Bedava İnternet

Vodafone Bedava Dakika Kampanyaları 2020

25.05.2020
736
Vodafone Bedava Dakika Kampanyaları 2020

Vodafone Bedava Dakika Kampanyaları 2020 Vodafone, ülkemizde ve dünyada önde gelen mobil iletişim kuruluşlarından bir tanesidir. Kullanıcılarına birçok kampanya hem konuşma hem de internet alanında gerçekten büyük fırsatlar sunmaktadır. Siz de Vodafone müşterisiyseniz bu kampanyalardan rahatlıkla faydalanabilir ve kullanabilirsiniz. Bu yazımızda Vodafone bedava dakika kampanyaları konusuna değineceğiz. Çünkü müşteriler tarafından ilk akla gelen iletişim konuşmadır.

Vodafone Bedava Dakika Kampanyaları Nelerdir?

Vodafone gerçekten her alanda müşterilerini memnun eden bir şirkettir. SMS, internet ya da konuşma konusunda her zaman kullanıcılarına çeşitli fırsatlar sunmaktadır. İnternet ve SMS kampanyaları zaten kalitesiyle her zaman kendini belli etmektedir. Ancak dakikalar çoğunlukla insanlara yetmemektedir.

Bu noktada Vodafone bedava dakika kampanyanları insanların bu ihtiyacını tamamen karşılamaktadır. Bedava dakika kazanacağınız birçok kampanya ile Vodafone gerçekten farkını göstermektedir. Bedava dakika veren kampanyaları sizler için şu şekilde sıralayabiliriz. Bunun yanı isteğinize göre çok uygun fiyatlarda da Vodafone tarifeleri seçebilir ve bütçenize uygun olacak seviyede kampanyalı seçeneklerden faydalanabilirsiniz.

VODAFONE BEDAVA DAKİKA 2020

Freezone Bedava Konuşma Paketi

vodafone-freezone-paketleri-

Vodafone Freezone, daha çok gençlere hitap eden bir kampanyadır. 25 yaş altında bir kullanıcıysanız bu kampanyadan siz de faydalanabilirsiniz. Bu kampanya paketine dahil olabilmek için öncelikle Vodafone yanımda uygulamasını akıllı bir cep telefonuna indirmeniz gerekmektedir. Bu uygulama hem IOS hem de Android destekli telefonlar için her iki mağazada da bulunmaktadır.

Uygulamayı indirdikten sonra da 6 ay geçerli 250 dakika konuşma paketini seçmeniz gerekmektedir. Bu uygulamayı seçtiğiniz takdirde tarafınıza SMS yoluyla bilgilendirme sağlanacaktır. Onay için gönderilen SMS geldikten sonra 6 ay boyunca her ay 250 dakika ek konuşmanızı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Ayrıca uygulama içerisinden yine pek çok kampanyaya da ulaşabilirsiniz.

Vodafone Bedava 100 Dakika Kampanyası

Vodafone tüm müşterileri için de çeşitli konuşma kampanyalarıyla müşterilerinin karşısına çıkmaya devam ediyor. Vodafone bedava 100 dakika kampanyası da sadece bunlardan bir tanesi. Bulunduğumuz yıla özel olan bu kampanya sayesinde siz de doya doya konuşacağınız bir 100 dakikaya sahip olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şeyse çok basit. Vodafone hattına sahipseniz hemen bu hat üzerinden “EVET” yazarak 3785’e SMS atın. Sadece 1-2 dakika içinde buna dair bilgilendirme mesajı gelecektir. Paketinizin hattınıza tanımlandığını da öğrendikten sonra 100 dakikayı dilediğiniz gibi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

500 Dakika Kazan

Firmanın bir diğer konuşma kampanyası ise 500 dakika kazan kampanyası olarak karşımıza çıkmaktadır. Dilediğiniz gibi kullanacağınız bu kampanyaya erişmek için de yapmanız gereken şey gerçekten çok kolay. Bu kampanyaya dahil olmak istiyorsanız “KAZAN” yazarak 4545’e SMS atabilir ve kampanyaya katılabilirsiniz. Bir ay boyunca dilediğiniz gibi doya doya harcayacağınız konuşma kampanyası hattınıza tanımlandığı zaman tarafınıza bu durum SMS olarak iletilecektir.

Saatini Seç Kampanyası

Saatini Seç Kampanyası

vodafone-bedava-dakika-kazanma

Saatini seç kampanyası ile Vodafone müşterilerini memnun edecek bir kampanyayla karşımıza çıkıyor. Adından da anlaşılacağı üzere bu kampanya da müşteriler konuşacağı dakikaları kendileri seçmektedir. 00:00-06:00 ve 21:00-23:00 gibi seçenekler arasından sizlere uygun olacak saat aralığını seçerek dilediğiniz gibi konuşabilir ve dakikalarınızı harcayabilirsiniz. Bu kampanya için müşteri hizmetleri ile görüşmeniz gerekmektedir. 542 numaralı Vodafone müşteri hizmetleri ile görüşerek hem kampanyanın daha detaylı bilgisini alabilir hem de hangi saat aralıklarını kullanmak istediğinizi belirtebilirsiniz.

Vodafone 542 Dakika Kampanyası

Vodafone 542 dakika kampanyası da Vodafone’un müşterilerine özel sunduğu kampanyalar arasındadır. Bir ay boyunca bu kampanyadan her yöne yapacağınız aramalar için faydalanabilirsiniz. Vodafone Bedava Dakika Kampanyaları na katılmak için 542DK yazarak 7000’e SMS gönderebilirsiniz. Dakikalar hattınıza tanımlandığı zaman SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.

Vodafone Bedava Dakika Kampanyaları ile ilgili düşüncelerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Vodafone Bedava Dakika Kazanma Nasıl Yapılır başlıklı makalemizde internet hakkında bilgiler verilmektedir.BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.


Vodafone, Türk Telekom, Turkcell Bedava İnternet © Copyright 2019