Vodafone

Vodafone Bedava İnternet Kazandıran Uygulamalar (Dev Liste)

Vodafone Bedava İnternet, Vodafone Ücretsiz İnternet Kazandıran Uygulamalar

Vodafone bedava internet kazanma, Vodafone bedava internet nasıl yapılır? ve Bedava İnternet kazanma uygulamaları; birçok kişinin ücretsiz internet paketi alabilmek adına yaptığı işlemlerden birisidir. Vodafone evde internet 4GB, Vodafone yanımda bedava internet gibi birçok paketi nasıl ücretsiz yapabileceğinize bu içeriğimizde yer vereceğiz. Daha önce sizler için Bedava sms, vodafone bedava dakika gibi paketleri yayınlamıştık. Bu içeriğimizde de sizlere Vodafone bedava internet kazanma için yapmanız gerekenleri aktaracağız.

Vodafone Nasıl Bedava İnternet Kazanırım?

Vodafone, diğer operatörlere nazaran çok daha fazla bedava internet dağıtmaktadır. Son zamanlarda Vodafone bedava dakika paketlerine yoğunlaşmış olsa da, kullanabileceğiniz internet paketleri de mevcut.

Vodafone Red faturasız ya da faturalı bedava internet paketleri; kullanıcıların geçmiş oldukları tarifleri daha yakından tanımaları için verilmektedir. Hadi gelin hep beraber Vodafone ücretsiz paketleri inceleyelim.

Bedava İnternet Kazanma Vodafone

  • Vodafone bedava 1 GB kazanabilmek için hattınıza 40 TL ya da daha fazla bir yükleme yaparak 1 hafta boyunca geçerli olan internet paketini kazanabilirsiniz.

Üstelik yüklemiş olduğunuz bu TL ile yeni paket satın alabilir, ek olarak gelen 1 GB interneti de bedava kullanabilirsiniz.

  • Vodafone Faturalı ücretsiz internet paketleri kısıtlı olsa da, E-Fatura ya da SMS fatura servisine geçiş yaptığınızda anında 1 GB ücretsiz internet kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey, EFATURA yazıp boşluk bırakarak e-posta yazıp 7000’ göndermek. Bu işlemin ardından Vodafone faturalı ücretsiz internet hattınıza tanımlanacaktır.

Vodafone Bedava 8GB internet Paketi

Vodafone bedava 8 GB internet paketi kazanabilmek için yapmanız gereken tek şey, Super8GB yazarak 3636’a SMS göndermek. Yaklaşık 10 dakika sonra telefonunuza gelen SMS bilgilendirmesi ile internetinizi kullanmaya başlayabilir, bedava internetin keyfini sürebilirsiniz.

Fakat bu konuda bilmeniz gereken en önemli şey, 30 günün dolmasına yakın paketi iptal etmeniz gerektiğidir. Zira ilk ay ücretsiz olsa da, diğer aylar ücret ödemeniz gerekecektir. İptal etmek için IPTAL Super8GB yazarak 3636’ya gönderin.

Vodafone Bedava İnternet Kazanma Uygulamaları

Vodafone’a ait olan bazı uygulamaları kullanarak bedava internet kazanabilirsiniz. Üstelik bu işlemlerin tamamı ücretsizdir ve herhangi bir abonelik gerektirmez. Vodafone, online uygulamalarını kullanan kişilerin sayısını arttırabilmek için kullanıcılarına ücretsiz internet tanımlamaktadır. Eğer merak ediyorsanız, işte sizin için Vodafone Bedava İnternet Kazanma Uygulamaları…

  • Online Self Servis
  • Vodafone Yanımda

Bu servislerden bedava internet paketi kazanmak istiyorsanız; aşağıda yer alan adımları ve şartları inceleyebilirsiniz.

Vodafone Hediye Çarkı 100GB Bedava İnternet

Vodafone firmasının en çok tercih edilen ve hemen hemen tüm kampanyalarını yanımda uygulaması ile kullanıcılarına sunmaktadır. Bu kampanyalardan bir tanesi ise Hediye çarkı 100GB bedava internet kampanyasıdır. Kampanya Detayları için vodafone hediye çarkı 10GB kampanyası yazımıza inceleyebilirsiniz.

Vodafone Kullanıcıları hediye çarkı kampanyası ile bir yıl geçerli olmakla birlikle tam 100 GB Bedava İnternet Kazanmaktadır. Yanımda uygulaması içerisinde bulunan hediye çarkı oyunu ile kampanyaya katılım sağlayabilmekte ve her pazartesi hediye çarkı hakkınız yenilenmektedir.

Online Self Servis Bedava İnternet Paketi

Online self servis ile internet kazanmak istiyorsanız; uygulama içerisinde yer alan TL yükleme alanından hattınıza TL yükleyin. Bu işlemin ardından hattınıza anında 1 ay geçerli 1 GB yüklenecektir. Bu 1 GB interneti dilediğiniz internet sitesinde kullanabilirsiniz.

Bedava İnternet Kazanma Yolları Vodafone

Bedava internet kazanma yolları Vodafone için oldukça geniş bir ağa sahiptir. Örneğin Vodafone Yanımda ücretsiz internet paketi sayesinde 20 GB alabilir, 1 ay boyunca dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Vodafone yanımda bedava internet için yapmanız gereken adımlar;

  • Öncelikle akıllı telefonunuza uygulamayı indirin ve giriş yapın
  • Sonrasında arkadaşını davet et sekmesine giriş yaparak; seçeneklerden birini onaylayın. Bu seçeneklere birazdan değineceğiz, öncelikle bedava 20 GB’a değinelim.
  • Vodafone abonesi olmayan bir arkadaşınızı bu sekmeden davet edin ve arkadaşınıza iletilen SMS’i onaylamasını isteyin. Bunun ardından hattınıza 20 GB internet tanımlanacaktır.

Buna ek olarak hali hazırda Vodafone abonesi bir arkadaşınız varsa, “Arkadaşını Yanımda’ya Getir” sekmesine tıklayarak; arkadaşınızı vodafone yanımda uygulamasına davet edin. Arkadaşınıza iletilen SMS ile Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapması durumunda ikiniz de bedava 3 GB internet kazanırsınız. Üstelik herhangi bir sınırı olmayan bu kampanya ile dilediğiniz kadar kişiyi davet edebilir, yüzlerce GB kazanabilirsiniz.

Sizler için hazırlamış olduğumuz ve tüm Vodafone Bedava İnternet kampanyalarının yer aldığı yazımızı inceleyerek hemen kampanyalardan yararlanmaya başlayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu