Vodafone

Vodafone Aran Kazan Nasıl Yapılır

Vodafone Aran Kazan Nasıl Yapılır Türkiye’nin en çok aboneye sahip ilk üç GSM operatörlerden biri olan Vodafona, kullanıcılarına aran kazan kampanyası ile kazandırmakta. Vodafone abonesi olan başka bir kullanıcı tarafından 10dk aranma karşılığında hattınıza 50 kuruş tanımlanır. Arandıkça kazandığınız kuruşları anında kullanabilirsiniz.

Vodafone Aran Kazan Nasıl Yapılır

Vodafone Aran Kazan Nasıl Yapılır  Vodafone operatör müşterileri, aylık 80 kuruş karşılığında Vodagone aran kazan kampanyasına katılabilir.  Aboneliğiniz süresince, bakiyenizden kesilecek her ay 80 kuruş karşılığında, arandığınız her 10 dakika başına 50 kuruş kazanabilirsiniz. Kazandığınız kuruşlar hattınıza anında tanımlanır.

Vodafone operatörünün kullanıcılarına sağladığı aran kazan kampanyasından faydalanmak isteyen Vodafone müşterileri CEPARAN yazarak 7000’e kısa mesaj gönderebilir ya da 7000 numaralı telefonu arayabilir. Kayıt işleminin tamamlamanızın ardından, telefonunuza tanımlanan kampanyanın bilgilendirilmesinden sonra arandıkça kazanmaya başlayabilirler.

VODAFONE BEDAVA İNTERNET VE DAKİKA KAZANMA YOLLARI

Vodafone Aran Kazan Şartları Nelerdir?

Vodafone aran kazan yapan aboneler, her 10 dakikalık kesintisiz görüşmeden sonra hatlarına 0, 50 kuruş tanımlanır.

  • Kampanya için her ay 0,80 kuruşluk bir ödeme yapılır.
  • Aboneliğiniz iptal edilmediği sürece ücret kesimi devam eder.
  • Kazandığınız kuruşlar başka bir hatta transfer edilemez.
  • Ayda en fazla 6 TL kazanabilirsiniz.

Vodafone Aran Kazan İptal Etmenin Yolları

Vodafone aran kazan aboneliğinizi iptal etmek için ne yapmalısınız?

Vodafona aran kazan aboneliğinizi kısa mesajla iptal edebilirsiniz. Bunun için “IPTAL” boşkuk “CEPARAN” yazıp 7000 numarasına kısa mesaj göndererek iptal edebilirsiniz. Dilerseniz 7000 numaralı Vodafone müşteri hizmetlerini arayarak sesli sohbet aracılığı ile de iptal edebilirsiniz.

Vodafone Aran Kazandan Kazandığınız TL’leri Nasıl Öğrenebiirsiniz?

Vodafone aran kazan kampanyasına katılan aboneler, kampanya dahilinde kazandığı TL’leri, SORGU boşluk CEPARAN yazıp 7000’e SMS göndererek öğrenebilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu