Türk Telekom Bedava İnternetTurkcell Bedava İnternetVodafone Bedava İnternet

Turkcell Vodafone Turk Telekom Yılbaşı Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell Vodafone Turk Telekom Yılbaşı Bedava İnternet Kampanyaları 2021 Yılbaşı bedava internet hediyesi; tüm operatörler tarafından müşterilerine ve kullanıcılarına tanımlanmaktadır.  Birçok kişinin yeni yıla internet hediyesi ile girmesini sağlayan Operatörler; aynı zamanda reklamlarını da bu şekilde sağlıyorlar.

Turkcell Vodafone Turk Telekom Yılbaşı Bedava İnternet Kampanyaları 2021

Yeni yıla girerken eski ve yeni kullanıcılarına çeşitli hediyeler ve kampanyalar sunuyor. Web sitelerinin ve sosyal ağların herkese açık olduğu, özgürce erişilebilir ve hakların korunabildiği  bir dijital dünya, birçok kişinin hayalidir. Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom operatör firmaların  vermiş oldukları hediyelerle herkesin internete erişimini kolaylaştırmayı hedefliyor.

2021 Mobil İnternet Kampanyalarının Avantajları Nelerdir?

Turkcell Vodafone Turk Telekom Yılbaşı Bedava İnternet Kampanyaları 2020

GSM şirketleri son zamanlarda yeni yıla giriş yaparken bedava internet kampanyaları ve bir takım hediyeler dağıtıyor. Bu şekilde internetin büyümesini etki etmekle beraber  çoğu web sitesi ve sosyal ağ için ana finansman kaynağı haline geliyorlar. Reklam veren firmalar ve web yayıncıları da reklam kampanyalarının herkesin bu fırsatlardan faydalanabilmesi için etkili ve eğlenceli olması için çalışmalar yapıyor. Bedava internet herkesi cezbeden bir unsur olsa da birçok kişi aynı zamanda operatörlerin neden bu şekilde ücretsiz internet verdiklerini sorgulayabilir.

Son Gün -> Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırma!!  Turkcell Bedava Dakika Paketleri Hediye Kampanyaları

Aynı zamanda yeni yıl internet paketi dağıtımı, müşterilerine büyük bir jest.  Fakat bir başka endişe de, hediye internet kalitesinin onu rakamsal olarak finanse edecek kaynaklara sahip olmaması sebebi ile çok düşük olduğu düşüncesi. Oysaki operatörler 4.5G ve 5G’ye geçilmesiyle artık ücretsiz internet kampanyalarında da yüksek hızda internet sağlayabiliyorlar. Bu sebeple kullanıcılar ve hat sahiplerinin herhangi bir konuda endişelenmelerine gerek kalmıyor.

Yılbaşı Hediyesi Olarak İnternet Kampanyaları Nasıl Düzenleniyor?

Çevrimiçi reklam kampanyalarının başarısı, firmaların ve markaların internet müşterileri hakkında erişebildiği verilerle belirlenir. Yaş grupları nedir? İlgi alanları neler? Erkek mi, kadın mı, bekar mı, çocuklu mu? Bu verilerin çoğu, kullanıcıların bilgisayarlarına indirmiş oldukları çerezlerden toplanır. Çerez verileri, web yayıncılarının internet kullanıcıların çevrimiçi gezintilerini izlemelerine ve farklı web sitelerinde gerçekleştirdikleri eylemleri izlenmesine olanak tanır. Daha sonra operatörler bu verileri, kampanyaları farklı gruplara göre hedeflemelerine yardımcı olmak için kullanabilirler.

Bu sayede bedava internet kampanyalarından faydalanırken bile tek bir kampanya tipine bağlı kalmak zorunda kalmazsınız. Diğer operatör şirketlerinin de müşterilerine ve yeni geçişlerde sağladığı ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz. Sunulan bu ayrıcalık, birçok kişinin yeni yıla girerken geçmişe kıyasla mobil hediyelere daha çok rağbet göstermesine yol açmıştır.

Turkcell Vodafone Turk Telekom Yılbaşı Bedava İnternet Kampanyaları 2020

Operatörlerin Yılbaşı Bedava İnternet Kampanyaları Nelerdir?

Türkiye’nin en büyük 3 GSM şirketi de, Vodafone, Turkcell ve Türk Telekom, yeni yılda kullanıcılarını mutlu edebilmek adına çeşitli yeni yıl kampanyaları ve hediye paketleri düzenlemektedir. Bu kampanyalar sayesinde binlerce hat sahibi, kampanyalardan yararlanarak; ücretsiz internet ve diğer paketlerden yararlanabilir.

Turkcell’den 10GB’a Kadar Bedava İnternet

Turkcell’in her yıl düzenlediği yeni yıl internet paketi, 2021 yılında da devam ediyor. 4.5G geçiş kampanyası adı verilen bu kampanya sayesinde; 10 GB’a kadar ücretsiz internet paketi sahibi olabilirsiniz. 4.5G hizmetini hala kullanmayan kullanıcılar bu özelliklere sahip bir mobil cihaza sahip ise ve bu hizmetten daha önce yararlanamadılarsa, SIM hatlarını Turkcell Cep Merkezi’nden değiştirerek bu kampanyadan ücretsiz faydalanabilirler.

Hediye internetin hattınıza tanımlanabilmesi ve kullanabilmeniz için mutlaka 4.5 G uyumlu bir sim karta sahip olmanız gerekmekte. Gerekli tüm şartları karşılamanız durumunda 10 GB ücretsiz internetten faydalanabilirsiniz. 10 GB internet, kullandığınız tarihten itibaren kampanya bitiş tarihine kadar geçerlidir. Katılım için SMS gönderilmesi gerekmektedir.. Hediye kullanımınız için geçerlidir ve 6 ay içerisinde hazır olacaktır. Hediye GB bittiğinde, paketiniz otomatik olarak iptal edilir. Hediyenin alınabilmesi için hattınız 4.5G uyumlu olmalıdır. SIM kartınızı değiştirdiğinizde, ENHIZLI yazarak 2222’ye SMS göndererek kampanyaya dahil olabilirsiniz. Kampanyaya 31 Aralık 2019 tarihine kadar katılmanız gerektiğini unutmayın.

Son Gün -> Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırma!! Vodafone Yılbaşı Bedava İnternet 2021

Vodafone 1 Gb Bedava İnternet

Ön ödemeli ve faturalı kullanıcılar Vodafone Yanımda uygulamasını indirdiğinde ve uygulamaya giriş yapmaları sonrasında 1 GB hediyeye sahip olabilirler. 1GB yılbaşı hediye interneti sadece bir kez alınabilir. Almış olduğunuz hediye 1 hafta boyunca geçerlidir. Eğer 1 hafta boyunca haklarınızı kullanmamışsanız; bir sonraki haftaya devredilmez ve 1 hafta sonunda paket kullanım süresi sona erir.  Ücretsiz hediye internet sadece Türkiye içinde geçerlidir. İnternet kullanımın da önceliklendirme hediye paketine dahil edilmiştir. Vodafone, kampanyada değişiklik yapma ve / veya sonlandırma hakkına sahiptir.

Türk Telekom’dan Yeni Yılda 1GB Hediye

Türk Telekom müşterisiyseniz; yeni yıla girerken HEDİYE İNTERNET yazarak 5555’e SMS gönderdiğiniz takdirde;1 GB internet sahibi olabilirsiniz. 50 TL ve daha fazla TL yüklemesi yapan bütün Türk Telekom kullanıcıları 1GB internet hediyesini 1 ay boyunca kullanabilme hakkında sahiptir.

 


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizde derlenen bu bilgiler, reklam karşılığında sizlere iletilmektedir. Websitemizden yararlanmak için reklam engelleyici eklentinizi bu site için pasifize etmeniz gerekmektedir. Desteğiniz için teşekkürler.