabilirsiniz. Hattınıza Vodafone Bedava internet paketi tanımlamak için hemen  bu işlemi deneyebilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet Paketi Yapma Hilesi Faturali Faturasiz 1

8. Vodafone Bedava İnternet Paketi

Kazan yazıp 4445’e gönderince katlanan paketlerden faydalanabilirsiniz. Katlanan paketler ile Vodafone bedava internet 2019 kazanabilirsiniz.

9. Vodafone Bedava Dakika Paketi

542DK yazıp 7000’e gönderince sizlere 542 dakika hediye kazanabilirsiniz.

10. SUPER2GB Paketi Nasıl İptal Edilir?

IPTAL SUPER2GB yazıp 3636ya mesaj göndererek paketiniz iptal edebilirsiniz.
Eğer iptal talebinize karşılık verilmemesi durumunda  müşteri hizmetlerini arayarak iptal talebinde bulununuz veya Vodafone self servis uygulamasından paketinizi iptal ediniz.

Yeni kampanyalar oldukça konuya eklenecektir.

11. Vodafone 4.5G abonesi ol 1 ay geçerli 2GB internet kazan!

Siz de Türkiye’nin en geniş 4.5G kapsaması için 4.5G yazıp 4545’e gönderin, Vodafone 4.5G deneyimini 1 ay geçerli 2GB hediye internetinizle doya doya yaşayın!

4.5G uyumlu SIM kartı olan ve 4.5G uyumlu cihazı olan olan Bireysel Faturasız ve Faturalı kullanıcılar 4.5G yazıp 4545’e göndererek 4.5G servislerini aktif hale getirdiklerinde 1 ay geçerli 2 GB hediye internet kazanacaklardır. Vodafone Supernet 4.5G ile ilgili detaylı bilgi için: www.4bucakg.com

Eğer aradığınızı bu sayfamız da bulamadıysanız aşağıdaki konumuza göz atmanızda yarar  var!
12.Büyük 4.5G Mevcut Müşteri Kampanyası

Doya doya 4.5G kullanmaniz icin 3 ay boyunca Vodafone’dan hediye internet!
3636’ya SMS gönderilerek ya da Vodafone Yanımda üzerinden kampanyaya giriş yapabilir.

• Bu paket  tüm mevcut Red tarifeleri dışındaki tüm faturalı müşterilere sunulacakır.
• Paket Vodafone’dan gelen onay mesajının ardından devreye girer.

13. Geleneksel Yükle Harca Kazan Kampanyası

Geleneksel Yükle Harca Kazan Kampanyası başladı! Yükleme ve harcamalarınıza göre 500dakika veya 1 Gb kazanma fırsatlar siz Vodafone abonelerini  bekliyor.
Hemen BANANEVAR yazıp 4455’e ücretsiz SMS gönderin veya Vodafone Yanımda uygulamasına yüzlerce dakika ve MB kazanma fırsatını kaçırmayın!

Üstelik kampanya boyunca doya doya internet kullanmak için indirimli ve hediye 1 GB internet paketleri!

Akşam 6dan sabah 6ya kadar yararlanabileceğiniz 1GB internet paketi size özel sürpriz fiyata! İndirimli internet paketi için INTERNET yazıp 4455’e ücretsiz SMS gönderin.
Yükleme teklifinizi Online Self Servis ya da Vodafone Yanımda uygulamasından yapın 1 GB hediye kazanın!
14. Faturasızlara özel Perşembe fırsatı!
Tek seferde yapacağınız TL yüklemelerinde, yükleme miktarının 100 ile çarpımı kadar MB internet 1 gün geçerli olarak hediye! Örneğin: Perşembe günü 20 TL yükleyerek 2000 MB yani 2 GB interneti 1 gün boyunca kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Vodafone 10 Kasım Bedava İnternet başlıklı makalemizde internet hakkında bilgiler verilmektedir.BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.


Vodafone, Türk Telekom, Turkcell Bedava İnternet © Copyright 2019