Vodafone Bedava İnternet

Vodafone 4.5G Bedava İnternet Kazanma

Vodafone 4.5G Bedava İnternet Kazanma Bu yazımızda sizlere Vodafone 4.5G Bedava İnternet ile 4.5G bedava internet hakkında bilgiler verme amacındayız. İnternet dünyası artık sınırsız bilgi hazinesi durumuna dönüştüğü için bütün işlemlerimizi artık bu dünyadan yapıyoruz. Tabi ki, bu işlemleri yaparken de öncelikle ihtiyaç duyduğumuz şeylerden bir tanesi internet.

İnternete ihtiyaç duyulunca da ister istemez kurumların yapmış olduğu kampanyalara yönelmiş oluyoruz. Özellikle hız konusunu önemsediğimiz için 4.5 G burada devreye giriyor. Biz de vodafone 4.5G bedava internet kampanyalarını araştırıp duruyoruz.

Ufak bir araştırma yapınca karşımıza hemen 4.5G Vodafone bedava internet kampanyası çıkıyor. Gelin isterseniz hep birlikte bu kampanyanın detaylarında neler var, bir göz atalım.

Vodafone Bedava İnternet Hilesi Proxy

Vodafone 4.5G Bedava İnternet

Vodafone 4.5G Bedava İnternet

Ülkemizin önde gelen iletişim operatörlerinden biri olan Vodafone çoğu zaman muhteşem kampanyalarla karşımıza çıkıyor. Yılın tamamında kampanya açısından boş geçen zaman hemen hemen yok gibi. Son derece hesaplı tarifeleri ile abonelerine önemli fırsatlar sunan Vodafone, 4.5G vodafone bedava internet ile de müşterilerini memnun ediyor.

Kullanıcılardan gelebilecek olan internet aşım şikayetlerine mahal vermeden adım atan Vodafone özellikle akıllı telefonlardaki uygulamalar aracılığı ile müşterilerinin karşısına çıkıyor. Vodafone’un sunmuş olduğu hediye paketlerden bir tanesi  4.5G Seviyorum İnterneti adını taşıyor. Müşteriler Vodafone’un web adresinden bir test yaptırarak kampanyaya dahil oluyor ve hatlarına 3 GB’lık bedava internet paketi hemen yüklenmiş oluyor.

4.5G vodafone bedava internet 4.5G kullanmayanları da düşünmüş. Örneğin bir yere gittiniz ve 4.5G çekmeyen bir alana dahil oldunuz. Bu durumda Vodafone sizler için günlük kullanmak koşuluyla internet hediye ediyor. Burada önemli olan nokta Vodafone yanımda uygulamasını yüklemiş olmanız. Bu uygulamayı yüklediğiniz zaman yapılacak olan temel şey hemen ’4.5G yoksa 4.5 GB var’’ bölümünde yer alan bildirimi yapmak şeklinde. Böylelikle Vodafone 4.5G bedava internet hakkına sahip olmuş oluyorsunuz.

Vodafone Bedava İnternet Hilesi VPN

Vodafone 4.5G Bedava İnternet Kazanma Yolları

Vodafone 4.5G Bedava İnternet Kazanma 1

Vodafone 4.5G Bedava İnternet

Vodafone 4.5G bedava internet kazanmanın çeşitli yolları bulunuyor. Bunlardan bir tanesi Vodafone Yanımda uygulamasına girerek “Bana ne var” kısmına girmeniz. Burada karşınıza bir çark çıkacağını hatırlatalım. Çark çıktığında yapacağınız ilk şey hemen çarkı çevirmek.

vodafone 4.5G bedava internet kazanma kapsamında çarkı çevirdiğinizde haftalık olarak kullanımınıza sunulan 1 GB, 2 GB ve 4 GB’lik hediye paketlere ulaşabilmeniz mümkün oluyor. Ayrıca burada kullanımlar sadece bir kereliğine değil. Her hafta çarkı çevirebilmeniz ve hediyelerinizi alıp kullanmanız mümkün.

Gençler de Unutulmadı

4.5g bedava internet kazanma yolları sadece bununla da sınırlı değil. Kampanyalarını sürekli olarak farklılaştıran Vodafone gençleri de es geçmedi. İnternet dünyasını en çok gençlerin kullandığını bilen Vodafone 26 yaşının altında yer alan gençler için hediye internet kampanyaları düzenliyor. Vodafone’un gençler için hazırladığı İnternet Avcıları uygulaması gençler için hem oyun oynayarak vakit geçirilmesini, hem de bit avlamakla bedava internet hediyesi sunulmasını ifade ediyor.

Vodafone’dan Herkese 8 GB Bedava İnternet

Yükle Harca ile İnternet Kazanmanız Mümkün

Vodafone 4.5G Bedava İnternet Kazanma kullanma yollarından biri de yükleme yapmak ve ardından kazanılanı harcamak şeklinde. Bu kampanya ile Vodafone sizlere 1 GB ücretsiz internet ya da 500 dakika konuşma şeklinde hediyeler veriyor. Katılımı sağlamak için “BANEVAR” yazıp 4455’e göndermeniz yeterli oluyor.

Burada yeri gelmişken hediye paketlerinize kavuşmak adına telefonunuza Google Play ya da App Store’da yer alan Vodafone Yanımda uygulamasını yüklemenizi tavsiye ediyoruz. En hızlı bir şekilde güncel kampanyalarla ilgili bilgileri alacağınız yer bu platform, sizlere hediye internet dünyasının ayrıcalıklarını sunarken sizler de hem internetsiz kalmamış oluyorsunuz hem de operatörünüzden memnun kalarak Vodafonlu olmanın keyfine varıyorsunuz.

Vodafone 4.5G Bedava İnternet Kazanma başlıklı yazımız ile ilgili sizler de düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizler ile paylaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizde derlenen bu bilgiler, reklam karşılığında sizlere iletilmektedir. Websitemizden yararlanmak için reklam engelleyici eklentinizi bu site için pasifize etmeniz gerekmektedir. Desteğiniz için teşekkürler.