Bedava İnternet

Vodafone 4.5 10 GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone 4.5 10 GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone 4.5  10 GB Bedava İnternet Kampanyası :İletişim insanoğlu için önemlidir. Gerek yazılı gerek ise sözlü iletişim teknolojik olarak günümüzde yaygın kullanılan bir iletişim aracıdır. Cep telefonları hayatımıza girdiğinden beri bu önemli bir hal kazandı. Kullandığınız operatör oldukça önemlidir.

Şebeke çekimi, İnternet çekimi kullandığınız hattın kalitesine göre değişkenlik gösterir. Vodafone Operatörü ilk olarak 2006 yılında Telsimden satın alınarak önemli başarılara adım attı. Gerek çekim kalitesi gerek ise çekim gücü sayesinde müşteri potansiyelini üst seviyede tuttu. Ortalama 25 milyon kullanıcıya ulaşarak Türkiye’de yaygın kullanılıyor. Vodafone 4.5 10 GB Bedava İnternet Kampanyası gibi çeşitli hediyeleri müşterilerine hediye veriyor.

Vodafone 4.5 Bedava İnternet 

Kullandığınız telefon hattının çekim gücünün yüksek olması ve İnternet hızının kaliteli olması önemlidir. Hiç umulmadık durumlarda kesilme olabiliyor. Ya da İnternetin birden kesilmesi gibi olumsuz durumların olması oldukça can sıkıcı bir durumdur. Bunun için Vodafone operatörü diğer operatörlere göre kalite farkını ortaya koyuyor. 4.5G hızında hem sorunsuz çekiyor. Hem de çeşitli hediyelerin kazanmanızı sağlıyor. Vodafone 4.5 ile 10 GB Bedava İnternet kampanyaları kullanıcıların cezp edilmesinde önemli rol oynuyor. 4.5G hızına sahip olması ve bedava İnternet hediye etmesi gibi müşterilere hesaplı tarifeler sunuyor.

Vodafone 4.5 10 GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone 4.5 10 GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone 10 GB Bedava İnternet’ten Nasıl Faydalanabilirim?

İlk olarak Vodafone bir hatta sahip olmanız gerekiyor. Daha doğrusu Vodafone kullanıcısı olmanız gerekiyor. Fakat 4.5G bir Vodafone sahip değilseniz Vodafone bayisine giderek 4.5G sim kartını talep etmeniz gerekebiliyor. Bu ücretsiz bir yeni sim kart talebidir. Sizlere hemen verilen Sim kart kısa bir süre içerisinde açılıyor. Aktif olan sim kartı kullanabilirsiniz.

4.5G kullanıcısına sahipseniz çekmeyen bir alanda bulunma durumunda size günlük kullanmanız için 4.5GB internet hediye de ediyor. 4.5G’ye geçiş yapanlara Vodafone 4.5 ile 10 GB Bedava İnternet hediye ediyor. Bunu dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz. Herhangi bir kısıtlama bulunmuyor. Gerek sosyal medya gerek video izleme sitelerine girerek bu hizmeti harcayabiliyorsunuz. Genel olarak bakacak olursak diğer operatörlerde internet hızının düştüğü görülebiliyor. Vodafone çekim gücü ile kalite farkını ortaya koyuyor. Ücretsiz GB internet hediyelerinizi alabilirsiniz.

VODAFONE BEDAVA İNTERNET KAMPANYALARI

Vodafone 4.5 10 GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone kullanan herkesi memnun etmek için düzenlediği farklı kampanyaları sürekli güncel tutuyor. Vodafone 4.5 10 GB Bedava İnternet Kampanyası  vodafone kullanıcılarının artmasını sağlıyor. Birbirinden farklı uygulamaları görmeniz mümkündür.

Vodafone yanımda ismini verdiği uygulamada özel olarak düzenlediği kampanya içeriği sayesinde Bedava GB İnternet ve Bedava dakika hediye veriyor. Tek yapmanız gereken Google play store veya app store ‘den indirdiğiniz vodafone uygulamasında hesap oluşturmanız gerekiyor. Sadece bir defaya mahsus cep telefon numaranızı yazarak, cep telefonunuza mesaj olarak gelen giriş kodunu yazmanız yeterlidir.

Bu Vodafone hesabınıza girmenizi sağlar. Orada ‘’Bana ne var’’ adlı simgeyi görebilirsiniz. Tek yapmanız gereken orada bulunan çarkı çevirerek GB bedava internet ve buna benzer farklı hediyeleri kazanabilirsiniz.

Vodafone 4.5 Hem Kazanıyorsun Hem de Kazandırıyorsunuz

Vodafone operatörü farkını koymaya devam ediyor. Birbirinden farklı hediyeleri kazanmanızı sağlıyor. Tek yapmanız gereken çarkı çevir demeniz. ‘Yanımda’’ uygulamasına Vodafone oldukça önem veriyor.  Çünkü Vodafone aboneleri olan bütün işlemleri rahatlıkla ve hızlı şekilde yapıyor. Hatta ‘’Vodafone yanımda’’ uygulamasını cep telefonunuza indirdikten sonra arkadaşınıza davet yollayabilirsiniz.

Davet yolladığınız arkadaşınız Vodafone hat kullanmaya başladığında kazancınız iki katı daha fazla olabiliyor. Vodafone 4.5 10 GB Bedava İnternet Kampanyası , 5 GB Bedava  internet, 1 GB Bedava  internet ve dakika hediyelerini alabilirsiniz. 2020 yılında Vodafone hem kalitesinden hem de verdiği hediyelerden adından çok bahsettiriyor.

Bir önceki yazımız olan Vodafone 4GB Doldur Nasıl Yapılır başlıklı makalemizde internet hakkında bilgiler verilmektedir.BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.


Vodafone, Türk Telekom, Turkcell Bedava İnternet © Copyright 2019