Vodafone

Vodafone Arama Dökümü Nasıl Çıkartılır?

Vodafone Arama Dökümü Nasıl Çıkartılır? Hemen hemen herkesin faturası kimi zamanlar beklenenden yüksek gelmiştir. Kimi zaman normal tarife ücreti ile fatura arasındaki fark az olduğundan gözden kaçabilir. Kimi zaman da fark çok belirgin olduğu için sebebinin peşine düşülür. Bu noktada ihtiyaç olan şey arama dökümü çıkartmadır. Peki arama dökümü nasıl çıkartılır? Çıkartma usulü operatörden operatöre değişmektedir ve bu yazıda Vodafone Arama Dökümü Nasıl Çıkartılır? sorusunun cevabını vereceğiz.

Faturanın yüksek gelmesi ile beraber Vodafone arama dökümü çıkartma yöntemlerine ihtiyaç duyarsınız. Aynı şey birden beklenenden düşük bakiye durumunda da olabilir. Her ikisi için de benzer yöntemler ile arama dökümü çıkartma mümkündür. Bu dökümler ile sadece fatura detaylarını değil paket dahilindeki kullanımlarınızı da görüntüleyebilirsiniz. Mevcut paketinizden hangi işlemlerin yapıldığını tarihi tarihine öğrenebilirsiniz.

Vodafone TV Nedir? Nasıl İptal Edilir?

Vodafone Arama Dökümü Nasıl Çıkartılır 2021

Vodafone Arama Dökümü Nasıl Çıkartılır?

Vodafone Arama dökümü için iki farklı yöntem bulunmakta. Bunlardan ilki klasik olan müşteri hizmetlerinden talep etme. 542 veya 0542 542 00 00 numaralarından ulaşabileceğiniz Vodafone Müşteri Hizmetleri üzerinden mevcut arama dökümünü talep edebilirsiniz. Müşteri hizmetleri temsilcisi ilgili döneme ait arama geçmişini mail olarak size iletecektir. Tek yapmanız gereken eğer yok ise mail adresinizi müşteri temsilcinize iletmek.

Diğer yöntem ise internet üzerinden yapılanıdır. Mobil ve masaüstü olarak ikiye ayrılır. Vodafone Mobil Arama Dökümü Çıkarma için Vodafone Self Servis hizmetini kullanabilirsiniz. Masaüstü için ise Vodafone Yanımda sekmesine gitmelisiniz. Vodafone Online İşlemler sayfasına BURADAN ulaşabilirsiniz. Yöntemler ile ilgili detayları bir sonraki başlıkta vereceğiz.

Hatırlatmak gereken bir konu da hat tipine göre arama geçmişi görüntülendiğidir. Faturalı ve faturasız hat sahipleri aynı zaman aralığında arama dökümü çıkartamaz. Faturasız hatlar sadece geçmiş 1 ayı görüntüleyebilir. Faturasız hat sahipleri ise son 6 aya ait tüm arama dökümü belgelerine ulaşabilir. Her iki döküm de içerik olarak aynı olsa da bahsettiğimiz gibi kapsama süresi olarak farklıdır. Her iki hat sahibi de arama, SMS ve internet kullanımına dair ilgili dönemin detaylarını görüntüleyebilir.

Vodafone Faturalı Hatta Kredi Çekme Nasıl Yapılır?

Vodafone Arama Dökümü Alma Yöntemleri

Yöntemlerden ilki yukarıda anlatıldığı gibi müşteri temsilcisini arayıp Vodafone Arama dökümü e-maili talep etmek. Diğer yöntemlerden olan mobilde ise Vodafone yanımda uygulamasını indirmelisiniz. iOS ve Androi uygulama marketleri üzerinde bulabildiğiniz uygulamaya telefon numarası ve şifre ile girebilirsiniz. Daha önce şifre almadıysanız SIFRE yazıp 7048 numarasına SMS göndererek şifre sahibi olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu