Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Yılbaşı Bedava İnternet Kampanyası 2021

Turkcell Yılbaşı Bedava İnternet Yılbaşı Kampanyası 2021 : Turkcell yılbaşı bedava internet kampanyası, kullanıcılarını mutlu etmeyi başarıyor.  GSM operatörlerinin geleneksel olarak her yıl yaptığı yılbaşı kampanyaları sayesinde faturalı veya faturasız hattınıza bedava internet, bedava dakika ve bedava sms yükleyerek bedava internete sahip olabilirsiniz.

Turkcell Yılbaşı Bedava İnternet kampanyası ile şansınıza göre 1 ay geçerli olan 5 GB hediye internet ya da 1 ay boyunca geçerli olan her yöne 500 dakika ya da 500 mesaj hakkına kazanma şansına sahip olabilirsiniz. Tabii ki Turkcell Yeni Yıl Kampanyası bununla bitmiyor. Detayları aşağıda bulabilirsiniz.

Turkcell 2020 yeni yıl kampanyasına sizde katılım sağlamak  istiyorsanız telefonunuzda mutlaka Turkcell Hesabım Salla Kazan uygulamasının yüklü olması gerekiyor. Bu uygulamayı Google Play Store veya Apple Store servisinden ücretsiz olarak telefonunuza indirebilirsiniz. Turkcell, yılbaşı kampanyaları da dahil diğer birçok hediyeyi bu uygulama üzerinden dağıtmaktadır.

Turkcell Yılbaşı Bedava İnternet Yılbaşı Kampanyası 2021

Turkcell Yılbaşı Bedava İnternet Yılbaşı Kampanyası 2020

Turkcell, her yıl düzenli olarak yaptığı gibi bu yıl da yıl başı gecesi Turkcell hesabım uygulamasına giriş yapan bütün kullanıcılarına bedava internet sağlayacaktır.  Sadece bununla kalmayıp 1 Ocak 2021 gecesi sabaha kadar tüm kullanıcılarına sınırsız internet verecektir. Bu sayede internet üzerinden bedava video izleyebilir veya müzik dinleyebilirsiniz.

Turkcell Yılbaşı Kampanyasına Nasıl Katılırım

Turkcell 2021 Yılbaşı kampanyasına yalnızca Turkcell BİP uygulaması ya da Turkcell Hesabım servisi – uygulaması üzerinden katılım sağlayabilirsiniz. Extra olarak herhangi bir yere SMS göndermenize gerek yoktur.

Turkcell Yılbaşı Kampanyası İçeriği

1 Ay Geçerli 5 GB Hediye İnternet
1 Ay Geçerli Her Yöne 500 Dakika
1 Ay Geçerli 500 SMS
50 Adet iPhone 11 64 GB
50 Adet Galaxy Note 10 64 GB
50 Adet T80
75 Adet iPad 128 GB
50 Adet PlayStation 5 500GB

Turkcell Yılbaşı Bedava İnternet Yılbaşı Kampanyası 2021 Turkcell’in 2021 yılbaşı etkinliğinde abonelerine dağıtacağı internet, dakika ve sms hariç diğer bütün ödüller noter ile beraber seçilecektir. Çekilişi kazanan şanslı kişilere kısa mesaj ile bilgilendirme yapıldıktan sonra Turkcell resmi internet sayfasında isimleri listelenecektir. Bedava dakika – internet ve kısa mesaj hakkı kazanan aboneler ise ödüllerini 1 Ocak 2021 tarihinde kullanmaya başlayacaklardır.

Turkcell Yeni Yıl Kampanyası 2021 konumuz buraya kadardır. Aklınıza takılan her türlü soruyu yorum yazarak bizlere ulaştırabilirsiniz.

Kaynak

Vodafone Yılbaşı Bedava İnternet Kampanyası

 

Turk Telekom Bedava İnternet Kampanyası

 

Turkcell Yılbaşı Bedava İnternet Yılbaşı Kampanyası 2021 başlıklı yazımız ile ilgili düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz. Bedavainternetin.com ailesi olarak yeni yılınızı kutlar sağlıklı,bereketli güzel bir yıl olması inancı ile yanınızdayız.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizde derlenen bu bilgiler, reklam karşılığında sizlere iletilmektedir. Websitemizden yararlanmak için reklam engelleyici eklentinizi bu site için pasifize etmeniz gerekmektedir. Desteğiniz için teşekkürler.