Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Bedava İnternet Nasıl Yapılır

vodafone bedava internet

Vodafone Bedava İnternet Paketleri

Türkiye’deki en yüksek kullanıcı sayısına sahip GSM operatörü olan Vodafone, özellikle de müşterilerine yüzlerce GB’lık bedava internet dağıtıyor. Hemen hemen  tüm aylar da Vodafone bedava internet paketleri bulunuyor. 2021 Vodafone internet paketleri ile hem bedava internete fazlası ile sahip olacaksınız hem de Vodafone’na özel kampanyalardan da yararlanabileceksiniz.

 

vodafone bedava internet

Vodafone Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

2021 Vodafone bedava internet kampanyaları ile internet gezintinizi doyasıya ve gönül rahatlığı ile faydalanabilecek siniz. Birbirinden güzel bedava internet paketleri, vodafone kullanıcılarını bekliyor. Peki Vodafone bedava internet nasıl yapılır?

Bedava İnternet İsteyen kullanıcılar, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Vodafone Fatura Aşım İadesi

Vodafone’nun bedava internet kampanyalarına katılmak oldukça basit ve hızlı bir işlemdir. Çoğu kampanya ya katılım sağlama tek bir SMS ile gerçekleşmektedir. Aşağıda sizlere kampanyalara nasıl katılacağınızla ilgili ayrıntılı bilgiler paylaşacağız.

bedava internet

Vodafone Bedava İnternet Fiyatları

Birçok GSM şirketi, bedava internet başlığı altında abonelerinden cüzi de olsa ücret talep eder. Örneğin Turkcell, 10 GB’lık bedava internet paketi için 17 TL’lik bir ücret talep eder. Ancak Vodafone’da bu tarz uygulamalar olmaz. 2021 Vodafone bedava internet paketlerinden faydalanmak tamamen ücretsizdir. Ayrıca bedava internet paketlerine katılım sağladığınızda sizlere başlangıçta ve bitişte uyarı SMS’leri gönderir. Böylece sürpriz faturalarla ve fiyatlarla da karşılaşmamış olursunuz.

bedava internet kampanyaları

 

Vodafone Bedava İnternet 2021 Kampanyaları

Vodafone, 2020 ve daha önceki yıllarda gerçekleştirdiği kampanyalar da olduğu gibi 2021 yılında da kullanıcılarına yüzlerce GB’lık bedava internet kampanyaları sunuyor. Vodafone Bedava İnternet Nasıl Yapılır ismi ile sizlere 7 gün 24 saat bu kampanyalarla alakalı en doğru ve en güncel bilgileri sunuyoruz. Buna ek olarak konuşma ve SMS paketlerini de siz değerli okurlarımız  için anlık olarak paylaşıyoruz.

Vodafone bedava internet 2021 kampanyaları ile ilgili aşağıda siz değerli takipçilerimize  detaylı bilgiler vereceğiz. Tek yapmanız gereken tek bir SMS göndermek. Ardından kazanacağınız bedava interneti doyasıya kullanabileceksiniz. Vodafone Bedava İnternet Nasıl Yapılır

Vodafone Bedava İnternet Nasıl Yapılır 2

2021 Vodafone Bedava İnternet Paketleri

Şimdi sizlere 2021 Vodafone bedava internet paketleri ile ilgili detaylı bilgiler paylaşacağız. Bedava internet paketinin ismi, nasıl katılacağınız konusu ve ne kadar bedava internet kazanacağız gibi tüm ayrıntılı bilgileri bulabileceksiniz. Hemen paketlere geçelim.

vodafone bedava internet

VODAFONE MOBİL ÖDEME BEDAVA GB KAMPANYASI

2021 Vodafone Hoş geldin Kampanyası

2010 Vodafone hoş geldin paketlerinden sadece yeni kullanıcılar ve numarasını Vodafone’na taşıyanlar yararlanabiliyor. 15 GB’lık bedava internetten faydalanmak için tek yapmanız gereken 7000’e ‘’HEDIYE5GB’’ şeklinde mesaj yazmanız yeterlidir. Her ay 5 GB olmak koşulu ile 3 ay boyunca toplamda 15 GB’lık bedava internete sahip olabileceksiniz.

Vodafone Seviyorum Testi

Vodafone Seviyorum Testisa sayesi ile 5 senelik bedava internet kazanma fırsatına sahip olabilirsiniz. Ayrıca bunun ile beraber Vodafone Seviyorum Testine katılan herkes, koşulsuz şartsız 3 GB’lık bedava internet sahibi oluyor.

internet kampanyaları

 

Vodafone Freezone İnternet Avı Hediye İnternet

Vodafone’nun ‘’Sokakta İnternet Avı Başlıyor’’ sloganı ile yeni bir akım ve kampanya başlattı. Vodafone Freezone kullanıcılarına özel bir oyun olan İnternet Avcıları ile sokaklarda uçuşan BİT’leri yakalamaya çalışıyorsunuz. Yakaladığın bu BİT’leri ister bedava internete ister de indirimli internet paketlerine çevirebiliyorsun.

Vodafone Yanımda Uygulaması

Vodafone Yanımda Uygulamasını telefonunuza indirerek, her hafta Salla Kazan ile bedava internet kazanma şansına sahip olabilirsiniz.

Diğer 2020 Vodafone bedava internet paketleri için web sitemiz üzerinden ya da vodafone.com.tr adresinden detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

Play Store’da Vodafone Self Servis Bedava internet

Vodafone firmasın dan Bedava İnternet kazanmanın bir başka yolu da Self Servis uygulamasıdır. Yapmanız gereken işlem oldukça basir Self Servis uygulamasını Play Store aracılığı ile telefonunuza indirerek anında Bedava İnternet kazanabilirsiniz.

Vodafone Yasal E-Fatura Bedava internet

Hem doğayı korumak hemde israfı önlemek için Vodafone firmasının sunduğu bu seçenek ile bedava internet kazanabilirsiniz. E-Fatura yada SMS faturasına yönelen veya bu şekilde talebini ileten Faturalı kullanıcılara 1 GB bedava internet hediye edilmektedir. Bu bedava internet 15 gün boyunca kullanabilirsiniz.

1 GB Bedava İnternet Kazanmak İçin;

 EFATURA bosluk EPOSTA adreslerini yazıp 7000’e kısa mesaj göndererek Elektronik posta olarak veya SMSFATURA yazıp 7000’e kısa mesaj ile göndererek SMS olarak faturalarını alıp kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Vodafone Bedava 2 GB Bedava İnternet Paketi

Vodafone ile sizlere 2 GB Bedava İnternet bunun için yapmanız gereken Telefonunuzun messaj bölümüne gelerek Süper2GB yazarak 3636 mesaj gönderiniz. Bu aboneliği alarak 2 GB Bedava İnternete sahip olabilirsiniz. Fakat bu aboneliniğizi gerçekleştirdiğiniz için size verilen bir hediyedir. Dolayısı ile almış olduğunuz 2 gb bedava internetin bitmesine yakın paketinizi iptal ediniz. İptal edilmemesi durumun da hattınızdan bir sonra ki ay için ücret kesilebilir. Aynı kişiler 1 den fazla işlem yapamamaktadır.

Vodafone Bedava 8 GB İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

‘’Vodafone bedava internet nasıl yapılır?’’ başlıklı yazımız ile ilgili olarak kazanabileceğiniz bir diğer bedava internet paketi ise 8 GB Bedava İnternet paketidir. Bu kampanyadan yararlanmak ve 8GB ücretsiz internet sahibi olmak isteyen aboneler telefonlarının mesaj bölümü üzerinden SUPER2GB yazıp 36362‘ya SMS göndermeleri gerekmektedir. Bu işlem sonrası hattınıza bedava internet tanımlanacak olup, bedava internet süresi 1 aydır. Kampanya katılımı kapsamında bir ay ücretsiz internet kazanabileceğiniz gibi, bir ay sonrası paketinizi iptal etmeniz gerekmektedir. İkinci ay sonrası kampanya katılımı ücretli olmaktadır.

Vodafone 500 MB Bedava internet Nasıl Yapılır?

Vodafone gsm firmasının abonelere vermiş olduğu bu hediye ile kullanıcılar 500MB Bedava İnternet Kazanmaktadırlar. Faturalı yada faturasız hat sahiplerinin yani tüm vodafone abonelerinin yararlanarak kazanabilecekleri 500MB ücretsiz internet için yapmanız gereken, NET 500MB yazıp 3636’ya SMS göndermeleri yeterli olacaktır. 500MB Bedava İnternet kampanyasından her abone sadece 1 sefer yararlanabilmekte olup, anlık ihtiyacınız için çözüm niteliğinde bir kampanyadır.

Vodafone Yükle Harca Kazan ile Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

‘’Vodafone bedava internet nasıl yapılır?’’ sorunuza cevap bulabileceğiniz bir diğer bedava internet kampanyası ise vodafone yükle harca kazan olmaktadır. Bu kampanyadan yine faturalı yada faturasız tüm aboneler yararlanabilmekte olup, bedava internet kazanabilmeniz için yapmanız gereken tek şey kullanmış olduğunuz hattınız 30 TL ve üzere yükleme yaparak kullanmanız.

Yükle harca kazan işlemini yapan aboneler telefonlarının mesaj bölümü üzerinden BANANEVAR yazarak 4455’e SMS göndermeleri ardından hatlarına otomatik olarak bedava internet yüklemesi yapılmaktadır.

Vodafone Bedava İnternet Nasıl Yapılır başlıklı yazımız ile ilgili düşüncelerinizi yorumlar kısımından bizlere iletebilirsiniz.

 


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizde derlenen bu bilgiler, reklam karşılığında sizlere iletilmektedir. Websitemizden yararlanmak için reklam engelleyici eklentinizi bu site için pasifize etmeniz gerekmektedir. Desteğiniz için teşekkürler.