Vodafone

Vodafone 15 Gb Bana 15 Gb Arkadasima Bedava İnternet

Vodafone 15 Gb Bana 15 Gb Arkadasima Bedava İnternet Vodafone hat sahibi herkes artık yeni kampanya ile ücretsiz olarak internet kampanyasından 15 GB kendileri 15 GB de arkadaşlarıı yararlanabilecek. Bu mükemmel kampanya ile hem arkadaşlarınızın hem de sizin hattınıza bedava internet yüklenecek.

Hem de toplamda 30 GB. Sadece bana değil arkadaşıma da diyenlerdenseniz bu kampanya tam size göre. Bedava internet heyecanını doyasıya yaşamaya ne dersiniz? Tüm gün boyunca dilediğiniz sosyal medyayı takip edebilir ve onlarca MB’lık videoları izleyebilirsiniz. Peki Vodafone 15 gb bana 15 gb arkadaşıma bedava internet kampanyasından nasıl faydalanabilirsiniz?

Vodafone 15 GB Bana 15 GB Arkadaşıma Bedava İnternet Kampanyasından Nasıl Yararlanırım?

Vodafone, 2021 yılı için bedava internet kampanyalarını birbiri ardına düzenlemeye devam ediyor. Bunlardan en “çılgını” kuşkusuz Vodafone 15 gb bana 15 gb arkadaşıma bedava internet kampanyasıdır. Bu kampanya hem size hem de arkadaşınıza çılgınlar gibi internette sörf etme imkanı tanıyacak. Uzun süredir indirmek istediğiniz ama bir türlü indiremediğiniz yüksek boyutlu oyun, uygulama ve eklentileri artık yükleyebilirsiniz. Bu harika kampanya ile arkadaşınız da aynı miktarda interneti kullanabilecek.

Bu kampanyadan yararlabilmeniz için Faturalı olmanıza da gerek yok. İster faturasız ister faturalı olun veya aynı şekilde arkadaşınız da ister faturalı ister faturasız olsun, bu kampanyadan ücretsiz olarak faydalanabilecek. Bu mükemmel kampanyadan yararlanmak ve ücretsiz Vodafone 15 Gb Bana 15 Gb Arkadasima Bedava İnternet  kazanmak için Vodafone’a yeni bir arkadaşınızı davet etmeniz gerekiyor.

Vodafone’a davet edeceğiniz yeni akradaşınız ile birlikte 3 ay boyunca kullanabileceğiniz 15 GB hem sizin hem de yeni eklediğiniz arkadaşınızın hattına hemen yüklenecek. Bunun için Vodafonum Yanımda uygulamasını indirerek linki kopyalamanız ve aynı linki arkadaşınıza vermeniz yeterli olacaktır.

Vodafone Yanımda Uygulaması Üzerinden Arkadaşınıza Nasıl Link Yollayabilirsiniz?

Peki Vodafone 15 gb bana 15 gb arkadaşıma bedava internet kampanyası için ücretsiz 15 GB’ı hem siz hem de arkadaşınızın alabilmesi için Vodafonum Yanımda uygulamasından nasıl link alabileceğinizi mi merak ediyorsunuz? Öncelikli olarak bu uygulamayı edinmeniz gerekiyor. Bunun için Google Play veya Apple Store üzerinden bu uygulamayı telefonunuza indirmiş ve yüklemiş olmanız gerekiyor. Aynı zamanda giriş de yapmanız gerekiyor.

Uygulamayı indirdikten sonra Menü bölümünde yer alan Davet Et & Kazan kısmına giriş yapınız. Ardından ” Arkadaşınızı Davet Edin” kısmına yönlendirildikten sonra burada size bir link verilecektir. bu linki arkadaşınıza göndermeniz gerekiyor. Ekleyeceğiniz her link, yani her yeni kullanıcı için hem siz hem de arkadaşınız 15 GB hediye alacak.

Vodafone’a yeni davet ettiğiniz arkadaşın aktivasyon kodu (linki) aktif olur olmaz 48 saat sonra hemen otomatik olarak aktif olacaktır. Zaten size hediye paketler geldiğinde bir bilgilendirme mesajı tarafınıza yönlendirilecektir.

Vodafone avantajlı internet kampanyaları hakkında daha detaylı bilgi almak için bizlere yorum yazabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu