Vodafone

Vodafone 60 GB Bedava İnternet Kazanma Nasıl Yapılır

Vodafone 60 Gb Bedava İnternet Kazanma Nasıl Yapılır; Vodafone, müşterilerine harika fırsatlar sunmaya devam ediyor. Bunlarda biri de Vodafone Hediye 5 GB Kampanyası. Bu kampanyadan yararlanmak için yapmanız gerekenler ise oldukça basit. Hem ekstra aşım derdine hem de her ay pahalı paketlere onca para ödemek yerine, her ay en düşük 25 TL’lik Red’li tarifelerinden birine kayıt olun ve 5 GB’ı anında cebinize indirin.

Vodafone hediye internet kampanyası 2021 yılında da devam ediyor ve siz de Red’li tarifelere katılarak harika fırsatlardan faydalanabilirsiniz.

VODAFONE BEDAVA İNTERNET KAMPANYALARI İÇİN TIKLAYINIZ…

Vodafone Hediye 5 GB Kampanyası

Vodafone 60 GB Bedava İnternet Kazanma Nasıl Yapılır

Vodafone 60 GB Bedava İnternet Kazanma Nasıl Yapılır

Vodafone hediye internet paketi için eğer Vodafone faturasız hat kullanıcı iseniz, müşteri hizmetlerini arayarak 10 dakika içerisinde faturalıya geçebilir ve Red’li paketlerden birine kayıt olarak hem indirimli fiyatlandırmaların hem de hediyelerin tadını çıkarabilirsiniz. Vodafone hediye internet yapma yollarından biri olan bu kampanya ile sadece bir kez değil her ay 5 GB kazanabileceksiniz. Yani 12 ay boyunca toplamda 60 GB kazanabilirsiniz.

En kısa sürede siz de Vodafone faturalı tarifeleri seçeneklerinden birine geçin ve bu harika fırsatlardan faydalanın. Vodafone Hediye 5 GB Kampanyası için müşteri hizmetlerini veya şubeleri kullanabilirsiniz. Koronavirüs’ten dolayı sesli yanıt sistemi yaparak evinizden çıkmanıza gerek kalmadan bu fırsattan faydalanabilirsiniz.

Vodafone 60 GB Bedava İnternet Kazanma Nasıl Yapılır 2021 için ilerleyen günlerde yeni fırsatlar gelmesi durumunda ilk olarak sizlerle bu kanal üzerinden paylaşımlarda bulunacağız. Takipte kalarak harika hediyeler kazanabileceksiniz.

Vodafone Faturasız Hattan Faturalıya Geçişte 60 GB Bedava İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır?

Vodafone firması kullanıcılarına hediye internet vermesi ile adından oldukça söz ettirmektedir. Bu yazımız vodafone bedava internet kampanyaları arasından sadece bir tanesidir.Vodafone ile 60 GB Bedava İnternet kazanabilmek için aboneler tarafından yapılması gereken bir kaç işlem bulunmaktadır. Bu işlemleri sizlere detayları ile ileteceğiz. 60 gb bedava internet hattınıza her ay 5 gb olmak üzere tanımlanmaktadır.

Tabi katılım için vodafone firmasının kullanıcılara sunduğu tarifeyi kullanmanız gerekmekte yani aşağıda sizler için yazdığımız tarifelerden her hangi birine geçiş yapmanız gerekmektedir. Tarife değişikliği için ya Vodafone müşteri hizmetlerini aramanız yada size en yakın vodafone bayisine giderek tarife değişikliğinizi gerçekleştirerek kampanya ya katılımınız otomatik olarak sağlanır ve bedava internet hattınıza tanımlanacaktır. Vodafone faturalı ya geçerek 60 gb bedava internet sahibi olmaz sağlamış olacak ve bu hediye internet düzenli şekilde her ay 5 gb bedava internet olarak sizlere sunulacaktır.

Vodafone Faturasız Hattan Faturalıya Geçişte 60 GB Bedava İnternet Kampanyası Detayları

Vodafone 60 GB Bedava İnternet Kazan

Vodafone 60 GB bedava internet Kazanma Nasıl Yapılır detayları ise tüm işlemlerinizi gerçekleştirdikten yani faturalı red tarifelerinden bir tanesini seçerek geçiş yapmanızın ardından sizlere toplam da 60 gb bedava internet verilmektedir. Toplam da verilen bu hediye internet 12 ay boyunca hattınıza otomatik olarak her ay düzenli olarak kullanımınıza sunulacaktır. Vodafone 60 GB Bedava İnternet Kazanma Nasıl Yapılır

Kullanıcılar tarafından çok cazip görünen bu kampanya ya katılım sağlamak kolay olduğu kadar avantajlıdır. Hem red tarifesinde olmanız ile tarafınıza sunulan paket dahilinde ki internet hemde gelecek ücretsiz internet ile her ay kesintisiz bir şeklide kullanım sağlaya bileceksiniz. Verilen 60 Gb bedava internet 12 ay boyunca her ay 5 gb olarak sizlere verilir ve kullanmadığınız kalan internetleriniz bir sonra ki aya devretmez.

Vodafone Red Faturalı Tarifeler Nelerdir?

Vodafone avantajlı dünyasına hoş geldiniz…

Vodafone kampanya kapsamın da hem bir birinden farklı kampanyalara katılabilmek hem de vodafone 60 gb bedava internet sahibi olabilmeniz için yukarıda da belirtmiş olduğumuz gibi bazı tarifelere sahip olabilmeniz yada katılıp için sizlere bahsedeceğimiz vodafone tarifelerine geçiş yapmanız gerekmektedir. Aşağı da sizler için belirteceğimiz vodafone red tarifelerin den bir tanesini seçerek tarife değişikliğinizi gerçekleştirebilir ve hemen 60 gb bedava internet sahibi olabilirsiniz. Vodafone 60 GB Bedava İnternet Kazanma Nasıl Yapılır

Vodafone Uyumlu Tarifeleri;

 • Uyumlu Bol Dakika
 • Uyumlu 7
 • Süper Uyumlu
 • Uyumlu 11
 • Uyumlu Genç 7
 • Uyumlu Genç 11 olarak sıralanmaktadır.

Vodafone Red Tarifeleri;

 • Redli 15 Özel
 • Redli 25 Özel
 • Redli Genç 8
 • Redli Genç 12
 • Redli 15 Plus
 • Redli 20 Plus
 • Redli First
 • Redli 8
 • Redli 12
 • Redli 15 olarak sıralanmaktadır.

www.vodafone.com.tr

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz tarifelerden bir tanesini seçtiğiniz taktirde vodafone avantajlar dünyasına geçiş yapmış olacaksınız ve bir birinden farklı hediyeler ile bedava internet hediyeleri sizlere sunulacaktır.

Vodafone 60 GB Bedava İnternet Kazanma Nasıl Yapılır Sizler de yorum kısımından hangi tarifeye geçtiğinizi paylaşabilirisiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu