Vodafone

Vodafone Bedava İnternet Kazanma Nasıl Yapılır

‘’Vodafone Yanımda’’ ismini verdiği uygulamasını kullanan üyelerine özel tertip ettiği kampanyalarla parasız internet ile beraber konuşma dakikaları da sunan Vodafone, irtibat ağında en eforlu olmak için değişik projeler sunmaktadır.

Vodafone Bedava İnternet Kazanma Nasıl Yapılır ? Yanımda Uygulaması 

Vodafone, ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasını kullanan kullanıcılara çok önem verdiği için, ‘’Vodafone Bedava İnternet Kazanma Nasıl Yapılır?’’ sorusuna cevap arayan uygulama abonelerini unutmamaktadır. Uygulamada yer alan ve ‘’Çarkı Felek’’ ismini verdiği reyin ile Vodafone, azaları için parasız internet fırsatı sunmaktadır. Reyin biçimindeki uygulamayı telefonunuza indirerek, telefon numaranız ile giriş yapmanız yeterli olmaktadır.

Giriş yapıldıktan sonra sağda bulunan menüler içerisindeki ‘’Bana Ne Var?’’ menüsündeki çark çevrilerek, ‘’Vodafone bedava internet nasıl yapılır?’’  sualine yanıt bulmuş olursunuz. Çark çevrildikten sonra şansınız da devreye girer ve 5 GB’a kadar bedava internet kazanabilirsiniz. Bedava internet dışında büyük mağazalarda geçerli olan indirim kuponlarından da kazanma ünsünüz bulunmaktadır.

Vodafone Freezone Bedava Sinema Bileti için TIKLAYIN!!!

Vodafone Yanımda Arkadaşını Davet Et 15 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

15GB Bana 15GB Arkadaşıma Bedava İnternet

Daha evvelden de belirttiğimiz gibi ‘’Yanımda’’ uygulamasına Vodafone çok umursamaktadır. Zira azalar buradan tüm operasyonlarını rahat ve süratli bir biçimde yapabilmektedir.

‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasına dostunuzu davet ederek Vodafone Bedava İnternet Kazanma Nasıl Yapılır?’’ diyorsanız, çok da güç olmadığını belirtmek isteriz.‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra Vodafone’nun online hizmet ‘’Yanımda’’ uygulamasına dostunuzu davet ederek 2 GB internet kazanabilirsiniz. Haftalık 2 GB internet hediyesine sahip olmanız için, davet ettiğiniz dostlarınızın uygulamaya giriş yapması yeterli olacaktır.

Vodafone E-Fatura ile Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone, üyelerini düşünürken etrafçı yaklaşımları ile de dikkat sürüklemektedir. Tabiatı gözetmek için üyelerini e-fatura sistemine geçirmeyi emeller ve böylece hem tabiatın hem de azalarının kazanmasına takviye olur. ‘’Vodafone E-Fatura ile Vodafone Bedava İnternet Kazanma Nasıl Yapılır ?’’ diyorsanız, tek yapmanız gereken e-fatura sistemine geçiş yaparak,faturanızın mail aracılığıyla size sevk edilmesini sağlamaktır.

Bunun için 7000’e ‘’EFATURA’’ yazdıktan sonra bir boşluk ve sonrasın da mail adresinizi yazarak SMS olarak yollamanız gerekmektedir. Böylece e-fatura sistemine geçiş yaparken, bedava internette kazanmış olursunuz.

Parasız İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Bütün Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Vodafone Aran Kazan Kampanyası

Vodafone Bedava 8 GB İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

Vodafone Bedava 8 GB İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

‘’Vodafone Bedava İnternet Kazanma Nasıl Yapılır?’’diye bir araştırma içerisindeyseniz, kısa ileti yollayarak 8 GB bedava internet kazanabileceğinizi belirtmek isteriz. Bunun için ‘’SUPER2GB’’ yazarak 3636’ya SMS olarak yollamanız gerekmektedir. Böylece bir ay fiyatsız kullanacağınız internetiniz hattınıza yüklenecek ve doyasıya internette dolaşabileceksiniz. Şayet kotanızın dolmasına bir gün kala iptal işlemine reelleştirmezseniz, ikinci ay kullanıma dair faturanıza ya da TL hesabınıza bir fiyat yansıtılacaktır.

Vodafone’dan Seni Seviyorum İnternet Testi 3 Gb Hediye!!! Detaylı Bilgi İçin Tıklayın!!!

Vodafone 500 MB Bedava internet Nasıl Yapılır?

Vodafone tüm kullanıcıların internetle tanışması amacıyla 500 MB internet hediye etmektedir. ‘’Vodafone bedava internet nasıl yapılır?’’diyorsanız, 3636’ya ‘’NET 500MB’’ yazıp SMS olarak yollayabilirsiniz. Hemen hattınıza 500 MB internetiniz yüklenir. Ama bu kampanyadan bir defa faydalanılabildiği için acil vaziyetler için bu hakkınızı kullanabilirsiniz.

Ücretisiz İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Bütün Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  2021 Vodafone Bedava İnternet Nedir? Nasıl Yapılır?

Vodafone 4.5G Bedava İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır?

Vodafone 4.5G Abonesi Olarak Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

İnternet sürati ile alakalı olarak yapılan farklılıklara karşın siz hala 3G üyesi olarak internet kullanımına devam ediyorsanız, 4.5G üyesi olarak 2 GB parasız internet kazanabilirsiniz. Vodafone Bedava İnternet Kazanma Nasıl Yapılır

‘’Vodafone Bedava İnternet Kazanma Nasıl Yapılır?’’ biçiminde arama yapıyorsanız, çok uzağa gitmenize gerek yok ve ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasını kullanarak, 4.5G azalığına geçiş yapabilir ve böylece hattınıza bir ay süresince kullanabileceğiniz 2 GB internetiniz yüklenir.

Vodafone’dan Bedava İnternet Kampanyaları!!! Detaylı Bilgi İçin Tıklayın!!!

Vodafone Yükle Harca Kazan ile Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone, hem faturalı hat kullanıcıları için hem de faturasız hat kullanıcıları için kampanyalar tertip etmeye devam etmektedir. ‘’Vodafone bedava internet nasıl yapılır?’’  sualine yanıt arıyorsanız, hattınıza 30 TL yükleme yapmanız ve tüketmeniz yeterli olacaktır. Yüklemeden sonra ‘’BANANEVAR’’ yazıp 4455’e SMS atmanız neticesinde parasız internet koliniz hattınıza yüklenir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu