Bilgi

Turkcell Vodafone Türk Telekom Bedava Sms Nasıl Yapılır

Turkcell Vodafone Türk Telekom Bedava Sms Nasıl Yapılır Neredeyse hemen hemen her telekomünikasyon şirketi, kullanıcıları için ücretsiz konuşma, SMS ve internet paketleri kampanyaları düzenlemekte.

Turkcell Vodafone Türk Telekom Bedava Sms Nasıl Yapılır

Ülkemizde hizmet veren en büyük üç operatörden biri olan Vodafone, Turkcell ve Türk Telekom firmalarının, kullanıcılarına sunduğu kampanyalardan ve avantajlı paketlerinden bahsedeceğiz. Günümüzde SMS uygulamalarının yerini internet üzerinden haberleşmeyi sağlayan uygulamalar aldı diyebiliriz. Turkcell Vodafone Türk Telekom Bedava Sms Nasıl Yapılır

Ancak mobil internet ve kablosuz internet gibi özelliklerden uzak kaldığınızda SMS çok hızlı bir iletişim aracıdır. Turkcell Bedava SMS kampanyaları ile kısa mesajlaşmanın faydalarından yararlanabilirsiniz. Ancak yalnızca Turkcell değil, Vodafone ve Türk Telekom da kullanıcılarına bedava SMS kampanyaları düzenlemekte.

Turkcell Ücretsiz SMS Kampanyaları

Turkcell Ücretsiz SMS

Turkcell Vodafone Türk Telekom Bedava Sms Nasıl Yapılır

Türkiye’nin en çok müşteriye sahip olan Turkcell, kullanıcılarına bedava SMS ve bedava internet kampanyaları düzenlemekte. Sizlere kısaca bu paketlerden bahsedeceğiz:

Turkcell bedava SMS paketlerinden yararlanmak istersen EVET yazarak 2222’ye kısa mesaj gönderebilir ve hattınıza 100 ve 250 SMS arası değişen paketi tanımlayabilirsiniz. Bu SMS paketini haftada 1 kez yapabilirsiniz.

Turkcell’in abonelerine sunduğu kampanyalardan bir diğerini SURPRIZ yazıp 2222’ye göndererek hattınıza tanımlatabilirsiniz ve sürpriz bedava SMS’lerin tadını çıkarabilirsiniz.

Turkcell Bedava 100 Mesaj Paketi Kampanyası

Turkcell abonelerinin bedava sms kazanabilecekleri bir başka bedava sms yöntemi ise 100 sms paketi yöntemidir. Aboneler telefonlarının mesaj bölümü üzerinden “SMS” yazarak 2222’ye mesaj göndermeleri durumunda turkcell tarafından ücretsiz 100 sms kazanırlar. Bunun dışında yine mesaj olarak “GEL SMS” yazarak yine 2222’ye mesaj gönderen aboneler ücretsiz 30 sms kazanabilmektedirler.

TURKCELL BEDAVA SMS PAKETİ VE KAMPANYALARI 2021

Vodafone Ücretsiz SMS Kampanyaları

Vodafone Ücretsiz SMS

Turkcell Vodafone Türk Telekom Bedava Sms Nasıl Yapılır

Müşterilerine en çok Bedava SMS kampanyaları sunan operatörlerden biri olan Vodafone, abonelerine bu konuda çok fazla şans tanımakta. Siz de Vodafone abonesiyseniz ayda 300, günde 10 SMS hakkı kazanabilirsiniz. Vodafone ücretsiz SMS promosyonlarından faydalanmak isterseniz aşağıdaki tavsiyeleri takip edebilirsiniz.

Vodafone Ücretsiz SMS Nasıl Yapılır?

Vodagone operatörüne bağlı olan aboneler vodafone.com.tr adresine girerek sisteme giriş yapabilir ve telefonlarına gelen şifreyi 7000’e kısa mesaj gönderin. Telefonunuza gelen cevapla sisteme giriş yapın ve karşınıza gelecek kutucuğa SMS göndermek istediğiniz numarayı ve kendi numaranızı girerek ücretsiz SMS gönderebilirsiniz.

Dilerseniz aynı işlemleri Google Playstore mağazasından telefonunuza indirebileceğiniz Vodafone yanımda uygulaması üzerinden de yapabilirsiniz. Vodafone firması tarafından hazırlanmış olan sms kampanyaları aşağıda belirtilmiştir.

Vodafone bedava sms kampanyaları;

 • Vodafone Her Yöne Bedava 100 SMS
 • Vodafone Her Yöne Bedava 250 SMS
 • Vodafone Her Yöne Bedava 500 SMS
 • Vodafone Yükle Kazan Bedava SMS Kampanyası
 • Vodafone Online Self Servis ile Bedava SMS Kazanma
 • Vodafone SURPRİZ SMS Kazanma

VODAFONE BEDAVA SMS KAMPANYALARI

Türk Telekom Ücretsiz SMS Nasıl Gönderilir?

Türk Telekom Ücretsiz SMS Nasıl Gönderilir.

Turk Telekom yeni abonelerine ücretsiz SMS hizmetleri sağlamaktadır. Türk Telekom’un yeni aboneleri “DENEME” yazarak 5555’e SMS gönderebilir ve telefonlarına anında tanımlanacak 500 dk. 500 SMS ve 500 MB internetten yararlanabilir. Türk Telokom tarafından kullanıcılara bedava sms kazandıran bazı kampanyalar şu şekildedir.

Türk Telekom Bedava Sms Kampanyaları;

 • Türk Telekom Selfy Bedava SMS
 • Türk Telekom Hediye SMS Kazanma
 • Türk Telekom Taahhüt Yenile Bedava SMS Kazan
 • Türk Telekom Lira Paylaş SMS Hakkı Kazan
 • Türk Telekom Faturalı ve Faturasız Hatlara Bedava SMS
 • Türk Telekom İletişim İzni Ver Bedava SMS Kazan
 • Faturasızdan Faturalıya Geçene Bedava SMS

TÜRK TELEKOM BEDAVA SMS KAMPANYALARI

Turkcell Vodafone Türk Telekom Bedava Sms Nasıl Yapılır başlıklı yazımız ile ilgili sizler de bedava sms kazanma taktiklerinizi yorumlar kısımından bizler ile paylaşabilirisiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu