Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Bedava İnternet Hilesi Proxy

Vodafone Bedava İnternet Hilesi Proxy Vodafone bedava proxy internet son günlerin çok konuşulan konuları arasında yer alıyor. Bedava proxy internet ile ne kastediliyor acaba biraz açalım mı size?

Konu en çok bedava internete ulaşmak isteyenleri ilgilendiriyor. Şimdi diyeceksiniz ki, zaten Vodafone’un ücretsiz olarak sunduğu internet imkanı var. Gerek var mı böyle bir hamleye? Ama konu gerçekten viral hale gelmiş durumda. Özellikle de gençler arasında çok konuşuluyor.

Vodafone Bedava İnternet Hilesi Proxy Nedir?

İlginç bir şey ama Vodafone proxy internet, kullandığınız telefonun proxy internet ayarlarını yaparak ücretsiz bir şekilde kullanacağınız internet hilesi.

Öncelikle yapmanız gereken şey ilk olarak Psiphon veya Connection stabilizer booster isimli programları indirmeniz. Bu programları indirdikten sonra Vodafone proxy internet için akıllı telefonunuzun APN adresine gelmeniz gerekiyor.

Vodafone’dan Herkese 8 GB Bedava İnternet

Bedava Proxy İnternet İçin İki Program Ne İşe Yarıyor?

Bedava Proxy İnternet İçin İki Program

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz iki programın ne işe yaradığını sorarsanız bu iki program interneti bir tık daha hızlandırmaya yarıyor. Hız öylesine yükseliyor ki, bir anda 100 kata kadar çıkabiliyor.

Connection stabilizer booster  isimli programı açtığınız zaman karşınıza bir telefon  işareti gelecek. O telefon işaretine tıkladığınıza orada bir ışığın yanıp söndüğünü göreceksiniz. Sonrasında ise soldaki telefon işaretine de tıklayacak ve ardından psiphon pro isimli programı çalıştıracaksınız.

Bağlantı kurulduktan sonra internetin hızının artmış olduğunu göreceksiniz. Ayrıca bedava proxy internet kullanmak istiyorsanız bu durumda şu ayarları telefonunuzda yapmanız gerekiyor:

Vodafone Bedava İnternet Hilesi Proxy

İsim : farketmez

Apn: mms

Proxy: 217.31.233.18

Bağlantı noktası: 9401

Kullanıcı adı: vodafone

Şifre: vodafone

Mcc: 286

Mnc: 02

Onaylama türü: hiçbiri

Aon protokolü falan : ipv4

Bu ayarları yaptıktan sonra diğer ayarlar kısmından değeri ya hiçbiri ya da ayarlı değil olarak işaretlememiz gerekiyor.

Bu Ayarlardan Sonra İnternetiniz Gidiyor mu?

Bu ayarlardan sonra şunu özellikle söyleyelim: Vodafone proxy internet ayarını yaptıktan sonra internetiniz müthiş bir hıza kavuşuyor. Ancak internetin çok hızlı olmasına rağmen sizin internet paketinizden bir şey götürmediğini belirtelim. Yani hız çok yüksek diye internet paketiniz kesinlikle azalmıyor.

Vodafone Bedava İnternet Hilesi Proxy  ayarlarıyla yapılan bu hamle, gençler arasında son derece popüler. İnternet ihtiyacı fazla olan gençler bu yolu kullanarak daha fazla ve daha hızlı internetin tadını çıkarıyorlar.

Vodafone Bedava İnternet Hilesi VPN

Bedava Proxy İnternet Zamandan Tasarruf Sağlar mı?

Bedava Proxy İnternet İçin İki Program

Bunun cevabı aslında internetin hızıyla ilgili. Vodafone Bedava İnternet Hilesi Proxy  ayarları yapıldığı zaman çok hızlı bir atmosfere kavuşulduğu için uzun uzun adreslerin açılmasını beklemiyorsunuz. Sayfaların bir anda açıldığını ve zamandan tasarruf ettiğinizi görüyorsunuz. Zamandan tasarruf edince de işlerinizi hızlı bir şekilde yapmış oluyorsunuz.

Proxy aracı bir hizmet olduğu için kullanımına da dikkat etmenizde fayda var. Zira kötü niyetli hackerlar sizler için sürpriz hazırlamış olabilir. Bu nedenle proxy ayarlarını yaparken kullanmış olduğunuz programların piyasada var olan ve bilindik programlar olmasına özellikle dikkat etmenizi öneriyoruz. Böyle bir hamle hem sizi hem de varlıklarınızı koruyacak.

Vodafone Bedava İnternet Hilesi

Çoğu kimse Vodafone bedava internet hilesi olarak isimlendirse de aslında operatör zaten çoğu defa kullanıcıları için farklı internet fırsatları sunuyor. Özellikle çark çevirme hizmeti bunlardan bir tanesi.

Bunun için yapmanız gereken tek şey operatörün internet adresini sıkı bir şekilde takip etmek.  Takip ettiğiniz zaman göreceksiniz ki, zaman zaman kampanyalar hakkında bilgi veren operatör özellikle gençler için son derece farklı bedava internet kampanyalar sunuyor.

Haydi bakalım internet kullanıcıları siz de internet dünyasının farklı nimetlerinden özellikle de bedava internet proxy sayesinde yararlanın.

Vodafone Bedava İnternet Hilesi Proxy başlıklı yazımız ile ilgili düşüncelerinizi yorumlar Kısımından bizler ile paylaşabilirsiniz.

 


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizde derlenen bu bilgiler, reklam karşılığında sizlere iletilmektedir. Websitemizden yararlanmak için reklam engelleyici eklentinizi bu site için pasifize etmeniz gerekmektedir. Desteğiniz için teşekkürler.