Vodafone Bedava İnternet

Vodafone 2 GB Bedava İnternet Kampanyası Nasıl Kazanılır

Vodafone 2 GB Bedava İnternet Kampanyası: Türkiye’de Vodafone sık kullanılan bir operatör haline geldi. Bunun nedeni çekim gücünün yüksek olması ve çeşitli kampanyaları uygun fiyatta olmasıdır. Vodafone 2 GB Bedava İnternet Kampanyası gibi çeşitli kampanyaların bulunması bu operatörü kullanan kişileri mutlu ediyor.

Müşteri potansiyelini günden güne arttıran operatörlerin başında yer aşması ileriye yönelik farklı hedefleri ortaya koyuyor. Vodafone kullanıcılarına herhangi bir ücret ödemeden 35 TL paketini kullanarak deneme fırsatından yararlanmanızı istiyor. Bu kampanya ilk aya özel olduğundan dolayı deneme amaçlı ücretsiz olarak sizlere 2 GB bedava internet kazanma fırsatı veriyor. Bu fırsat 1 ay geçerli olduğundan dolayı Vodafone hattına geçiş yapan veya yeni müşterilerine özel bu fırsatı piyasaya sürdü.

Vodafone Faturasız 2 GB internet Kampanyası Nasıl Kazanılır Detayları

Vodafone hattına sahip olan müşterilere özel 1 ay geçerli Vodafone 2 GB Bedava İnternet Kampanyası sunuyor. Sadece 1 ay geçerli olan bu kampanya 1 ay içerisinde 2 GB cedava internetinizi kullanmak zorundasınız. Bir sonra ki aya devir olmuyor. 2 GB internetinizi 1 ay içerisinde kullanmak zorundasınız. Aksi durumda kalan İnternet paketi silinir. Uzun bir zamandan beri bu kampanya Vodafone operatöründe aktif teklif halinde sizlere sunuluyor.

Bu paketten memnun kalmadığınız durumunda 1 ay deneme süresi içerisinde iptal ettirme hakkına sahipsiniz. 1 ay dolduktan sonra iptal ettirmek istenirse diğer aya girildiğinden dolayı ücret alınır. O yüzden 1 ay dolmadan karar verilip, tercihinizi belirtebilirsiniz.

Vodafone 2 GB Bedava İnternet

Vodafone 2 GB Bedava İnternet Kampanyası Nasıl Kazanılır

Vodafone Abone Süper 2 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone tarafından kullanıcılarına sunulan kampanyalar oldukça ilgi çekmeye devam ediyor. Vodafone 2 GB Bedava İnternet paket yurtiçi kullanımına uygun olarak sunuldu. Pakette belirtilen 2GB yurtiçinde kullanılıyor. 2 GB hediye interneti 1 ay içerisinde kullanmak zorundasınız.

Eğer 1 ay içerisinde sizlere hediye olarak verilen 2 GB bedava internet biterse, kendi kullandığınız paket üzerinden internet düşer. Kendi internetiniz bulunmuyor ise TL liranızdan düşüm yapılır. Faturasız Vodafone kullanıcılarına özel bu kampanyadan faydalanmak için Vodafone hattınızın aktif olması gerekiyor. Mesaj bölümüne ABONE SUPER2GB yazıp 3636 numarasına kısa mesaj göndermeniz gerekiyor.

Vodafone Abone Süper 2 GB Nasıl İptal Edilir?

Abone süper 2 gb bedava tarifesinin nasıl iptal edildiği konusunda sizlere bilgiler aktaracağım. Bu paket sayesinde ilk için kazandığınız bedava internet hediyesini kullandıktan sonra iptal etmek  isteyebilirsiniz. Vodafone abone süper 2 gb paketi iptal etme işlemi oldukça basit bir aşamadır.Almış olduğunuz hediye internet kotanızın dolmasına yada ilk ay sürenizin bitmesine yakın kullanmış olduğunuz mobil cihazınızın mesaj bölümüne girerek İPTAL SÜPER 2 GB yazarak 3636 nolu numaraya mesaj atmanız gerekmektedir.

Bu işlemin gerçekleştirdikten sonra iptal işleminin gerçekleşip gerçekleşmediğini uygulama üzerinden kontrol edebilirsiniz. Vodafone Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanmak İçin Tıklayınız.. Yada Müşteri hizmetlerine bağlanarak iptal işlemlerinizi çağrı merkezi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Vodafone Faturasız Geçenlere Ücretsiz İnternet

Türkiye’de yaygın olarak kullanılan operatörler birbirleri ile rekabet içerisindelerdir. Birbirlerinden farklı ve etkileyici kampanyalar düzenleyerek kendi operatörler kullanıcı potansiyelini üst seviyede tutmak istiyor. Bunun için çeşitli kampanyalar düzenleyerek çeşitli hediyeler sunuyor.

Bunlardan bir tanesi de ücretsiz GB internet hediyesidir. Vodafone kullanıcısı olmak için ilk olarak sizlere en yakın bide Vodafone bayisine gitmeniz gerekiyor. Müşteri danışmanı sizlere gereken bilgiyi vererek kafanıza takılan soruları cevaplar. Vodafone faturasız hat sahip olmanız halinde birbirinden farklı kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

En yaygın olarak tercih edilen kampanya türü 2 GB bedava internet kampanyasıdır. Bu kampanyadan faydalanmak için tek yapmanız gereken ABONE SUPER2GB yazıp 3636’a göndermek. Bu kampanyanın İPTALİ için İPTAL SUPER2GB yazarak 3636 nolu numaraya göndermeniz

VODAFONE BEDAVA İNTERNET KAZANDIRAN KAMPANYALAR

Vodafone 2 GB Bedava İnternet kampanyası

Vodafone 2 GB Bedava İnternet Kampanyası Nasıl Kazanılır

Faturasız Hat Kullanarak Farklı Hediyeler Kazanabilirsiniz

Vodafone operatörü diğer operatörler ile yarış halindedir. Müşteri potansiyelinin yüksek olması için de farklı kampanyalar düzenliyor. Bunlardan en cazip teklifi faturasız olarak vodafone operatörüne gelen herkese 2 GB bedava İnternet hediye etmesidir. İlk ay olarak 2 GB ücretsiz İnternet veriyor.

Bu durumda Vodafone yeni geçen kişi Vodafone İnternet hızını denemiş oluyor. Genelde %100 başarı oranında beğeniliyor. İlk aydan sonra yaklaşık 35 TL vererek kampanyalardan bol GB  olarak faydalanabilirsiniz. Vodafone sadece 2 GB ücretsiz İnternet hediye etmiyor. Vodafone ye yeni gelen hat sahiplerine diğer aylarda da ücretsiz hediyeler kazandırıyor.

Vodafone Freezone Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone freezone abonesi olan 26 yaş altı genç kullanıcılar pazartesi günleri hatlarına yükleyecekleri 30 TL ve üzeri yüklemelerinin ardından 2 gün geçerli, 2GB Bedava İnternet Kazanmaktadır. Bedava İnternet sahibi olabilmek için faturasız hat sahibi 26 yaş altı freezone abonesi olmanız gerekmektedir.

Vodafone 2 GB Bedava İnternet Kampanyası Nasıl Kazanılır başlıklı yazımız ile ilgili düşüncelerinizi yorumlar kısımından bizler ile paylaşabilirsiniz.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizde derlenen bu bilgiler, reklam karşılığında sizlere iletilmektedir. Websitemizden yararlanmak için reklam engelleyici eklentinizi bu site için pasifize etmeniz gerekmektedir. Desteğiniz için teşekkürler.