Vodafone

Vodafone Bedava İnternet Kazanma Yolları

Vodafone Bedava İnternet Kazanma Yolları Türkiye’deki global şirketlerden olan Vodafone bedava internet dağıtım işlemini abonelerini mutlu etmek için diğer GSM’lere göre farklı yapmaktadır. Bu avantajlardan yararlanabilmek için faturalı veya faturasız bir vodafone kullanıcısı olmanız yeterlidir.

Vodafone Bedava İnternet Kazanma Yolları

Vodafone bedava internet işlemleriyle birlikte aboneler binlerce GB interneti, ücretsiz bir şekilde kullanabilme imkanına sahiptir. Türkiye’deki en geniş çekim gücüne sahip şirketlerden biri olan Vodafone, bu imkanları her yerde kullanabilme konusunda oldukça iddialı. Bu kampanyalarda dağıtılan bedava internetler ile aboneler paketleri bitse dahi rahatça internete erişim sağlayabiliyorlar.

2021 Vodafone Ücretsiz İnternet Nedir?

GSM şirketleri arasında en güçlü şirketler arasında yer alan Vodafone, farklı kampanyalar sunarak biz aboneleri mutlu etmeye ve sürekli Vodafone Bedava İnternet Kazanma Yolları ile hız kesmeden bedava internet kazandırmaya devam ediyor. Bedava internet tarifeleri, Vodafone şirketinin en önemli farklılıklarından biri olarak bize sunuluyor ve elimizde birçok fırsat var.

Vodafone Yanımda İle Bedava İnternet Kazanma

Vodafone Bedava İnternet Kazanma Yolları

Vodafone geçtiğimiz senelerde akıllı telefonlardan rahatça erişim sağlayabileceğimiz “Vodafone Yanımda” uygulaması ile gündeme oturdu. Bu uygulama ile birlikte bedava internet kazanma şansı biz aboneleri fazlasıyla mutlu etti ve heyecanlandırdı. Bedava internet şansını elde etmek için tek yapmamız gereken uygulamamızı indirerek uygulama içindeki oyun kısmındaki şans oyununda şansımızı denemek.

Bu oyun uygulaması vodafone uygulaması içindeki sağ sekmede bulunmaktadır. Bu hizmet her hafta bir defa denenebilir ve 4GB ile 12 GB arasında internet kazanma şansını bize sunar. Bu uygulama sadece internetle kalmayıp bize dakika ve SMS olarak da katkı sağlıyor.

VODAFONE YANIMDA BEDAVA İNTERNET 

Arkadaş Davet Et Bedava İnternet Kazan

Vodafone Bedava İnternet Kazanma Yolları

Yukarıda bahsettiğimiz “Çarkı çevir” sadece bize değil arkadaşlarımıza da internet kazandırıyor. Akıllı telefonunuzdan birçok işlemi saniyeler içinde yapabildiğiniz bu uygulamada davet ettiğiniz her arkadaşınız için 5 GB bedava  internet kazanma fırsatınız var. 5GB internet kazanmak için tek yapılması gereken arkadaşınızın Vodafone uygulamasına giriş yapması ve kaydolmasıdır.

Vodafone E-Faturaya Geç Bedava İnternet Kazan

Vodafone, elektronik fatura işlemini kâğıt israfını önlemek için ve doğayı korumak için ayrıca bize fayda sağlamak için oluşturdu. Bedava internet kazanmak için tek yapmanız gereken elektronik fatura işlemine başvurmak. Bu işlemi gerçekleştirdiğinizde internetiniz sim kartınıza mesaj yoluyla iletilecektir. SMSFATURA yazdıktan sonra 7700’a yolladığınız taktirde artık faturalarınız kâğıt halinde gelmeyecek ve mailleriniz üzerinden faturalarınızı görebileceksiniz.

VODAFONE E FATURAYA GEÇ BEDAVA İNTERNET KAZAN

Vodafone Bedava 4GB İnternet

Vodafone Bedava İnternet Kazanma Yolları

Super4GB yazdıktan sonra 3838’e mesajı göndermeniz halinde tarifenize ek 4GB internet paketi eklenecektir. Bu tarifeyi 1 hafta boyunca ücretsiz şekilde kullanabilirsiniz. Bir haftanın sonunda bu işlemi iptal etmeniz gerekmektedir. Aksi taktirde tarifenizi iptal etmediğiniz için faturanızda ek bir ücret görmüş olacaksınız. Eğer bir hafta sonunda iptal ederseniz bu ücret faturaya yansımaz.

Vodafone 1GB Bedava İnternet

NET 1GB yazdıktan sonra 3838’e mesajınızı göndermeniz halinde tarifenize ek olmadan ücretsiz bir şekilde 1GB internet paketiniz tarifenize gönderilecektir. İnternet paketleriniz bitmeden bir süre önce bu işlemi yaptığınız taktirde hem internetsiz kalmamış hem de 1GB interneti ücretsiz bir şekilde kullanmış olacaksınız. Bu fırsat her ay 1 defa hattınıza tanımlanabilir.

4.5G’ye Özel 2 Ay Geçerli 4 GB İnternet

Vodafone Bedava İnternet Kazanma Yolları

Sim kartınızı Vodafone bayilerine getirip ücretsiz bir şekilde 4.5G hizmeti almak isteyen her aboneye özel 2 ay boyunca geçerli 4 GB bedava internet erişimi verilmektedir. Bu hizmeti akıllı telefonunuzdan bayilere gitmeden de elde etme imkânınız var.

Vodafone Özel Harca Kazan

Bu işlemi Vodafone sadece faturasız sim kartı kullanan müşterilerine sunmuştur. Bu şeçenek faturasız kullanıcılar için çok iyi bir seçenektir. Tek yapmanız gereken yükleme yaptıktan sonra BANANEVAR yazıp 5544’e yollayarak sürpriz hediyeler ve internet paketinizin keyfini çıkarmak.

Yorum Yap Bedava İnternet Kazan

Sizler için hazırlamış olduğumuz ve tüm operatör firmaları ile ilgili olarak yazmış olduğumuz konular ile sizlere bedava internet kazanma yolları , ücretsiz internet kampanyaları ve bir çok farklı konular ile bilgilendirmeye aynı zaman da sizlere internet kazanma yöntemlerini aktarmaktayız. Gönderilerimize yorum yapan tüm okurlarımıza özel olarak ücretsiz internet kazanma yöntemleri bizler tarafından verilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu