Vodafone

Vodafone Bedava Dakika 2021

Vodafone Bedava Dakika 2021 Vodafone, bedava dakika paketlerini ücretsiz olarak edinebileceğiniz yöntemler var. Hattınız faturalı ya da faturasız olsun fark etmez, bu kampanyalardan yararlanarak siz de binlerce dakikaya kadar hediyeler kazanabileceksiniz.

Vodafone Bedava Dakika Kampanyaları 2021

Vodafone abonelerinin yararlanabileceği bir çok Bedava Dakika Kampanyaları bulunmaktadır. Vodafone firmasının yapmış olduğu bedava dakika kampanyalarından ister faturalı hat sahibi olun, isterse de faturasız hat sahibi yani tüm vodafone kullanıcıları faydalanabilmektedir. Yapılan dakika kampanyaları detayları sizler ile aşağıda paylaşılmak da olup, Bedava dakika kampanyaları başlıkları aşağıdaki gibidir.

bedava 500 dk kazan

Vodafone Bedava Dakika Kampanyaları 2021

  • Mobil cihazınızın mesaj bölümüne KAZAN yaz 4555’e sms gönderen kullanıcılar bedava 500 dk kazanır
  • Telefonunuzun mesaj bölümünden 542 yaz 4555’e sms gönderen kullanıcılar bedava 500 dk kazanır
  • SURPRIZ yazıp 6666’ya SMS göndermeniz ardından sürpriz bedava dakikalar kazanabilirsiniz.
  • Telefonunuzdan SMS olarak  BANANEVAR yazarak 4455’e kısa mesaj atmanızın ardından hattınıza bedava dakika yüklenir.
  • SMS olarak EVET yazıp 4000’e mesaj atan kullanıcılar 1000 dakika kazanırsınız
  • Telefonunuzdan  SMS olarak  EVET yaz 3785’e mesaj gönder ve ardından  bedava 100 dakika kazan

Size lazım olduğu zaman dilediğiniz an sohbetlerinizde bu dakikaları kullanabileceksiniz. Bir kısmı için direkt olarak sahip olabileceğiniz yöntemler varken, bir kısmı içinse yükleme yapmanız gerekebilir. “Vodafone Bedava Dakika 2021 nasıl kazanırım” diye soruyorsanız, bunun cevabını yazımızın devamında bulacaksınız. Ancak, söz konusu adımları doğru şekilde takip ettiğinizden emin olmanız gerekiyor. Aksi takdirde, gönderim ücretlerine tabi olabilir ve kesintiler yaşayabilirsiniz. İşte Vodafone Bedava Dakika kazanma kampanyaları ve Vodafone Bedava Dakika kazanma yolları…

Vodafone Harca Kazan İle Dakika Kazanma

Bildiğiniz gibi Vodafone, harca kazan kampanyalarını sıklıkla yapıyor ve buna bu yıl da devam ediyor. Kampanyaya katılarak yüzlerce dakika kazanmak istiyorsanız; 4545’e SMS göndermeniz gerekiyor. “BANANEVAR” yazarak 4545’e göndermeniz gerekiyor.

Artık size bir bilgilendirme mesajı gelecek ve yüklemeniz gereken TL miktarı belirtilir. Tabii ki bu TL karşılığında kazanacağınız bedava dakika miktarını da sizlere sunacaktır. İşte siz de eğer hem TL yükleyip hem de dakika kazanmak istiyorsanız, Vodafone harca kazan kampanyası tam size göre.

30 TL yükleyip harcamanıza ek olarak 100 dakika bedava dakika paketi kazanacaksınız. Farklı tarihlerde yükleyebileceğiniz TL’ler karşılığında yüzlerce dakika kazanabilirsiniz. Bu kampanyadan ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Bunun için hattınızdaki TL’lerden kesinti olmaz. Bununla birlikte, dilerseniz internet ve SMS’lerden de yararlanabilirsiniz. Bunun için de size bilgilendirme mesajı yönlendirilecektir.

vodafone bedava dakika freezone

Vodafone Bedava Dakika 2021

Freezone Paketleri İle Harika Konuşma Hediyelerine Sahip Olun

Freezone paketleri sayesinde, bol dakikalar, internetler ve SMS’lere sahip olabilirsiniz. Ancak bunun için 25 yaş ve altında olmanız gerekiyor. Eğer siz de 2021 itibari ile 25 yaş ve altında iseniz, Vodafone Freezone hediye dakika kampanyası için başvurunuzu yapabilirsiniz.

Bunun için “Bana Özel” bölümüne Vodafonum Yanımda uygulaması üzerinden giriş yapın. Burada 6 ay boyunca sizleri her ay tüm yönlere 250 dakika hediye dakika paketi bekliyor olacak. Hattınıza hemen yüklemek istiyorsanız; siz de Vodafonum Yanımda uygulamasını hemen cihazınıza yükleyin.

100 Dakika Bedava Vodafone Kampanyasından Yararlanın

2020 yılı için de sizleri harika fırsatlar bekliyor. Bunlardan biri de Vodone üzerinden 100 dakika kazanma kampanyası. Bu kampanya sayesinde artık siz de doya sıya konuşabilir ve sohbet edebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken de oldukça basit. Vodafone hattınız üzerinden EVET yazarak 3785’e yollamanız yeterli olacak. Sadece birkaç dakika sonra, 100 dakika hediye Vodafone Bedava Dakika 2021, hattınıza tanımlanacak.

VODAFONE BEDAVA İNTERNET KAMPANYALARI

Vodafone’dan 542 Dakika Kazanmaya Var mısınız?

Vodafone Bedava Dakika 2021 paketi kazanma için size harika bir haberimiz var. Tam 542 dakika kazanmaya ne dersiniz? Üstelik tüm yönlere ve 1 ay boyunca. Siz de eğer 542 dakika kazanmak istiyorsanız, hemen faturalı ya da faturasız Vodafone hattınızdan “542DK” yazarak hemen 7000’e gönderebilirsiniz. Sevdiklerinizle hoşça vakitler geçirebileceğiniz harika bir kampanya için daha fazlasına ihtiyacınız olmayacak.

Vodafone Yükle, Harika Hediyeler Kazan

Tabii ki tüm kampanyaların yanı sıra, Vodafone sizin için yükleme başına, özel hediyeler de sunuyor. Bunlardan biri de dakika paketleridir. Tabii ki, yükleme başına dilerseniz internet ve SMS de kazanabilirsiniz.

Ama eğer dakika kazanmak istiyorsanız bunun için “DAKIKA” yazarak 4455’e mesaj göndermeniz gerekiyor. Eğer 30 TL ve üzeri yükleme yaparsanız, bu durumda hattınıza hangi hediyelerin tanımlanacağı mesaj olarak gelecektir. Buna göre dilerseniz yükleme yaparak, size teklif edilen hediyeleri alabilirsiniz.

Tam 1000 Dakika Kazanmak İçin Geri Sayıma Başlayın

bedava dakika kazanma yolları

1000 dakika kazanmak için artık fırsatınız var ve Vodafone ile bu mükemmel hediye için yapmanız gerekenler çok basit. Bunun için EVET yazarak 4000’e göndermeniz gerekiyor. Size sunulacak olan 1000 dakikayı 1 hafta boyunca doyasıya kullanabilirsiniz. Ama SMS gönderdiğinizde gelen teklifleri doğru şekilde tuşlamanız gerekiyor.

Vodafone Faturasız Kullanıcılara Yükle Harca Kampanyası

Vodafone Operatörü müşterileri 3 Kasım -3 Aralık tarihleri araların da hatlarını TL yükledikçe aynı zamanda da harcadıkça Vodafone Bedava Dakika 2021,Bedava İnternet Kazanmak ile Beraber Boyner ve Yemeksepeti platformlarında kullanabilmek üzere hediye çeki kazanma şansı yakalıyor.

Vodafone Müşterileri Faturasız hatlarını TL yüklemelerinin ardından 2000 dakika yada 3GB internet harcamaların da her yöne 500 dakika yada Vodafone 1 GB Bedava İnternet Kazanıyorlar.

Yüklemelerini Vodafone Yanımda uygulaması aracılığı ile yanımda uygulamasına giriş yapan Vodafone aboneleri ise 3GB veya 25TL değerinde Boyner hediye çeki, 26 yaş altındalar ise 10 TL değerinde Yemeksepeti çeki kazanıyorlar.

BANANEVAR yazıp 4455’e ücretsiz SMS gönderen ya da Vodafone Yanımda uygulamasından BANANEVAR sekmesine giren tüm vodafone aboneleri kampanyaya katılabilirler.

Üstelik kampanya boyunca doya doya internet kullanmak için indirimli ve hediye 1 GB internet paketleri!

Kazan Yazın 4545’e Yollayın 500 Dakika Kazanın

Vodafone üzerinden dakika kazanma yöntemleri arasında 500 dakika kazanabileceğiniz harika kampanyayı sizlere sunmak istiyoruz. Kazan yazarak 4545’e göndermeniz halinde, tam 500 dakika hediye kazanabilirsiniz. 1 ay boyunca bu dakikaları dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Harika ödüller kazanmak için Vodafone faturalı ya da faturasız hat sahibi olmanız önemli değil.

Birçok Hediye Arasından Dakikalar da Kazanabilirsiniz

Sadece dakika değil, dakika ile birlikte SMS ve internet de kazanabileceğiniz kampanyalar var. Bunlardan biri de çeşitli hediyeleri kazanabileceğiniz SURPRIZ kampanyasıdır. Eğer siz de Vodafone Bedava Dakika 2021 kampanyalarından yararlanmak istiyorsanız; hemen SURPRIZ yazarak 6666’ya kısa mesajı gönderebilirsiniz. Hediyeler, hemen size mesaj olarak bildirilecektir.

Saatini Sen Seç Kampanyası İle Konuşmaya Doyun

Vodafone Bedava Dakika 2021 kampanyaları arasında dilediğiniz saati seçerek dakika kazanabileceğiniz kampanyalar da var. Bunlardan biri de, 00:00-06:00 ya da 21:00-23:00 arasında konuşmayı seçeceğiniz kampanyalar var. Bunlardan yararlanmak için 542’yi arayarak müşteri hizmetlerinden buraya yönlendirilmeyi isteyebilir ve hediye dakikalarınızı kullanmak isteyeceğiniz saati belirleyebilirsiniz.


İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. Şu acil bedava dakikaya ihtiyacım bu konuda hızlıca kazanabileceğim bir formül varmıdır? teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizde derlenen bu bilgiler, reklam karşılığında sizlere iletilmektedir. Websitemizden yararlanmak için reklam engelleyici eklentinizi bu site için pasifize etmeniz gerekmektedir. Desteğiniz için teşekkürler.