Vodafone

Vodafone Arayanı Bil Nasıl Öğrenilir?

Vodafone Arayanı bil Nasıl Öğrenilir? Nasıl Yapılır? Vodafone operatörüne bağlı müşterilerin kendilerini arayanlara erişmeleri oldukça kolay. Hattınızın çekmediği, telefonunuzun kapalı olduğu durumlarda sizleri arayıp ulaşamayan kişilerden haberdar olabilirsiniz. “Vodafone Arayanı bil Nasıl Öğrenilir? Nasıl Yapılır? ” gibi soruların cevabını ise bu yazıda bulabilirsiniz.

İhtiyacınız olduğu anlarda telefonunuzun şarjı bitti ve kapandı. Birkaç kişiden de önemli telefon beklemektesiniz. Şarj aleti buldunuz ve telefonu açtınız. Aklınızdaki soru: Beni Kim Aradı? Eğer Vodafone kullanıcısı iseniz telaşlanmanıza hiç gerek yok. Vodafone’un sağlamış olduğu Vodafone Arayan Kim hizmeti ile beraber sizi arayan kişilerin bildirimi SMS olarak size ulaşır. Telefonunuzun kapalı olduğu zaman dilimin kaç defa, hangi numarada, hangi saatte arandığınızı da detaylıca öğrenebilirsiniz.

DNS AYARLARI NASIL DEĞİŞTİRİLİR?

Vodafone Arayanı bil Nasıl Öğrenilir? 2021

Servis uzun süre boyunca aktif olarak hizmet edecek. 2020 Arayanı bil uygulamalarını bolca kullanıldığı bir yıl oldu. Arayanı bil 2021 boyunca da sizlere hizmet vermeye devam edecek. Bunun için SMS servisine üye olmanız yeterli. Yeni aboneler bu hizmetlerden belirli bir süre boyunca yararlanabilmekteler. Daha sonrası için cüzi miktarlarda ücretler ile bilgilenmeye devam edebiliyorlar.

Vodafone Arayanı bil Nasıl Öğrenilir?

Aylık vereceğiniz düşük bir ücret karşılığı sizi kimin ne zaman, kaç kere aradığı ile ilgili detaylı bilgi alabilliyorsunuz. Sık sık telefon kullanan, işinizdeki iletişimler mobil hatlar üzerinden yürütüyorsanız Vodafone Arayanı bil nasıl öğrenilir hizmetinden yararlanmanızda fayda var. Bu hizmet ile beraber şüphede kalmayacaksınız. Eğer uzun süreli müşteriyseniz de hizmeti ilk başta ücretsiz, sonra ücretli şekilde kullanabilirsiniz. Bu hizmet birçok İş paketinde de ekstra olarak sağlanan bir pakettir.

Vodafone Arayanı bil Üye Olmak ve Üyelik İptali

Hizmeti ilk aboneliğinizde müşteri hizmetlerinden de talep edebilirsiniz. Eğer ilk işlemlerde bu tip bir hizmet talep etmediyseniz aşağıdaki yöntemleri izleyerek Vodafone Arayanı bil hizmetinden yararlanabilirsiniz.

 • 542 Vodafone müşteri hizmetlerini arayabilir ya da
 • ARAYANKIM yazarak 8000’e SMS gönderebilirsiniz.
 • Vodafone hattınızdan 542 numarasını tuşlayarak müşteri hizmetlerine ulaşabilir, onlardan bu hizmetin aktive edilmesini talep edebilirsiniz.
 • Telefonunuzdan mesay kısmına girerek ARAYANKIM yazıp 8000 numarasına SMS olarak iletebilirsiniz.

Hizmetinizi daha fazla kullanmak istemediğiniz durumlarda yine SMS ile iptal edebilirsiniz. İptal için İPTAL ARAYANKİM yazıp 8000 numarasına SMS göndermeniz ile beraber hizmet iptal olacaktır.

DNS Ayarları – Güncel DNS Adresleri

VODAFONE BENİ KİM ARAMIŞ NASIL ÖĞRENİRİM?

Vodafone Arayanı Bil Nasıl Öğrenilir?

Vodafone kullanıcıları cihazlarının kapalı olduğu zaman ya da herhangi bir sebep ile yönlendirme yapmak için bu işlem sonucu taraflarına SMS yönlendirilmesi yapılması için telesekreter yönlendirilmesi yapılması gerekmektedir. **62*05427543000# bu numaraları tuşlayarak yönlendirme işlemini gerçekleştirebilmektedir. Bir diğer Vodafone Beni Kim Aramış servisi hizmetleri için aşağıda vermiş olduğumuz yönlendirmeleri uygulayabilirsiniz.

 • Tüm aramalar için yönlendirme :                                                                **21*05427543000#
 • Size ulaşılamayan durumlar için yönlendirme:                                           **62*05427543000#
 • Cevap veremediğiniz durumlar için yönlendirme:                                     **61*05427543000#
 • Telefonunuzun meşgul olduğu durumlar için yönlendirme:                     **67*05427543000#
 • Tüm aramalar için yönlendirmenin iptali:                                                  ##21#
 • Size ulaşılamayan durumlar için yönlendirmenin iptali:                            ##62#
 • Cevap veremediğiniz durumlar için yönlendirmenin iptali:                       ##61#
 • Telefonunuzun meşgul olduğu durumlar için yönlendirmenin iptali:        ##67#

Vodafone Arayanı Bil Nasıl Öğrenilir? başlıklı yazımız ile ilgili düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizler ile paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu