Bedava İnternet

Vodafone Bedava Dakika Kazanma Nasıl Yapılır

30.03.2020
1.049
Vodafone Bedava Dakika Kazanma Nasıl Yapılır

Vodofone Ücretsiz Dakika Nasıl Kazanılır

Milyonlarca genç ya da yaşlı kullanıcının baş tercihi operatörlerden biri olan Vodofone, iletişimi mükemmel bir noktaya taşımak için çalışmalarına hız kesmeden devam etmekte.  Ücretsiz dakikalar ile birlikte sevdikleriniz ve siz dilediğiniz kadar konuşabilecek kesintisiz muhabbetler yapabilecek ve tarifenize ek olarak bir ödeme yapmak mecburiyetinde kalmayacaksınız. Çekim gücü ve sunduğu mükemmel fırsat ve kampanyalar ile bütün kullanıcılarının kalbini kazanmış bir operatöe ve müşteri sayısı her geçen gün daha fazla artıyor. Sizler de Vodafone  operatörü kullanıcısı iseniz eğer 2020 yılına özel kampanyaları yakından takip edebilir ve ücretsiz paketler ile fayda ve tasarruf sağlayabilirsiniz.  Kampanyalar sürekli olarak güncelleniyor size özel sunulan bedava paketler ile ilgili kullanım detayları da yine tarafınıza detaylı bir şekilde Vodofone tarafından aktarılıyor.

Vodafone Ücretsiz Dakika Nasıl Temin Edilir?

Bedava dakika kapsamında çok fazla farklı kampanya söz konusu oluyor ve bu kampanyaların detaylarını sizinle öğrenmeye devam etmekteyiz.  Vodafone tarafından kullanıcılarına sunulan fırsatlar dahilinde konuşma süresi az gelen veya yetmeyen vodofone abonelerinin yanı sıra sevdikleri ile bol bol konuşmak isteyen Vodafone müşterilerine de büyük fayda sağlayacaktır.  Bu paketler hangileri ya da bu paketleri temin etmek için ne yapılması gerekiyor bakalım.

 2020 Harca Kazan Kampanyası

2019 yılında arkadaşlarınız ve ailenizle daha fazla ve kesintisiz bir şekilde konuşmanız için Vodofone tarafından mükemmel bir kampanya sunuluyor. Vodafone’nin bu konuda başta gelen firmalardan bir tanesi olduğunu da söylemeden geçmemek gerekir. Harca kazan kampanyasından faydalanmak isterseniz eğer sizler de hemen şuan “BANANEVAR” yazarak 4455’e ücretsiz sms gönderebilirsiniz. Mesaj göndermenizden hemen sonra sizlere bir bilgilendirme mesajı gelecek ve kampanyadan ne kadar TL elde ettiğiniz ve ne kadar harcama yapabileceğiniz de detaylı bir şekilde sizlere mesaj olarak aktarılacaktır. Eğer sms ile uğraşmak istemiyorsanız vodofone yanımda uygulamasını indirip menüden bana ne var seçeneğine tıklayıp ücretsiz sms dakika ya da internetinizi kazanabilirsiniz. Bu kampanyadan sadece Vodofone müşterileri faydalanabilmektedir. Net bir bilgi vermek mümkün değil vbu konuda iyi bilgi edinmek için tarafınıza gönderilen mesajı incelemeniz yeterli olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Vodafone Bedava Dakika Nasıl Yapılır başlıklı makalemizde internet hakkında bilgiler verilmektedir.


ETİKETLER:

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.


Vodafone, Türk Telekom, Turkcell Bedava İnternet © Copyright 2019