Bedava İnternet

Turkcell Vodafone Türk Telekom Bedava Sms Nasıl Yapılır

Turkcell Vodafone Türk Telekom Bedava Sms Nasıl Yapılır

Turkcell Vodafone Türk Telekom Bedava Sms Nasıl Yapılır Neredeyse hemen hemen her telekomünikasyon şirketi, kullanıcıları için ücretsiz konuşma, SMS ve internet paketleri kampanyaları düzenlemekte.

Turkcell Vodafone Türk Telekom Bedava Sms Nasıl Yapılır

Ülkemizde hizmet veren en büyük üç operatörden biri olan Vodafone, Turkcell ve Türk Telekom firmalarının, kullanıcılarına sunduğu kampanyalardan ve avantajlı paketlerinden bahsedeceğiz. Günümüzde SMS uygulamalarının yerini internet üzerinden haberleşmeyi sağlayan uygulamalar aldı diyebiliriz. Turkcell Vodafone Türk Telekom Bedava Sms Nasıl Yapılır

Ancak mobil internet ve kablosuz internet gibi özelliklerden uzak kaldığınızda SMS çok hızlı bir iletişim aracıdır. Turkcell Bedava SMS kampanyaları ile kısa mesajlaşmanın faydalarından yararlanabilirsiniz. Ancak yalnızca Turkcell değil, Vodafone ve Türk Telekom da kullanıcılarına bedava SMS kampanyaları düzenlemekte.

Turkcell Ücretsiz SMS

Türkiye’nin en çok müşteriye sahip olan Turkcell, kullanıcılarına bedava SMS ve bedava internet kampanyaları düzenlemekte. Sizlere kısaca bu paketlerden bahsedeceğiz:

Turkcell bedava SMS paketlerinden yararlanmak istersen EVET yazarak 2222’ye kısa mesaj gönderebilir ve hattınıza 100 ve 250 SMS arası değişen paketi tanımlayabilirsiniz. Bu SMS paketini haftada 1 kez yapabilirsiniz.

Turkcell’in abonelerine sunduğu kampanyalardan bir diğerini SURPRIZ yazıp 2222’ye göndererek hattınıza tanımlatabilirsiniz ve sürpriz bedava SMS’lerin tadını çıkarabilirsiniz.

TURKCELL BEDAVA SMS PAKETİ VE KAMPANYALARI 2020

Vodafone Ücretsiz SMS

Müşterilerine en çok Bedava SMS kampanyaları sunan operatörlerden biri olan Vodafone, abonelerine bu konuda çok fazla şans tanımakta. Siz de Vodafone abonesiyseniz ayda 300, günde 10 SMS hakkı kazanabilirsiniz. Vodafone ücretsiz SMS promosyonlarından faydalanmak isterseniz aşağıdaki tavsiyeleri takip edebilirsiniz.

Vodafone Ücretsiz SMS Nasıl Yapılır?

Vodagone operatörüne bağlı olan aboneler vodafone.com.tr adresine girerek sisteme giriş yapabilir ve telefonlarına gelen şifreyi 7000’e kısa mesaj gönderin. Telefonunuza gelen cevapla sisteme giriş yapın ve karşınıza gelecek kutucuğa SMS göndermek istediğiniz numarayı ve kendi numaranızı girerek ücretsiz SMS gönderebilirsiniz.

Dilerseniz aynı işlemleri Google Playstore mağazasından telefonunuza indirebileceğiniz Vodafone yanımda uygulaması üzerinden de yapabilirsiniz.

VODAFONE BEDAVA SMS KAMPANYALARI

Türk Telekom Ücretsiz SMS Nasıl Gönderilir.

Turk Telekom yeni abonelerine ücretsiz SMS hizmetleri sağlamaktadır. Türk Telekom’un yeni aboneleri “DENEME” yazarak 5555’e SMS gönderebilir ve telefonlarına anında tanımlanacak 500 dk. 500 SMS ve 500 MB internetten yararlanabilir.

TÜRK TELEKOM BEDAVA SMS KAMPANYALARI

Turkcell Vodafone Türk Telekom Bedava Sms Nasıl Yapılır başlıklı yazımız ile ilgili sizler de bedava sms kazanma taktiklerinizi yorumlar kısımından bizler ile paylaşabilirisiniz.

Bir önceki yazımız olan Turk Telekom Bedava Sms Nasıl Kazanılır başlıklı makalemizde Turk Telekom Bedava Sms Nasıl Kazanılır hakkında bilgiler verilmektedir.


ETİKETLER:

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.


Vodafone, Türk Telekom, Turkcell Bedava İnternet © Copyright 2019