Vodafone

Vodafone Bedava Dakika Nasıl Yapılır

Vodafone Bedava Dakika Nasıl Yapılır Kullanmak isteyenler için Vodafone abonesi olmanız yeterlidir. Vodafone aboneleri dakika internet ve mesajlaşma paketleri ile çok avantajlı paletler satın alabilir.

Vodafone  Paketleri, ücretleri ve içerikleri ile oldukça geniş ve kullanışlı bir yapıya sahip olmaktadır. Vodafone faturalı veya faturasız hatlar için, özellikle bedava internet yapmak bazen ihtiyaç duyulmaktadır. Dakika internet ve sms harcamaları sonrasında ani paket kullanımları sonucunda biten internetinizin imdadına yetişen paketler sayesinde internet kullanıcıları aktif halde kesintisiz bir şekilde internet kullanmaya devam etmektedir.

Vodafone Bedava Dakika Nasıl Yapılır Vodafone aboneleriı bu sebeple bedava internet yolları aramaktadır. Bunlardan en kolayı ve basit yollardan bir tanesini yaparak bedava internete sahip olmak ister misiniz? Bu konuda avantajlı fırsatlar sunan Vodafone, birkaç uygulama sayesinde bu imkânı abonelerine sağlamaktadır. Vodafone self servis veya Vodafone yanımda uygulamaları sayesinde hiçbir ücret ödemeden internet paketi yapılabilmektedir.

Vodafone Bedava Dakika Nasıl Yapılır

Vodafone Bedava Dakika Nasıl Yapılır

Vodafone Bedava Dakika Nasıl Yapılır

Vodafone firması tarafından yapılan kampanyalar ile kullanıcılar Bedava dakika, internet ve sms kazanabilmektedirler. Bu yazımızda ise sizlere vodafone bedava dakika nasıl yapılır yada bedava dakika kampanyalarını aktaracağız.

Kullanıcılar acil durumlar için yada dakika ihtiyaçlarını ücretsiz şekilde karşılamak için hazırlanan bu kampanyalara bizler aracılığı ile ulaşmaktadırlar. Sizlere aşağı da sizler için paylaştığımız bedava dakika kazanma yollarını uygulayarak ihtiyacınız olan ücretsiz dakika hediyelerini kazanabilirsiniz.

Bedava Dakika Kazanma Yolları için;

  • Telefonunuzun mesaj bölümünden KAZAN yaz 4555′ e mesaj atan kullanıcılar bedava 500 dakika kazanıyor.
  • Vodafone 542 dakika ücretsiz konuşma paketi için SMS olarak 542 yaz 7000′ mesaj gönder.
  • Mesaj olarak SÜRPRİZ yazarak 6666’ya mesaj gönderen kullanıcılara vodafone tarafından çeşitli hediyeler verilmektedir.

Vodafone Hediye 100 Dakika Kampanyası

Vodafone 2021 Bedava Dakika kampanyaları arasında yer alan bir diğer ücretsiz konuşma olan hediye 100 dakika kampanyasıdır. Kazandığınız bu dakika ile iletişimi eksiksiz devam ettirebileceğiniz gibi, kazanılan bedava dakikaları sadece vodafone hatları arasında yapacağınız aramalar için geçerli olduğunu da hatırlatmak isteriz.

Hediye 100 Dakika kampanyasına katılmak isteyen kullanıcılar telefonlarının mesaj bölümüne gelerek “EVET” yazmaları ve ardından 3785’e ücretsiz sms göndermeleri gerekmektedir. Bedava 100 Dakika hattınıza otomatik olarak tanımlanacak olup, kazanılan hediye hakkında tarafınıza yine ücretsiz sms bilgilendirilmesi yapılacaktır.

Vodafone Bedava 542 Dakika Kampanyası

Vodafone Bedava Dakika Nasıl Yapılır

Vodafone Bedava Dakika Nasıl Yapılır

Yukarıda da bahsetmiş olduğumuz gibi vodafone operatör kullanıcıları tam 542 dakika hediye kazanmaktadırlar. Vodafone Hediye 542 Dakikası kampanyasına katılmak isteyen aboneler sms olarak katılım sağlamaları gerekmektedir. Bunun için kullanıcıdan ek bir ücret alınmadığı gibi yine kullanıcıya sms olarak bilgi verilmekte ve hediye dakikaları hatlarına otomatik olarak yüklenmektedir. Bedava dakika kazanmak için mesaj bölümüne ‘’542’’ yazarak 7000‘e ücretsiz mesaj göndermeleri gerekmektedir.

Vodafone Paket İptal Etme Nasıl Yapılır?

Google Play Store İle Bedava İnternet

Google play store aracılığı ile indirilen uygulamalar sayesinde bedava internet kazanabilirsiniz. Vodafone yanımda uygulamasını telefonunuza indirerek, internet paketleri kısmından bedava interneti alabilir, internet keyfine kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Bu uygulamadan ayrı olarak, ‘EVET’ yazarak 3785 ‘e göndererek bedava internet olanaklarından yararlanabilirsiniz.

Vodafone abonelerinden iseniz ve 500 MB internete sahip olmak isterseniz NET500MB yazarak internet paketlerine sahip olabilir, herhangi bir ücret ödemeden internetin keyfini kesintisiz yaşayabilirsiniz. Vodafone bedava internet fırsatları ile internet keyfine ara vermeden ve herhangi bir ücret ödemeden sahip olabilirsiniz. Vodafone fırsatları ve avantajları için Vodafone.com.tr ziyaret ediniz.

Vodafone Bedava Dakika Paketi Nasıl Yapılır?

Alt kısımda yer alan paketleri deneme yaparak daha önceden yapmamış olduğunuz paketler sayesinde vodafone bedava dakika yapabilirsiniz. Sizlerde Vodafone’da bedava konuşma paketi yapmak istiyorsanız ve sevdikleriniz ile ücretsiz konuşmak istiyorsanız aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

  • KAZAN yazıp 4455‘e ücretsiz olarak mesaj göndererek Vodafone’dan ücretsiz 500 dakika kazanabilirsiniz.
  • Vodafone operatöründen toplamda 542 dakika konuşma paketi kazanmak istiyorsanız hemen sizlerde 542DK yazıp ücretsiz olarak 7000‘e yollayınız.
  • SURPRIZ yazıp 6666 kısa mesaj gönderip çeşitli hediyeler alabilirsiniz

Vodafone Bedava Dakika Veren Uygulamalar

Vodafone Bedava Dakika Sorgulama Nasıl Yapılır

Vodafone Bedava Dakika Sorgulama Nasıl Yapılır

Vodafone Bedava Dakika Nasıl Yapılır

Hemen hemen her kullanıcının ihtiyaç duyduğu kullanım detayları yada kalan bakiyeler bilgi için izleyebileceğiniz bir yol bulunmaktadır. Tarife yada paket kapsamında faturalı yada faturasız hat sahiplerinin kalan internet, sms veya dakika bilgisini öğrenebilmekte ve bunun için Vodafone Kalan Bakiye Sorgulama sistemini kullanabilmektedir.

Kullanıcı tarifesindeki tüm hizmetlerin sorgusunu yapabilmesi için telefonlarının mesaj bölümü üzerinden ‘’OZET’ yazarak 7000’e ücretsiz sms göndermeleri durumunda aldığı hizmetlere ilişkin kalan bakiye detaylarını öğrenebilmektedir. Bunun dışın da sadece Kalan dakika bakiyelerini sorgulamak isteyen kullanıcılar yine sms olarak ‘’DK’’ yazıp 7000’e mesaj göndermeleri durumun da kalan dakikalarını ücretsiz olarak öğrenebilmektedirler.

 


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizde derlenen bu bilgiler, reklam karşılığında sizlere iletilmektedir. Websitemizden yararlanmak için reklam engelleyici eklentinizi bu site için pasifize etmeniz gerekmektedir. Desteğiniz için teşekkürler.