Turkcell

Turkcell’e Gelene 8 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell’e Gelene 8 GB Bedava İnternet Kampanyası Türkiye’nin en gözde telefon operatörü Turkcell, kullanıcılarına bol promosyonlu ve bedava internetli kampanyalar sunmaya 2020 yılında olduğu gibi, 2021 yılında da devam ediyor. Turkcell Yeni Müşteri 8 GB Hediye İnternet Kampanyası ile öğrencilerin de yüzünü güldürdü.

Turkcell 2021 Bedava İnternet kampanyaları arasında bulunan 8 GB internet hediyesini almak için yapmanız gereken Turkcell hattı almak veya numaranızı Turkcell’e taşımak. Turkcell bu kampanyasını 2021 yılı başlarında yalnızca Ocak ve Şubat aylarında bu işlemi yapan müşterileri için sunarken Şubat sonunda bir yıl boyunca uygulayacağını duyurdu. Öğrenciler için tasarlanmış olan bu kampanya 31 Aralık 2021 tarihine kadar geçerli olacak. Turkcell’e Gelene 8 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Yeni Müşteri 8 GB Hediye İnternet Kampanyası Ne Kadar?

Turkcell ülkemizin en eski ve en beğenilen telefon operatörleri arasında bulunuyor. Yenilik ve gelişmeleri öncelikli uygulamasıyla bilinen Turkcell, müşteri odaklı oluşuyla da beğeni topluyor. Her yıl olduğu gibi müşterilerine 2020 yılında da bedava kampanya ve avantajlı tarifeler sunuyor.

Turkcell operatör firmasını tercih ederek yeni hat alan veya numarasını turkcell firmasına taşıyan kullanıcılar toplam 8 gb bedava internet kazanmaktadır. Bahsetmiş olduğumuz bu bedava internet kullanıcıların hatlarına 4 ay boyunca ve her ay 2 gb bedava internet olarak turkcell tarafından gönderilmektdir.

Turkcell Yeni Müşteri 8 GB Hediye İnternet Kampanyası Turkcell’in yeni müşterileri için düzenlediği özel ve avantajlı kampanyalar arasında bulunuyor. Turkcell’in ülkemizde çoğu telefon kullanıcısına hitap etmesinin sebebini  müşterilerine verdiği değer, müşteri deneyimi, yenilikçi yapısı ve müşteri memnuniyetini üst skalada tutması olurken, sorunsuz içerik sunuşuyla da beğeni topluyor.

Turkcell için diğer bir artıyı ise yüksek çekim gücü ve bir operatörün müşterisine vermesi gereken herşeyi  sunması oluşturuyor. Bu yılın başından itibaren verdiği avantajlı paket ve tarifelerle müşterisinin dikkatini çeken Turkcell sürekli aktif olarak değişimler yapıyor. Turkcell’e Gelene 8 GB Bedava İnternet Kampanyası tüm  yeni müşterilerine Turkcell hattı almaları durumunda otomatik olarak veriyor.

Turkcell'e Gelene 8 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell’e Gelene 8 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Yeni Müşteri 8 GB Hediye İnternet Kampanyası Kimlere Veriliyor?

Turkcell Türkiye’deki diğer operatörlerden hem tarz hem tarifeler hemde içerik olarak bir adım daha önde olduğunu Turkcell Yeni Müşteri 8 GB Hediye İnternet Kampanyası ile bir kez daha ortaya çıkarıyor. Numarasını Turkcell’e taşıyan veya yeni bir Turkcell telefon hattı satın alan herkesin 8 GB bedava interneti hattına her ay 2 gb olmak üzere 4 ay boyunca otomatik olarak yükleniyor.

Numara taşıma işlemi onaylanan kişinin Turkcell hattında tarifesindeki internet dakikasına 8 Gb hediye interneti de eklenmiş oluyor. Turkcell’den yeni bir faturalı veya faturasız hat alan kullanıcılar için de aynı durum geçerli olurken, kullanıcılar 8 Gb daha fazla internete sahip oluyor.

Bu 8 GB’lık hediye interneti almak için Turkcell’e mesaj yollamak, çağrı merkeziyle görüşme yapmak veya farklı bir işlem uygulamaya gerek kalmıyor. Anında 8 GB hediye internet Turkcell tarafından hattınızı kullanmaya başladığınız an aktif oluyor. Turkcell’e Gelene 8 GB Bedava İnternet Kampanyası

TURKCELL KİM 1 GB İSTER BEDAVA İNTERNET NASIL KAZILIR 

Turkcell Yeni Müşteri 8 GB Hediye İnternet Kampanyası Bedava Mı?

Turkcell’e Gelene 8 GB Bedava İnternet Kampanyası numarasını taşıyan ve turkcell firmasından yeni numara alan kullacılar için hediye edilen bedava internet kampanyasıdır. Bu hediye kullanıcıya 4 ay boyunca her ay 2 gb olarak toplamda 8 gb bedava internet olmakla beraber hediye edilen internet ücretsizdir.

Kurulduğu günden beri kullanıcılarına eşsiz fırsat ve  kampanyalar sunan Turkcell bu yeni hediye kampanyasıyla da büyük ses getirdi. Çoğu telefon kullanıcısı başka operatörden Turkcell’e geçiş yaparak özel avantajlardan yararlanmaya başladı. Hediye 8 GB interneti yeni kullanıcılarına ve hattını Turkcell’e taşıyan kullanıcılarına tanımlayan Turkcell bu kampanyasıyla müşterilerine olan sınırsız içeriklerine bir yenisini ekledi.

Eğer sizde telefon operatörünüzden memnun değilseniz numaranızı Turkcell’e taşıyarak Turkcell’in avantajlı kampanya ve fırsatlarından yararlanarak internet sürenizi yükseltebilirsiniz. Turkcell’in sene başında uyguladığı kampanyalara sürekli yenilerini eklemesi, telefon kullanıcılarının bu kampanyaları takibini zorlaştırırken, Turkcell web sitesi üzerinden kampanya ve avantajlı  teklifleri ile ilgili bilgiler yayınlıyor. Yeni bir telefon hattı almak veya numaranızı başka bir operatöre taşımak istiyorsanız öncelikle Turkcell’in sizler için sunmuş olduğu içerikleri öğrenmenizde yarar bulunuyor.

Turkcell’e Gelene 8 GB Bedava İnternet Kampanyası ile ilgili sizler de düşüncelerinizi yorumlar kısımından bizler ile paylaşabilirisiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu