Bedava İnternet

Vodafone Bedava Dakika Nasıl Yapılır

12.03.2020
1.703
Vodafone Bedava Dakika Nasıl Yapılır

Vodafone Bedava Dakika Nasıl Yapılır?

Vodafone bedava dakika yapmak ve kullanmak isteyenler için Vodafone abonesi olmanız yeterlidir. Vodafone aboneleri dakika internet ve mesajlaşma paketleri ile çok avantajlı paletler satın alabilir. Vodafone  Paketleri, ücretleri ve içerikleri ile oldukça geniş ve kullanışlı bir yapıya sahip olmaktadır. Vodafone faturalı veya faturasız hatlar için, özellikle bedava internet yapmak bazen ihtiyaç duyulmaktadır.

Dakika internet ve sms harcamaları sonrasında ani paket kullanımları sonucunda biten internetinizin imdadına yetişen paketler sayesinde internet kullanıcıları aktif halde kesintisiz bir şekilde internet kullanmaya devam etmektedir. Vodafone aboneleriı bu sebeple bedava internet yolları aramaktadır. Bunlardan en kolayı ve basit yollardan bir tanesini yaparak bedava internete sahip olmak ister misiniz? Bu konuda avantajlı fırsatlar sunan Vodafone, birkaç uygulama sayesinde bu imkânı abonelerine sağlamaktadır. Vodafone self servis veya Vodafone yanımda uygulamaları sayesinde hiçbir ücret ödemeden internet paketi yapılabilmektedir.

Google Play Store İle Bedava İnternet

Google play store aracılığı ile indirilen uygulamalar sayesinde bedava internet kazanabilirsiniz. Vodafone yanımda uygulamasını telefonunuza indirerek, internet paketleri kısmından bedava interneti alabilir, internet keyfine kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Bu uygulamadan ayrı olarak, ‘EVET’ yazarak 3785 ‘e göndererek bedava internet olanaklarından yararlanabilirsiniz. Vodafone abonelerinden iseniz ve 500 MB internete sahip olmak isterseniz NET500MB yazarak internet paketlerine sahip olabilir, herhangi bir ücret ödemeden internetin keyfini kesintisiz yaşayabilirsiniz. Vodafone bedava internet fırsatları ile internet keyfine ara vermeden ve herhangi bir ücret ödemeden sahip olabilirsiniz. Vodafone fırsatları ve avantajları için Vodafone.com.tr ziyaret ediniz.

Vodafone Bedava Dakika Paketi Nasıl Yapılır?

Alt kısımda yer alan paketleri deneme yaparak daha önceden yapmamış olduğunuz paketler sayesinde vodafone bedava dakika yapabilirsiniz. Sizlerde Vodafone’da bedava konuşma paketi yapmak istiyorsanız ve sevdikleriniz ile ücretsiz konuşmak istiyorsanız aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

  • KAZAN yazıp 4455‘e ücretsiz olarak mesaj göndererek Vodafone’dan ücretsiz 500 dakika kazanabilirsiniz.
  • Vodafone operatöründen toplamda 542 dakika konuşma paketi kazanmak istiyorsanız hemen sizlerde 542DK yazıp ücretsiz olarak 7000‘e yollayınız.
  • SURPRIZ yazıp 6666 kısa mesaj gönderip çeşitli hediyeler alabilirsiniz


ETİKETLER:

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.


Vodafone, Türk Telekom, Turkcell Bedava İnternet © Copyright 2019