Müşteri Hizmetleri

Turknet Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Turknet Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma Günümüzde dünyanın yarısı neredeyse tüm işlerini internet ortamından yürütmektedir. Ülkemizde ve dünyada intternet kullanan insanların sayısı oldukça fazladır. Bu nedenle insanlar, daha hızlı ve kaliteli hizmet istemektedirler. Bu durum internet sağlayan firmaların da dikkatinden kaçmıyor.

Turknet Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Turknet Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma Günümüz itibariyle türkiyede internet sağlayan firmaların sayısı 10’dur. TurkNet firması, 200 bini aşkın abonesiyle en çok kullanıcısı olan firmalardan biri. TurkNet müşterileri sorunlarını TurkNet müşteri hizmetlerine hızlı bir şekilde bağlanarak çözmek istiyorlar. Bu yazımızda size nasıl TurkNet müşteri hizmetlerine direkt olarak bağlanabileceğinizi anlattık.

TurkNet Müşterisi Olmanın Faydaları Nelerdir?

turknet müşteri hizmetleri

Turknet Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma Cem Çelebiler’in kurucusu TurkNet; şirketin kuruluşundan sonra yüksek gelişme ivmesi gösterdi ve kuruluşundan dört yıl sonra Sabancı Holding tarafından satın alındı. İmza portalındaki ilk site ile karşılaştırıldığında, Türk Forumu ve İnternet Servis Sağlayıcıları ile Türk Telekom’u kullanan altyapı faaliyetlerinin organize edilmesi açısından çok emek göstermiş bir firmadır.

Kotasız bireysel paketlere ek olarak, makul kullanım kısıtlamaları ve sabit ücretleri vardır ve KOBİ’ler için özel indirimli İnternet paketleri ve hizmetleri de bulunmaktadır. Buna ek olarak, müşteriler 30 gün koşulsuz iade hakkına sahiplerdir. TurkNet müşterisi olmayanlar, gerekli ayrıntıları öğrenmek için TurkNet müşteri hizmetleriyle doğrudan bağlantı yöntemini kullanabilirler.

TurkNet Müşteri Hizmetleri Hızlı Çözümler Üretiyor

Turknet Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma Hepimizin bildiği gibi, TurkNet müşteri hizmetleri diğer İnternet servis sağlayıcılarından daha hızlıdır. Kısa bekleme süresi ve müşterilerin sorunları hızla çözen bir şirket olduğundan TurkNet daha güvenilirdir. 2017 yılında bu alanda müşterilerinin memnuniyetini teyit eden “En İyi Yönetilen Müşteri Deneyimi” ödülünü kazandı.

Müzakerelerin sonunda TurkNet müşteri hizmetleri, doğrudan müşterilere bağlanma ve şirketin müşterilerine değer verdiğini gösteren sorunu büyük ölçüde ortadan kaldırma fırsatı buldu. Şirket her yıl yeni müşteriler ediniyor ve mevcut müşterilerini koruyor, bu nedenle İnternet uzmanları tarafından en iyi İnternet servis sağlayıcılarından biri olarak tanımlanıyor.

TÜRK TELEKOM MÜŞTERİ HİZMETLERİNE DİREK BAĞLANMA 

Türknet Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma Yöntemleri

Türknet Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma Yöntemleri
turknet-musteri-hizmetleri-numarasi

Aşağıda belirttiğimiz yöntemleri kullanarak, TurkNet müşteri hizmetlerine direkt olarak bağlanabilirsiniz.

TurkNet Müşterisi Olmayanlar İçin Direk Müşteri Hizmetlerine Bağlanma

  • 0850 288 80 80 numarasını aradıktan sonra 1’i tuşlayarak TurkNet destek hattına bağlanabilirsiniz.

TurkNet Müşterisi Olanlar İçin Direkt Müşteri Hizmetlerine Bağlanma

  • Cep telefonunuzdan 0850 288 80 80 nolu numarayı arayıp sonra 2’yi tuşlayarak TurkNet firmasının telesekreter hizmetlerine direkt bağlanabilirsiniz.
  • Tuşlama sonrasında abone numarasının, servis alınan telefon numarasının veya Türkiye Cumhuriyeti kimlik numarasının girilmesi gerekir. Gerekli bilgi sağlandıktan sonra TurkNet müşteri hizmetlerine doğrudan bağlanacaktır.

Turknet Tüketici Şikayetleri Hattı Nasıl Kullanılır?

  • 0212 703 43 71 numarasını aradıktan sonra 2’yi tuşlayarak şikayet merkezine bağlanabilirsiniz.
  • TurkNet’in resmi web sitesini ziyaret ederek online işlemler bölümüne girerek şikayetinizin gelişmelerini takip edebilirsiniz.

Turknet Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma başlıklı yazımız ile ilgili düşüncelerinizi yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu